0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün ilk defa devlet hastanesine gittim kızımıda götürdüm kime bırakabilirim ki zaten doktor muayeneyede çocukla gelinmez ki ama falan dedi pardon dedim sağlık hizmetinden çocuklu annenelr faydalanamiyor mu ne zararı var çocuğumun ? Ayrıca birakabilecegim kimsede yok dedim sinie oldum ama şehir dışında ailesinden uzak olanlar benim gibi ne yapicaz yani şu devirde kimse birakicaz sacma sapan bir muhabbet 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşte ben bu yüzden bazı muayenelerimi hep aksatiyorum kimsem yok ee eşimin izin gününe randevu yok :/
tarafından
Ama yani cok saçma her zmana özele giderm ilk defa oda doktora danışmak için gittim herkesin ailesi aynı şehirde değil yani
tarafından
Aynn öyle ailesi olan kişiler şanslı bu konuda
tarafından
Kendi ailen gibi olmuyor kimse
-Reklam-
0 oy
(809 puan) tarafından
Şuana kadar hep eşime bıraktım. Dahiliye haricinde. Onda sadece kan veriyorsun 
tarafından
Eşim sadece pazar evde
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Valla annem bakarsa ona bırakırım yoksa yanıma alirim çocuğu napim çöpe atacak halim yok ya
tarafından
Benim ailem Antalya'da kayinvalidemde rahatsızdı kime birakicaz dediğin gibi saçma yani
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ben bazen anneme bırakırım bazen yanımda götürürüm 

Valla mecbur bakacaklar nereye bırakalım 
tarafından
Benim ailem Antalya'da kimseye bırakamam ki
(6,516 puan) tarafından
Onun için mecbur bakacaklar yani
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Aynn ne kdar sacma
tarafından
Acayip sinir oldum vallahi
(1,248 puan) tarafından
Ayn cok sinir bozucu
0 oy
tarafından
Ben bu güne kadar hep yanımda götürdüm kızımı hiç kimseye bırakmak istemiyorum 
tarafından
Bırakmak zorunda da değiliz ayrıca kimsede yok zaten birakacak
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Kimseye birakmam alir yanimda giderim. Kimse bişey demedi şimdiye kadar. 
tarafından
Bana denk geldi galiba cinsi
0 oy
(418 puan) tarafından
Sırf bu yüzden özel hocaya gidiyorum gebe takibine oğlum da rezil olmuyor en azından laf söz de etmiyor doktor 
tarafından
Kız bende hep özele giderim zaten ilk defa gittim oda muayene olmak için de değil danışmak için
(15,034 puan) tarafından
Ki.ben hep devlete gittim. Hiç bı.doktor da öyle laflar etmedi. İnsan değilmiş onu diyen.
tarafından
Birde genç falan böyle 20 li yaşlarda daha Hayir sen kim oluyorsun da benim çocuğuma laf söylüyorsn ağlamıyor bişey yapmiyor şeytan diyor cimere şikayet et haddini bilsin
(15,034 puan) tarafından
Ondan bişey çıkmaz boşa.ugrasma derim
tarafından
Çıkmaz zaten De neyse ben bidaha onunla denk düşersem yine laf sokarim
0 oy
(2,393 puan) tarafından
O doktoru cimere şikayet et poh yemiş çok biliyor doktor olmuş ama adam olamamış bende şehir dışındayım ailem çok uzak her yere çocuğumla gidiyorum ama takdir ettim kendini savunabilmissin bazıları bu kendini savunamaz diye sırf yapıyor çetin ceviz çıkınca çeneleri kapaniyor
tarafından
Yok canım ne ezilmesi hiç esiirgemem lafımı zaten benden öyle bir tepki alınca sonra gelip kızımı sevmeye kalktı oda geriye döndü istemedi bende deidm vallahi kusura bakmayın yalakaliktan pek hoşlanmiyor
(2,393 puan) tarafından
Helal olsun ♡
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Ben genelde kaynanama bırakıyorum ama yanımda götürdüğüm de oldu hiçbir doktor böyle bir tepki vermedi aksine çok sevdiler ne demek gelinir mi.
tarafından
Banada saçma geldi üstelik muayene olmadım demiştim ya sana ameliyat için birde bununla görüşeyim diye gittim
(6,946 puan) tarafından
Böyle birinin yanında ameliyat olmam ben çocuğunu nereye bırakmanı bekliyormuş acaba.
0 oy
tarafından
Eşim izin aliyo işten arabayla gidiyiruz
tarafından
Çalışıyor çünkü her seferinde eşimi çağırmak istemiyorum muayene olmak için gitmedim soonucta bir konuda danışmak için gittim bunun için ekstra birine ihtiyaç duymadim
tarafından
Benimkide çalışıyor ama çocukla gitmek zor oluyor. Hastanede uzak. Eşimle arabayla hemencecik gidiyoruz. O kızı oyalarken ben muayene olup cikuyorum.
Kızımla gitmek istesem yürüyerek gidicem hoşafim cikar. Orda durmaz hiç gereği yok. Sağolsun müdürude her zaman izin verir. Eşimde gocunmuyor. Birlikte gidiyoruz.
tarafından
Benimki kendi işi istedigi an gelebilir fakat gelemeyen biri de olabilir yani imkanı olamayan insnalar bu doktora gidemeyecek mi doktorun tavrı çok rahatsız edici ve saçma bence
tarafından
İyide ben senin soruna cevap veriyorum.
Sen hastaneye giderken çocuğunuzu ne yapıyorsunuz demişsin. Ben ona cevap veriyorum. Başkası beni ilgilendirmez. İsteyen götürür isteyen götürmez.
tarafından
Biliyorum canim benim eleştirim de sana değil zaten doktor olacak adama :)
0 oy
(12,533 puan) tarafından
hamileyim gidiyorum kontrola kaynanama bırakıyorum
tarafından
Bırakacak biri var sanslisin
0 oy
(3,297 puan) tarafından
Kendim için gittiğim zaman eşim gündüz çalışıyor ise iki oğlumla gidiyorum ama gece çalışıyor ise büyük oğlumu eve bırakıyorum eşim evde oluyor küçükle gidiyorum

Daha dün gittim hatta sürekli ağladı susmadı doktor hiç bir şey demedi yanında ki sekreter ilgilendi doktor muaneye ederken
tarafından
Ben muayene de olmadım oysaki kiximda ağlamıyordu sadece masadaki evraklarla oynamaya çalıştı
(3,297 puan) tarafından
Bazı doktorlar anlayışsız maalesef
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ya anneme bırakıyorum yada eşim yanımda geliyor onlara bakıyor ama birakcak yer yoksa doktora ne işini yapsın bos yapmış orda
tarafından
Tersledim zaten
(5,240 puan) tarafından
Haketmis bende yapardim
0 oy
(189 puan) tarafından
Kız kardeşim eve geliyor ben gelinceye kadar o bakıyor bazende anemlere bırakıyorum 
tarafından
Sanslisin
(189 puan) tarafından
Evin en büyüğü olmanin en güzel yanı çocuklarımı bile kardeşlerimke büyutum neredeyse emekleri çok üzerimizde 6 kız kardeşim var hepsi her işime koştu biri evlenince öbürü boyle böyle gitti  şimdi bekar iki bacım bacım var  düşün kızım 12 yaşında hep bacilarim yardım etti bana 3 çocuğum var 4 üncü yolda
0 oy
(15,034 puan) tarafından
Ben hep yanımda götürdüm. 9 aylık hamilelik donemim boyunca nerdeyse tüm kontrollerime birlikte gittik. Doktorun odasına da koca bebek arabasıyla girdik hatta. 

Ama hiçbir doktor da bir defa bile bu lafları söylemedi. Söylemeye de hakkı yok. Sen canını sıkma . İmkanın varsa bı daha da o.doktora gitme. 
tarafından
Yok canım tersledim zaten doktor araştırıyorum bide ona danışayım dedim
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Boş yapmasın bende hep götürüyorum 
tarafından
Sinir bozucu bide genç bişey
(6,850 puan) tarafından
Genç olduğu içindir işte bekardir kesin o evlensin çocuğu olsun o zaman görürüm onu kime güvenip emanet ediyormuş çocuğunu bakalim
tarafından
Hele ki şu devirde insan akrabasına güvenip eşya bırakamıyor kalkdiki çocuk
(6,850 puan) tarafından
Ben mesleğimi bıraktım kız çocuğumu kimseye bırakamam diye asla bırakmam gözüme inanmam gözüme
tarafından
Bende üniversite okumama bunca iş deneyimim olmasına rağmen çalışmıyorum 4 yaşına girene kadar calismiycam
0 oy
(90 puan) tarafından
Yok valla sıçmaya bile beraber gidiyoruz
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Allahtan esim vardiyali ona uygun aliyorum ama bi kac kez gittik hic böyle bisy demediler canim
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Eşimin izin alabileceği saate ayarlayıp ona bırakıyorum ben. Kizmla tek hic gitmedim kendim icin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 429 göst.
+1 oy
9 cevap 199 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 53 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu

378,358 soru

11,325,050 cevap

34,777 kullanıcı

...