0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Eşimin abisi ev taşıyorlardı eşim yardıma gitti ben gitmedim sürekli beni sormuşlar gidecektim sonradan vazgeçtim doğum günlerinde mekanlarda bizimle değil arkadaşları ile kutlama yapıyorlar mesela işleri olunca bizi sormuşlar neden gelmedi diye rahatsız olduğum içinde gidemedim 7 aylık gebeyim eşimde götürmek istedi ama ağrım var diye götürmedi siz böyle durumlarda ne yapıyorsunuz 

12 Cevaplar

+4 oy
(1,191 puan) tarafından
7 aylık hamile kadını taşınmaya yardıma beklemek ne ya. Bukadar mi acizler. Kocan da niye götürmek istiyor onu da anlamadim. İyi yapmışsın gitmemekle.
-Reklam-
+1 oy
(12,565 puan) tarafından
hiç gitmem rahatsız olduğumu açıkça dile getirırım
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Gitmiyorum net 
0 oy
(2,754 puan) tarafından
ayıp yani. hem sen hamileyken senden ne yardımı bekliyorlar.
0 oy
tarafından
Sen nasıl yardım edicekmişsin acaba. Bırak gitme ya. Ayakta durmaman lazım uzun süre ödem toplar her yerin. Bebek rahatsız olur. Ki sadece işi düşünce arayana hiç gitmem banane. İyi gününde mutlu gününde çağırma etme işin düşünce ara oldu paşam başka ben senin hizmetlinmiyim sana hizmet edeyim derim. 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Birincisi 7 aylık hamile kadını eşi neden taşınmaya götürmek ister ve karşı taraf nasıl böyle bir beklentiye girer? Olay baştan sona saçma. İkincisi ise kim bana nasıl bir değer veriyorsa ben de aynı şekilde karşılık veririm bu da sorduğun sorunun cevabi canım 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Esinde deseydi gelse nolck hamile haliyle sanki iş yaptircaz ona deseydi 
0 oy
tarafından
Hamileymişsinde ne yapmanı bekliyolar iş yapmanımı kafayı yemişler , onların snaa sorması lazm işini gücünü yapıyomusun die 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Hamile halinle hemde en dikkat gerektirwn zamanlarda ne diye eşin götürmek istiyor hadi eşin ayıp olır modunda ya diğerleri senden ne diye iş umuyorlar ki senin işine gücüne onlar gelsin iyiki gitmemişsin bende eskiden kendimi çok eşşek yerine koymuştum şimdi direkt söyleseler bile gel yap yapmıyorum canımı sokakta bulmadım kimseninde hizmetçisi değilim 
(62 puan) tarafından
Kendi evime zor yetiyorum iyiki gitmedim kimle yiyip ictilerse onlarla yapsın herkes doğru dedin
(1,663 puan) tarafından
Aynen öyle ya boşver kafana takma ye iç bebişi  dinlendir
0 oy
tarafından
Hamile insandan işmi beklenir eşim beni öyle gezmeye bile gidelim demez yorulurum uzun oturmak belimi ağrıtacak diye 
0 oy
(994 puan) tarafından
***** değilim kimsenin beni kullanmasına izin vermiyorum baktım öyle bir durum var hemen uzaklasirim kim olursa olsun severim genelde herkesi herseylerine de koşarım ama verdigimi almakta isterim beni arka plana atacak kimseye ihtiyacım da yerim de yok canım 
0 oy
(116 puan) tarafından
Yuh 7 aylık ev mi taşıyacan sormaları sacmalık.Valla bana yapmayana asla yapmam umrumda olmaz kavga olsun arkamdan konuşsunlar umrumda olmaz.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 433 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,023 göst.
16 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...