0 oy
158 göst.
Moda kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar inşallah yeni evime cikcam perde alcam ama fon yaptırsam mi kararsızım kullanlar memnunmu kalabalık gösteriyor diyenler de var yardımcı olursanız sevinirim 

13 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından

image

Canım benimki böyle yani şu an tek bir tarafını gördüğün için çok anlamsız çok böyle saçma duruyor ama evimin komple genel havası olarak Yani buraya tek olabilecek perde ve tek yakışan şekil buydu Çünkü ben daha çok sade'den yanayım bari dedim perdelerimde bir şey olsun bir patlatayım Hani bazen sevmiyorum bazen seviyorum ama düz gitmezdi çünkü sadece tonlar daha çok evimde hakim var dedim Perdelerim böyle olsun diye seçtim zaten Hatta bunlar her yıkadım ütülemem gerekiyor o kötü oldu hani böyle Evim dağınık diye tam olarak çekmedim hani ama dediğim gibi bağlantısız duruyorsa da tek sebebi şu an tek bir tarafını çekmem
(117 puan) tarafından
Sağol canım yorumun için ütülemek zor olur ya o kötü tarafı ama işte heves ediyorum bazen nazende ne gerek diyorum
(2,104 puan) tarafından
Canım bazen bende perdelerimi yıkadığım zaman takmıyorum sadece tülleri takıyorum fon perdeler yıkanıncaya kadar o kadar boş geliyor ki aslında evi dolduran şeyin onun olduğunu anlıyorum Yani bazen böyle sade kullanmak istiyorum ama dediğim gibi Aslında dolduran şey O mesela sebebi de şundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben çok böyle fon perde taraftarı bir insan değilimdir ama camlarım küçük olduğu için ve duvar Payı çok büyük olduğundan fon perde yakışıyor ama böyle büyük camlarım olsa fon perde kullanmam En azından o fazla duvar görüntüsünü örttüğünü düşünüyorum ben
-Reklam-
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Yoo aksine bence olmalı eşyaların kalabalık mi 
(117 puan) tarafından
Yok sade aslında çok esyam yok
(6,850 puan) tarafından
Al o zaman fotoğraf olsa daha iyi anlarız salonun
(117 puan) tarafından
Daha dosenmedi canım o yüzden atamadim
(6,850 puan) tarafından
Hm anladim canım bence al ya gençsin olmalı
(117 puan) tarafından
Alcam sanırsam canım saol ilgilendiğin için
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum ama çok aşırı gerekli diyemem fakat salonun genel havasını etkiliyor esylarina uygun odam küçükse çok da köyü olmayan modeller bakabilirisn
(117 puan) tarafından
Alırsan açık renk alcam zaten canım
tarafından
Benim koltuklarım zümrüt +krem rengi krem tercih ettim daha ferah duruyor
(117 puan) tarafından
Benimki de mavi krem canım açık alcam
0 oy
tarafından
Eşim almış ama ben sevmiyorum yaa nedense kalabalık geliyor bana da çıkartacam bugün takmam daha hem koltukların arkasında kalıyor onların bir anlamı kalmıyor benim için ☺
(117 puan) tarafından
Sağol canım bende öyle düşünüyorum kararsızım
tarafından
Vallahi canım benim hem yatak odasında hem de oturma odasında var ben gelmeden eşim almış ama hiç sevemedim kırılmasın diye de demedim ☺
(117 puan) tarafından
Çok fazla yerde ölünce bide insanın gözünü yorar ya
0 oy
(191 puan) tarafından
Fon perdem yoktu oturma odamda sonradan yaptigim için güzeldi ama yaptırdım daha güzel oldu evin havası değişiyor bence olmaliymis
(117 puan) tarafından
Aynen bende düşünüyorum
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Akıllı perde sistemi yaptırdım ben çok daha iyi ve rahat kullanımı 
(117 puan) tarafından
Pahalı mi
(7,444 puan) tarafından
Normal perde fiyatında ama çok kullanışlı ve pratik
(117 puan) tarafından
Resim atarmisin
(7,444 puan) tarafından
Tabi atıyorum
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Odan genis camın fransız camsa bence olmalı 
(117 puan) tarafından
Aynen o sekil
0 oy
(7,444 puan) tarafından

image

bu kapalı hali mesela renkleri sen seçebiliyorsun açılması çok pratik oluyor aynı anda açıklıyor balkonun tülü ayrı mesela perdeyi açıp kapıyı tamamen rahatça açabiliyorum diğer perdelerde sıkıntı olurken bunda olmuyor ve şu anda içeriyi göstermiyor istersem gösterebilirde veya tamamını açabilirim de
(117 puan) tarafından
Gerçekten güzelmiş canım güle güle kullanın
0 oy
tarafından
Bence fon perde tamamlayıcı bie bütün ya mesela ben hep sadelikten yanayımdır ama fon perdesiz görünce gözüme his gelmiyor :)
(117 puan) tarafından
Doğrudur ya
0 oy
(4,612 puan) tarafından

image

ergoterapiden geldik hemen uyudu yatak odasinda cok ses vardi hemen salona yatirdim ben cok seviyorum fonu yatak odasında kirmizi var oturma odasında mavi beyaz var 
(7,444 puan) tarafından
Karartma perdelerde işe yarıyor bebek odamızda karartma perde var bizim mesela
(117 puan) tarafından
Aynen oda mantıklı
0 oy
(12,536 puan) tarafından
eski evdeki perdeleri ben terk edip gittiğimde perde kiyafet evde ne varsa yakmış benim ayı

döndum yeni ev eşyaliydı şimdi büyük eve çiktık şimdi diktırıyorum 

fon petdesız olmuyor ya
(117 puan) tarafından
Alışınca öyle geliyor
0 oy
(748 puan) tarafından

Bence olmalı evin havasını değiştiriyor ama benim herşeyim sade karışık göz yoran desenli eşyalarım yok denecek kadar az

image

(117 puan) tarafından
Benimde esyam az

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 578 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 340 göst.
8 Mart 2024 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.