0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün ilk defa devlet hastanesine gittim kızımıda götürdüm kime bırakabilirim ki zaten doktor muayeneyede çocukla gelinmez ki ama falan dedi pardon dedim sağlık hizmetinden çocuklu annenelr faydalanamiyor mu ne zararı var çocuğumun ? Ayrıca birakabilecegim kimsede yok dedim sinie oldum ama şehir dışında ailesinden uzak olanlar benim gibi ne yapicaz yani şu devirde kimse birakicaz sacma sapan bir muhabbet 

28 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
İlk kez duydum ben heryere çocuklarımla giderim. Hiçte bişey denilmedi ne özelde ne devlette
-Reklam-
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Eşimle gittiğim için o dışarda bakıyor ben doktorun yanına giriyorum yada denk gelirse kaynanama anneme koyuyorum. Mecbur olsan goturecen tabi yani napacan başka 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
İki gündür kızımla gidiyorum. Doktor da çok sevdi kızımı. Bı sorun yaşamadık yanım bırakacağım yer vsrdi ama götürmek istedim:)
tarafından
Normalde diyemez zaten ***** adam neyseki ağzının payını verdim
0 oy
(7,655 puan) tarafından
Yanima birini alirim 
0 oy
(1,756 puan) tarafından
Bende gurbetteyim hemşire dediki çocukla gelme bir dahakine, bırakacak yerim yok dedim. Çok üzüldüm çok sinirlendim çocukla oralara kadar bende perişan olmak ister miyim.
tarafından
Sanki çok kolay da keyiften götüruyoruz
(1,756 puan) tarafından
Hiç deme
0 oy
tarafından
Genelde goturuyoruz ama nadir anneme birakirim
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben de bugün gittim, yanımdaydı. Babasından başkasına bırakmıyorum, o da çalıştığı için gidiyoruz beraber. Mr randevusu aldım oraya mecbur götüremem babasına bırakırım. Doktorun söylediği saçmalık. Ben hep kızımla gidiyorum, laf atıyorlar kızıma o pas vermiyor bazen ağlıyor ama yapacak bir şey yok.
0 oy
tarafından
Kendimle beraber götürüyorum iki çocuğumu da 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 432 göst.
+1 oy
9 cevap 200 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,864 cevap

34,862 kullanıcı

...