0 oy
112 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar kesinlikle birşey almayın asla kaliteli değil sorunlular ilgidizler kalıpları cok dar ben Bi gömlekle Bi pijama istedim gömleğin rengi yanlıs geldi pijamanında bedeni konuştum degişim için kargo ücretini kendiler ödicekti ama kargoda degişim alıcıya aittir diye not yazmışlar ben konuşmuştum sorun sizde benim yapabileceğim bir şey yok siz yanlıs gönderdiniz diye tamam biz ödicez dediler bazen İnternetten birşeyler alırım ama böylesine düşmediydim daha sakın sizde almayın arya butik var cok güvenilir ilgiler

5 Cevaplar

0 oy
(483 puan) tarafından
Evet ya göründüğü gibi kaliteli değiller. Fotoğrafla alakaları yoktu. Ben de bir daha alışveriş yapmam ordan
tarafından
İnanılmaz kötü ürün geldi 4 5 gün sürekli mesaj attım aradım wp numarası bile yok
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben 3 4 defa alışveriş yaptım ama hiçbir sorun yaşamadım üründe fotoğraftaki gibi gelmisti şaşırdım doğrusu 
tarafından
Hiç dikkatli degiller ben asla memnun değildim para iadesi olmadığı için başka birşey aldım insallah dogru gelir
(351 puan) tarafından
Fiyatları ucuz ya ondandir büyük ihtimalle
tarafından
Bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ben iki sene önce bir panço, tunik ve pantolon almıştım çok güzel geldi hâlâ kullanıyorum. Bazı ürünler kalitesiz demekki
0 oy
tarafından
Saol cnm        
0 oy
(754 puan) tarafından

Ya gerçekten de mi bir komşum aldı ikili pantolon bugün gelmiş kargo daha görmedi bende güzel ürün gelirse başka bir şey sipariş verecektim :O

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 489 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
4 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 256 göst.
2 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prens_annesi (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 521 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

379,462 soru

11,359,413 cevap

34,836 kullanıcı

...