0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (804 puan) tarafından

Kızlar çocuk varken sigara nasıl içiyorsunuz ya kızım hemen yanımda bitiyo beni hiç yanliz bırakmıyo 3.5 yaşında ve onun yanında sigara içmem veya sigara icicem içeri git de diyemiyorum hep Bi bahane uyduruyorum sen otur gelicem diye içtiğimi biliyor ama gün içinde görsün istemiyorum kötü örnek olmamak için  şuan 4den beri hiç sigara içmedim başım dönmeye başladı valla uyumasını bekliyorum hamileyken bırakmıştım emzirirken de içmedim ne zaman sütten kestim o zaman başladım keyif sigarası gibi bisi benim ki ama onu da yapamıyorum :D

18 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
İçmiyorum kullanmıyorum yani hiç kullanmadım :)
(804 puan) tarafından
Ne güzel tertemiz :)
(7,447 puan) tarafından
Çok şükür canım ❤️ yargılamam ama kullanmamda eşim kullanır o da balkonda içer çocuklar uyuyunca ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Uyuyunca bir tane içerim ya da canım çok isterse odada önüne bir şeyler koyarım sen bunu bitir ben hemen geliyorum annecim diyorum dışarı kaçıyorum ben gelene kadar önündekileri de bitirmiş oluyor :D

(804 puan) tarafından
Ay benim ki oyalanmiyo lisede öğretmeninden kaçan çocuklar gibi kızımdan kaçıyorum görsün istemiyorum ama yanımdanda ayrılmıyor sıpam bırakem diyorum eşim içerken bırakmam çok zor nefsime hakim olamam hamile kalmadıktan sorma :D
tarafından
Bende tiryaki değilim binde bir canım sıkılırsa bir tane içerim bazen bir paket bir ay gidiyor ☺
(1,250 puan) tarafından
Peki çocuk kaç yaşında boğazına bişi takılırsa ben asla eline bişi verip yan odaya bile gecemem boğazına takılır duyamam göremem diye
tarafından
Ben zaten öyle bağımlı değilim istersem içmem de diyorum yaa bir paket bir ay bile gidiyor keyfi içiyorum içersem de bir tane içiyorum kahvenin yanına falan o yüzden zırt pırt çocuğu bırakıp sigaraya gitmiyorum ve çocuğum da 2 yaşını geçti maşallah çok akıllı
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kavga kıyamet :D dibime dibime giriyor inadına oğlum :D 
0 oy
tarafından
O kadar bağımlı değilim zaten öğlen uykusunda yatınca içerim genelde kahveyle birlikte 
0 oy
(7,026 puan) tarafından
İçmiyorum kafam rahat  :)
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Uyuduğunda içiyorum canim
0 oy
(3,082 puan) tarafından
Aslında emzirirken hamileyken icmemissin yani içmeden durabiliyorsun o sebepten içme :)
0 oy
tarafından
Uyuyunca yada mama sandalyesinde o yemek yerken balkona cikiyorum candan bakiyorum öyle 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Eşimde bende kullanmıyoruz o irade meselesi üniversite okurken biraz kullanmıştım sonra üniversite bitti eve döndüm bıraktım içmedim 10 sene geçti aslada vurmam agzima hele çocuklarıma o havayı solutmam 
0 oy
tarafından
Kızım henüz 11 aylık. Eşim evdeyken az bak sigara içiyim diyorum öyle kaçıyorum. Yoksa peşimden geliyor. Zaten oyalanması için birşey de koyamıyorum önüne uzun süreli oyalanacak birşey olmuyor çünkü. Zaten yalnız da bırakamıyorum. Uyuduğu zamanlar kahve mi yapıp balkonda kamera elimde anca o şekil içiyorum rahat rahat. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hem kendin için hemde çocukların için birakmalisin tabi bana söylemesi kolay senin için çok zor bişi bunu ben anlayamam ama damar tıkanıklığı olur başka hastalıkların olur yüzün cirkinlesir erken yaşlanırsin astım KOAH olursun yazık degilmi sana bak babamın nerdeyse tüm damarları tıkalı daha 50yasinda genede iciyo ama sen geç olmadan birakmalisin bir yolunu bul esimde iciyodu sırf çocuk rahatsız olmasın nefesinden  diye bunca yıllık tiryaki bıraktı sende birakabilirsin
0 oy
(12,650 puan) tarafından
sigara kullanmıyorum
0 oy
(4,666 puan) tarafından
balkonda camda baska odada.dd
(804 puan) tarafından
En iyisi :D
0 oy
(4,492 puan) tarafından
boynum uzadı camdan dışarı kafamı uzatmaktan
(804 puan) tarafından
Ahahhaah bende bazen oyleyim
0 oy
(1,099 puan) tarafından
O içerde oynarken yakıyorum 3v4 duman alıyorum geliyor söndürüyorum. Şöyle tam sigara keyfi yapamiyorim
(804 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim
0 oy
tarafından
ben icmiyoruum ama esim balkonda icer balkonun kilidi var distan kapatinca acamiyor cocuk
(804 puan) tarafından
Ben tek bırakıp gidemiyorum işte ya
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Sigara asla içmem içenlerle bile yaklaşmam o kadar ki kokusu beni rahatsız eder eşim bile içmez  çok şükür evimde bile kimseye sigara içirmem
(804 puan) tarafından
İçenlere sordum zaten sorum içiyor musunuz değil
(3,398 puan) tarafından
Tamam işte içmeyenler de cevap vermiş
0 oy
tarafından
En güzeli hiç içme kız belki kızın sayesinde bırakırsın tamamen
(804 puan) tarafından
İnşallah bakalım

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 702 göst.