0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından
Merhaba kızlar uzun zaman sonra geri geldim fakat size birşey paylaşmak istedim bu eve taşındığımdan beri tanıştığım abla gibi sevdiğim bir komşum var fakat kendisine geçen bayram öncesinde çok kırıldım benmi abartıyorum bilmiyorum ama sizede danışayım. Şimdi kızım 2 yaşına girecek kendisini çok sever geçen bayramdan önce üzerini giyindirmiştim biryere gidecektik ama öncesinde komşumun ismini söyleyince kapıdan tamam gidelim teyzeye üstünüde gösterelim diyerek aşağıya indik kapıyı tıkladım komşumun oğlu açtı annen napıyor dedim yatıyor dedi sonra anne diye o komşuma seslendi işte seslenince yatakta uyumuyor uzanıyor sandım kendi yatak odasında anne diye seslenince yatıyorum diye yüksek sesle oğlunun adını söyleyerek biraz tepkili geldi bana sesi. bende tamam ablam diyip geri eve döndüm ama çok kırıldım ona ogün neden kırıldım hasta olsa bile en azından kapıya kadar gelip canım hastayım yatacağım hastayım yada yorgunum demesini beklerdim sorun yapmaz tekrar evime gelirdim ama böyle yapınca kendimi sanki değersiz ve rahatsızlık veriyormuşum gibi hissettim ogünden sonra ne aradım nede gittim birdaha. Belki neden gelmiyorum diye arar sorar veya mesaj atar düşündüm. Ama ne mesaj yazdı ne aradı nede sordu Çünkü gider geliriz birbirimize dün akşamda karşılaştık okadar zaman sonra kızımı aldı kucağına çok sever kızımı nasılsın niye gelmiyorsun dedi sana kırıldım abla rahatsız ediyormuşum gibi hissettim  dedim neden diye sormadı kendiside farkında aslında sanırım. Sonra oda İnsan komşusuna kırılır mı komşu komşunun külüne muhtaçtır dedi kızıma dönerek annen bana kırılmış döveyim mi bu anneni diye gülerek kızıma şaka yaptı sonra asansorden inerken iki gun daha yogunum ama seninle görüşeceğiz konuşacağız diyerek indi asansorden. Şimdi ben ne yapayım sizce görüşeyim mi. Ama ogünden sonra gitseydim yüzsüzmüşüm gibi olmazmıydı? 

7 Cevaplar

+2 oy
(727 puan) tarafından
İnsanların bı günü diğer günü tutmayabilir demekki canı biseye sıkkinti ve kimseyle görüşmek istemedi olabilir yani hepimiz insanız sana da göstermek istemedi 
(748 puan) tarafından
Olabilir tabiki hak vermiyorum değil ama en azından bir mesaj atabilirdi kusura bakmışsın geldin ama çıkamadım bakamadım şu sebepten bu sebepten diyerek herşeyi söyler aslında saklayan bir insan değil.
-Reklam-
0 oy
(994 puan) tarafından
Ortada hicbirsey yok olur ya insan eşiyle tartışmış olur canı birşeye sıkılmış olur bu tepki size değilde o an ki ruh haliyle ilgili olabilir ortada arkadan konusma yok tehdit hakaret yok ağız dalaşı yok kavga yok bence basit bir sebepmis hala sevdiginiz biriyse uzatmayın orta yolu bulun geçin insanız tolere edelim birbirimizi o aramamis sizde aramamissiniz bugüne kadar bosverin su akar yolunu bulur 
(748 puan) tarafından
Zaten bunlara hak veriyorum kapıya gelmese bile en azından bir mesaj atabilirdi kusura bakma gelemedim bu su sebepten diye herseyi soyleyen bir insan aslinda bana saklamaz
(994 puan) tarafından
Bazen kendimize bile sesli söyleyemediğimiz şeyler oluyor öyle düşünün konusuncada bir msj da olsa beklemiştim kırıldım biraz dersiniz sevdiğiniz biriyse yapıcı davranın
(748 puan) tarafından
Bunu o zaman söyledim zaten ama sen niye yazmadın dedi buda beni bunaltıyor herkesin herşeyi benden bekliyormuş gibi davranması beni yoruyor.
(994 puan) tarafından
Herşeyde adım atan arayan soran siz olmayın bence de
0 oy
(4,613 puan) tarafından
eger sevdigim biriyse sorun yapmam ama bence sizin aranizda o sevgi oek yok
(1,465 puan) tarafından
Ne alıyon kadına halley mi evet alırım demişsin koptum burda  :D
(748 puan) tarafından
O sevgi yok diye birşey yok ki o sevgi olmazsaydı hiç muhattap olmazdım ama gülümsedim cevap verdim ve insan sevdigine kırılır zaten.
tarafından
Kız ahaha gel sana hallay aldım.diuom gelmiyo:)
(1,465 puan) tarafından
Allah seni alamamışsın ama demekki :))
tarafından
Geldi geldi:)
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Konusmaya cağırdıgında git demekki kadin o gün biraz degisik ruh halindeydi bazen kendi ailemizi bike görmek istemiyoruz öle düsün
(748 puan) tarafından
Ya tabiki hak vermiyor değilim ama çıkamasa bile en azından bir mesaj atabilirdi diye düşünüyorum.
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bu kadar yakinken hayırdır sorun ne dememis canım. Bence mesafe koymak istemis ki sonrasinda arayip sormamis. Gidip gelmezdim disarda gördükce selam verip gecerdim
(748 puan) tarafından
Ama kizimi kucagina alinca direkt niye gelmiyorsun sen gezmecemi buldun dedi sanki kirildigimdan haberi yokmus ona gitmiyorum baskasina gidiyorum der gibi gonderme yapti kizim uzerinden
(3,333 puan) tarafından
Valla samimi insan gonderme yapmaz direk söyler canım. Kaybetmek ve iletisimi devam etmek istemeyen gel komsum bi kahve icelim derdi bunca zamandir. Benim komsuma 1 hafta gitmedim niye gelmiyon diye kapiya gelmis bende duymadim kapiyi. Aramış kırdimmi bilmeden seni diye.
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Çok abartmıssın ama sunu dıyebılırım sen deger verdiğin için onlar seni seviyomus gibi geliyor. İnsanlara körü körüne bağlanma konuşunca da çok uzatma sonucta konusucaz demiş aynına benzer bır olayıda brn yasadım neden kırıldın demeyı geç gördüğü an surat asmaya başladı salladım valla hiç umrum değil onun emeği varsa benimde onda emeğim var
(748 puan) tarafından
Cagirirsa giderim yoksa gitmeyecegim oda bahanesini dinlemek icin.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben de senin yaptigini yapardim ama yolda gördüğümde aciklama yapmazdim. Disarda konuşurum o gelmek isterse buyursun ama evine gitmezdim. Evet insanin kotu gunu oluyor,kimseyle muhattap olmak istemedigi gunu.. ama sonrasinda canim sikkindi,kötüydüm o halde cikmak istemedim kimsenin karşısına diye bir mesaj atsaydi okey ama hicbir sey olmamis gibi davranmasi araya mesafe koymak istediğini gosterir dolayısıyla sen de koymuşsun o mesafeyi. Devam ettir.
(748 puan) tarafından
Kızımı kucağına alınca niye gelmiyorsun sen gezmecemi buldun dedi bende oyle deyince soyledim yoksa tabiki apartmanda yolda konusulcak seyler degiller. Hani sanki bana gelmiyorsun baska yerlere gidiyorsun der gibi birazda bana gonderme yapti.
(1,944 puan) tarafından
Kendisinden kaynakli oldugunu bal gibi biliyor ama topu sana atiyor. Tipik insan haraketleri iste. Ben kötü olmayayim karsidaki kendini suclu hissetsin. Soylemekle iyi yapmissin o zaman.
(748 puan) tarafından
Bilmiyorum artık hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 855 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 975 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 531 göst.
0 oy