+1 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (684 puan) tarafından
Hava şuan felaket.. Allah'ım sen yardım et yarabbim gök gürlüyor aşırı yağmur yağıyor. Şimşeklerin biri bitmeden diğeri etraf bı karanlık bir aydınlık. Rabbim sen havaya sakinlik ver yarabbim kaynanayla birlik durmanın heralde tek iyi yani onların yanında korkmuyorum :D eşim 24 çalışıyor o bu akşam yok çoluk çocuk orta odada küçük gorumcemin yanında yatıyoruz :))

13 Cevaplar

+2 oy
(686 puan) tarafından
İşte küresel ısınmanın etkileri herşeyi zirve yaşatıyor bizlere yağmur sel oluyor sıcak kavuruyor rüzgar fırtına oluyor malesef bu korkular bize ders olsun suyu fazla akıtmayalım çevreye plastik atmayalım ve elimizden geldiğince ağaç dikelim dünyanın insanlara durun deme şeklidir bu duyar kasmak için demiyorum ama gerçekler bunlar malesef
(1,844 puan) tarafından
Gerçekten çok mantıklı bir yorum.
-Reklam-
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Bu sene cidden çok acayip bi sene Rabbim sonumuzu hayr etsin
(684 puan) tarafından
Eşimin yengesi bu akşam diyor ki çok tedbirli yatın kalkın İstanbul için deprem bekleniyor bu yağmurlar seller bütün afetler oldu mu hep bı senede olur
(3,612 puan) tarafından
Doğru cidden bu seneden beri hep bi afet
(684 puan) tarafından
İşte çok dikkatli olmak lazım hoş olan sen ne yaparsan yap gene olur da
(3,612 puan) tarafından
Rabbim korusun ne diyelim
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Allah hayra çıkarsın 
(684 puan) tarafından
Amiin amiin
0 oy
(622 puan) tarafından

Allah yardımcınız olsun <3

(684 puan) tarafından
Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(12,543 puan) tarafından

zonguldak merkezdeyim durum ayni:(

fareydı böcekti korkmuyorum kolay kolay gök gürültüsu haric...

eşim 2 de kapatıp gelecek kız uyudu napam ona sarılıp yatarım bende

(684 puan) tarafından
Vallaha ben evlenene kadar herşeyden korkuyordum bağ bahçemiz yoktu diye evlendigimizden beri böcek bilmem ne korkmuyorum da artık heralde bu karanlık korkum birde bu gök gürültüsü korkusu benjm peşimi birakmayacak
(12,543 puan) tarafından
psikolojik canım o. Ben yeşillık içinde buyudum korkmam kolay kolay ama gök gürültusu aşamadım eşim de yazmiş şimdi kapat perdeleri çek tv aç sesi bastırsın diye
(684 puan) tarafından
Gök gülerken annem hep derdi ki elektrikli hiç bişey ellemeyin çekin fişini diye
(12,543 puan) tarafından
yok benim o kadar korku değil de tedirgınlık
0 oy
tarafından
Allah sonumuzu hayr etsin geçenlerde de Adana da böyleydi bianda sabaha karşı şimşek gök gürültüsü  ama inan ki 20 dakka boyunca gök gürültüsü susmaz mi ... sanki uçak gidiyor bulutların içinden öyle bir ses ve bianda gummm... şimşek hiç durmadı zaten uyuyamadım sabah 8 ye kadar . Allah im deprem mi olacak yoksa diye korktum. Büyük kızım da kalktı hatta. Allah sonumuzu hayr etsin. 
(684 puan) tarafından
Amiin bacım çok amin burası da öyle şuan ara ara öyle bir çok gürlüyor ki ev sallanıyor resmen
tarafından
Allah başımıza taş yağdırsın yeridir.. insanlık azdı resmen ... zulüm vicdansızlık fırsatçılık... çıplaklık... aldi başını gitti... Allah yine dünyayı döndürüyor sa gerçekten ALLAH DIYENLERIN hürmetine  döndürüyor
(684 puan) tarafından
Vallaha çok haklısın çok kıyamet yakındır da böyle giderse Allah'ım yardım etsin inşallah
tarafından
Amin canm Rabbım korktugumuza ugratmasin
0 oy
(6,956 puan) tarafından
Evet canım hala gök gürlüyor burada bi akrabamızın evini su bastı Rabbim beterinden korusun. 
(684 puan) tarafından
Sende mi Düzce'de oturuyorsun bacım.. eşim petrolde çalışıyor benimde daha demin onunla konuştum su basıcak böyle giderse diyor oda çok kötüymüş ortam
(6,956 puan) tarafından
Evet canım ben de Düzcedeyim sabaha kadar böyle devam etmez inşallah bayağı su dolan yerler oldu gerçekten.
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Dun gecede yozgat oyleydi canim korkudan yatamadım ne kadar fiş varsa cek elektronik aletler yanmasin allah sonunuzu hayir etsin
(684 puan) tarafından
Elektrik gitti zaten sonrasında gene çekmiştim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bizim bura 4 aydır böyle şimşek sel yağmur deprem ortalık kıyamet 
(684 puan) tarafından
Allah'ım yardimcimiz olsun vallaha millet diyordu ya hani felaket senesi olucak diye gerçekten öyle
0 oy
(7,666 puan) tarafından
9 sene düzce de yaşadım 2000 den 2009 a kadar ve hatırlıyorum hep öyleydi yani bazen gece uyanırdım bakardım şimşek kıyamet uğultu
(684 puan) tarafından
Bende 26 senedir yaşıyorum ama bu üçüncü yaşıyorum
(7,666 puan) tarafından
Cok net hatırlıyorum yani oluyordu öyle havalar ve biz depremden sonra gelmiştik sürekli deprem oluyordu liseye kadar Düzce'de okudum ki yaşım küçük degildi cok net hatırlıyorum simseklerin odayı aydınlık yaptığını
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kayseri de de oldu hatta gök yüzü aydınlandı gece gece geçenlerde öyle sesli oldu ki ve bn de çok korkuyorum gök gürültüsünden 
(684 puan) tarafından
Vallaha bende çok korkuyorum
0 oy
(969 puan) tarafından
Bolu da da durum öyle. Bugün cok yagisli gececek diyorlar. Ki iki gündür yagmurlar hic yaz yagmuru gibi degil. Ben de korkarim gök gürültüsünden.
(684 puan) tarafından
Meteoroloji gene uyardı risk geçmiş değil diye
0 oy
tarafından
Kadirli de öyle olmuştu 1 ay önce falan zangır zangır ediyordu pencereler ev titriyordu 
(684 puan) tarafından
Vallaha sabaha kadar uyumadik korkudan
tarafından
Uyicek gibi degil ki her şimsek cakmasında abi diye bagırdım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hemdemm (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 790 göst.
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (812 puan) tarafından soruldu

378,467 soru

11,328,479 cevap

34,784 kullanıcı

...