0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (261 puan) tarafından
13 aylik bebeğim bi sıkıntı olur mu 

6 Cevaplar

0 oy
(7,406 puan) tarafından
Ben boyadım hiç birşey olmadı şükür 
-Reklam-
0 oy
(4,442 puan) tarafından

13 ay boyamadinmi kiz:) gerci beywzin yoksa boyamiyorsan  herzaman boyamamis  olabilirsin. Boyanir niye boyanmasin kiyemiyoruz boyayi kaldiki direk yenen birsey bile olsa cok azi sute gecer . Ozetle boyanir yani 1 aylikken boyadim anca ozaman vakit bulabilmistim. Yoksa daha erkende boyardim

(261 puan) tarafından
Beyazim yok keyfi boyuycam o yüzden merak ettim :) teşekkür ederim
0 oy
(7,491 puan) tarafından
Zararliymis ya benimki 2 aylık faldndi bilmiyodum boyadım 1 saat annem uyuttu saçımı yıkayınca emzirdim sadece kokudan etkilenir saniyodum kafa dersiniden geçiyormuş kimyasallar çok şükür bisey olmadı o zaman sonra 11 aylıkken bi daha boyadım büyüdü artık diye bi sıkıntı yok şükür seninki büyümüş bişey olmaz bence 
(261 puan) tarafından
Evet kafa servisinden geçer diye bende endişeliyim ama büyüdü diye boyamak istiyorum işallah bisey olmaz
0 oy
(12,795 puan) tarafından
ben boyuyordum 

hamileyken de hep 3 ayı geçirıp boyadım
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Doğal boyalar var onlardan kullanbilirsin ama zararı yok diye biliyorum ben oriel zararlı diye hatırlıyorum saç acılar falan felan
0 oy
tarafından
Tabiki boyanmaz. İllaki bir anda çocuğun fenalasmasi mi gerekir. Zaten çocuklar asi vs birçok sebeple vücutlarına ağır metaller giriyor.sac boyası vs fikkat etmezseniz vücutlarına ağır metal birikimi artar.  Biraz mantıklı davranın. Nefret ediyorum internette hiçbir vasvi olmayan insanların boyanır ne olcakki demelerinden

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 237 göst.
0 oy
8 cevap 342 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,442 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (491 puan) tarafından soruldu

383,139 soru

11,467,395 cevap

35,069 kullanıcı

...