0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (732 puan) tarafından
Merhaba kızlar doktora gitmeyi düşünüyorum da belki daha önce başına gelen vardır diye sormak istedim aralarda sol bacağım kitleniyor yürürken adım atamıyorum sonra dizimde değişik bir ağrı olup geçiyor 

6 Cevaplar

0 oy
(543 puan) tarafından
Youtube da denk gelmiştim inşallah öyle değildir arada ayağına ağrı girip yürüyemiyormuş zamanla artmış huzursuz bacak sendromu varmış bir doktora görünün en iyisi ihmale gelmez
(732 puan) tarafından
İnşallah değildir tedavisi çok zor
-Reklam-
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Ben son ay öyleydim ayak bileğim çok ağrıyordu topal topal yürüyordum o kadar zordu ki anlatamam doğum yapalı beş buçuk ay oldu hala sabah kalkınca topallıyorum bi doktora görünmem şart. 
(732 puan) tarafından
Evet gidecem de gebelik te hiç böyle birşey yoktu oğlum 13 aylık
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Magnezyum eksikliğinde de oluyor canım dahiliyeye gidip detaylı kan testi vermende yarar var 
(732 puan) tarafından
Bende ortopedi ye görüneyim demiştim aslında
Ama gebeliğin son zamanlarında sanki vardı magnezyum eksikliği
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Benim her iki dizimde bu şekilde bir kaç saniye kitleniyor adım atamıyorum yere oturup kalkamıyorum sol dizimde 1 kist 5 tane ödem ve menisküs yırtılması var sağ dizimde de menisküs yırtılması var fizik tedavi dediler bakalım
(732 puan) tarafından
Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor canım o. Huzursuz bacak sendromu yattığında filan da sürekli sızlar eder. Annemin öyleydi birden ağrı grip adım atamıyordu topallıyordu aniden suya katılan magnezyumdan verdiler. Dahiliyeye görün ilk tahlil yapsın onda birşey çıkmazsa ortopediye gidersin. Ortopedi genelde travmalı ağrılarda çözüm oluyor. Diğer türlü röntgen çeker birşey yok der gönderir. 
(732 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tamam giderim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 247 göst.
0 oy
3 cevap 196 göst.
0 oy
7 cevap 215 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 777 göst.