0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gece on iki oldu iki küçük bebeğim var benim. Alt katımda yeni evli çift var. Güya entelektüel geçinen öğretmen bir çift neyse. Şu zamana kadar gece üç dört gündüz öğlen sabah demeden ambulanslı polisli olaylı kavgalarını dinledik ses gürültüden çocuklar uykularından sıçrar oldular. Onu geçtim şu iki haftadır da kapıları sökercesine vuruyorlar bağırtı çağırtı hiç bitmedi zaten . Daha yeni Allah sizi inandırsın ben deprem oluyor sansım ardı ardına öyle bir gürültü öyle bir patırtı öyle bir ev sallandı ki bak hala devam ediyor. Kızım sırf bu sesler yüzünden çocuk korkarak uyandı yine ağlaya ağlaya bir hal oldu. Titriyor duvarları gösteriyor heceleyerek bir şeyler anlatmaya çalışıyor elleriyle falan çocuğun psikolojisi bozulacak konuşmasını etkileyecek diye korkuyorum. Deprem zamanından ayrı bir gıcıklığım var o zaman yüzüne tükürmemiştim ama çok sinirliyim hala hala devam ediyor. Söyleyin şimdi ben ne yapıyım?

11 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Polisi arayın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Polisi ara. Sen karışma haklıysan bile haksız duruma düşersin. 
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Yöneticiye söyleyin uyarsinlar anlayissiz insanlardan nefret ederim ya 
0 oy
(67 puan) tarafından
Hiç uyardın mı, iki bebeğim var sesten rahatsız olup korkuyorlar de. Seslerini de evde kaydet. Yok yukarı o kadar ses gelmez derlerse dinletirsin. Yada sitede yönetici varsa onla konuşabilirsin belki
0 oy
(7 puan) tarafından
Cnm cıkar ne bu ağzını açmasan onlara bu devam eder böyle deli insanlar varken bak cocuğun piskolojisini bozuyorlar ben bile sinirlendim okurken heme eşim olsa kapılarını yıkar bune rezalet resmen
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Dinsiizin hakkından imansız gelir diye bi laf var tam bunlara layık ahırda mı yaşamıslar bu gune göre görsüzler yazik cocuklara ya y9neticeye söyleyin yada kendilerine
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Apartman grubu varsa oraya yaz benim üst kat öyleydi sabahta yöneticiye şikayet et muhatap olma ertesi gün tekrar ederse polise şikayet et sesleri kesilir benim üst kat komsu gece tiktok açıp böğürüyordu ****** gibi kesti sesini

Bi kaç devam ederse sürekli polise şikayet et para cezası veriyorlar.  En son apartmandan imza toplayıp attirabiliyorsun bilgin olsun
0 oy
tarafından
Yani bu tür olaylarda şikayetçi olabilirsin yada kapıyı çalıp bı şekilde söylemeniz lazım.benim yan tarafta da öğrenciler kalıyordu yatak odasının yani onların TV odası bide nasıl ses geliyordu anlatamam .bigun kizlar erkelkler kahkahalar havada uçuyordu duvara birkaç vurduk sonra bida ses yapmadılar zaten okul depremden beridir yok uniler kapalı o da gitti şuan rahatiz yoksa şikayet edecektim vallahi 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Polisi ara ve çekil köşene çocuğum için dünyayı yakarım 
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Yarin gordun yerde yuz yize tatli dille konus ablisko olmadi yonetici varsa sikayet edersin o da olmadi gece yarisi gurultu yaptigina dair kanitla polise sikayet et haberi olmadan gurultulu bi anda polisi ara ve gelsin dinlesin uyarida bulunsunlar
0 oy
(446 puan) tarafından
Polisi ara hic kendin inip laf anlatmsys uğraşma. Polis gelsin konuşsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 235 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.