0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından
Hamileyim kızım da zaten en çok süte düşkün ama hem hamile hem de emzirince mahvoluyorum yavaş yavaş keseyim dedim

6 Cevaplar

+1 oy
(3,895 puan) tarafından
Doğumdan iki ay önce bıraktır.
-Reklam-
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Canım isteyerek mi oldu kaza falan olduysa keşke dikkat etseydin onun da hakkı sonuçta 2 yaşına kadar dinimizde bile çocugun süt hakkı 2 ve çok düşkün diyosun ona da yazık zor olur ama Bi şekilde uğraş gurbette değilsen annene falan git kalabalık ortamlarda daha kolay olur unutması zaten 3 4 gün unuttu mu gerisi gelir 
(571 puan) tarafından
Kaza değil ben istemiyordum babası korunmayı bıraktı başta bende küçük emiyor diye üzüldüm ama artık yapacak bişey yok Allah'ın gücüne gider diye artık üzülmüyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben saç koymuştum midesi bulaşmıştı öyle birwkti
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Iyi beslenerek biraz daha emzirebilirsin, hamilekiginde riskli degilse. Biraktiracaksanda azaltarak yap ki etkilenmesin. Kalabaliga veya disari cikararak gunduz emmeyi unutmasini saglayabilirsin. Gece de sutun yerini doldurman lazim. Ben yapmadim ama uyku oncesi muhallebi tarzi bsyler veriyolar ya da yogurt verebilirsin. Uyaninca da su verebilirsin. Bazilari inek sutu veriyo ama ben onermem onu.
0 oy
(40 puan) tarafından
Yemeği sevdir yemeğe gönlü giderse bırakır seni
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Benim kızımda şuan ,2 yaşında 19 aylıkken biraktirdim aşırı düşkündü karnı tok olsa bile açık kalacak meme sudocrem surmustum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...