0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Beni hatırlarsınız belki kızlar eşimin rik tok hesabı bende açıktı ama eşimin haberi yoktu eşim 10 gündür Ankara da 21 hava değişiminrle gelmiş geldiği gün de düğüne gitmişlerdi düğünde annesi kıza bakiyormstu hatta oğluna da göstermiş kızı bugünde eşim olucak ******** o kızı bulmuş tik toktan yazmaya başlamış düğünde gördüm seni diye annesi felan istemeye kalkmış kızı kızdan evlenmiş ayrılmış 8 yaşında oğlu varmış hatta baya bugün kızla konuştular kız ona derdini anllatti kızda buna geçen hafta bu kızın yaşadığı yere gitmişlerdi hatta resim atmışlardı bende gördüm kızı istemeye gitmişler benimle evliyken bir annemin yanına geldim diye yptlr hepsi bahaneymiş demkki daha küsuz diye 10 günde kız istemeye kalkmışlr bende yarın her türlü şikayetçi olacam ne yapmalıyım nelerden hakkım var şikayetçi olmak için 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hergun daha kotusunu okumam derken yıne daha kotusu geldı
(4,106 puan) tarafından
Bazen okuyunca dalgasina yaziliyor saniyorum cok entersan hayatlar var. Belkide bu platform buyuzden bukadar cok sardi bana muge anlinin 24 saatlik versiyonu hic bitmiyor yayin Canli devam ediyor reklam da yok. Vay be ne hayatlar var diyorum bazen gercekten bugunku gunumuze bin sükür
(34 puan) tarafından
Keşke bı hayal olsa keşke bı daha düşünme şansım olsaydı cahilligime geldi 20 yaşındayım daha
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Nasıl yani beynim yandi seninle evliyken başkasını mı istemeye gitmisler
(34 puan) tarafından
Evet bugün duydum
(270 puan) tarafından
Ah yavrum ya şimdi bütün postlarıni okudum canım neden bu kadar eziyet ediyorsun kendine lütfen boşan kurtul bak şükür namazı kilacaksin inan bana
(34 puan) tarafından
Kurtulduğuma şükretcem zaten
0 oy
(4,106 puan) tarafından
Oha yani sen annendesin esinle kussunuz. Kiz bakip on gun icinde annesi dugunden kiz buluyor. Esinde tiktokta arayip kizla konusuyor dogrumu anladim hadi kaynanan bildu da esin ma.lmiin anne ben evliyim diyememismiki
(4,106 puan) tarafından
Hee eski postunu simdi  hayrladim adam sozumden cikma kolem ol diodu sana zaten gozden cikarmisti seni. Kiz bakip konusmasina sasirmam nerde yaniosam orda son yazmisti
(4,106 puan) tarafından
Kendide yanip sonecek yer aramis bulmus .
(34 puan) tarafından
Evet hatirlamışnz
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Allah aşkına şu adamdan da ailesinden kurtar artık kendini yeter bacım ya yeter yazık sana da karnındakine de aç davanı mahkemeye delil sun bunları al nafakanı çocugunls yaşa kurtul bundan yazık o istedikleri kıza da ya 
(34 puan) tarafından
Yarın savcılığa gidecem elimde bı koz olsun diyordum oda oldu mesajları ekran görüntüsü aldım hep
0 oy
(679 puan) tarafından
Ya Allah yardımcın olsun diyorum grcekten böyle karaktersiz aile anne oluyor mu hayatta kız isteme nedir seninle evliyken. Tiktoktaki tüm yazışmaları isimleriyle beraber hep ekran al boşan davanı aç tazminat nafaka en yulsek den iste Baska kadına bakacak durumları varr madem tazminat ödesinler analı oğullu yani kurtulman en iyisi tüm resimler ekran al delil olarak hakim bile senden taraf olur 
(34 puan) tarafından
Önce kaynanam sahip cikms hergun karşı tarafı ariyorms istemeye gelecz die
(34 puan) tarafından
Ahım kalmaz onların yanına ama onunda evinde kızı var hamile halimle çok ah ediyorum
(679 puan) tarafından
Ya Allah bilsin Allah duysun inan ilerleyen zamanlarda kurtuldğuna şükür edersin değmez öyleleri için. Allah yavrunu sana bağışlasın çokta güzel bakarsın çocuğuna al tazminatı nafakayı ye doya doya Vala onlar yıyecegıne sen ye acıma boyllelerine elinde delilde var her turlu alırsın
(34 puan) tarafından
Öyle olucak zaten sabah ilk isim adliyeye gitmek bide eşim bize mesaj atıyor ben evlncem niye sağ solu karıştırıyorsunuz die
(679 puan) tarafından
Yuh insan yüzü kızarır ya bu nasıl adamım diye ortalıkta geziyor ya evlen diyeydin ortalık malı gibi ya istediği karsı taraf evlisin nikahlısın diyemiyorlar mı bu kadar mı düştü millet anlamıyorum. Yolunda bahtında açık olsun inş bundan sonra güzel hayatın olur
0 oy
(388 puan) tarafından
Evliyken yaptıysa nafaka davası açabilirsin manevi tazminat davası açabilirsin görüntüleri SS al tek celsede boşanırsın çocuklarınız varsa sende kalır böyle şeref yoksununa her türlü kötülük haktır 
(34 puan) tarafından
8 aylık hamileyim
(388 puan) tarafından
Delilin varsa her türlü karlı çıkarsın boşanmadan hakkında hayırlısı olsun inşallah
(34 puan) tarafından
Ekran görüntüsü aldım mesajları
0 oy
(465 puan) tarafından
Oh ne kadar güzel sen yapman gerekeni yapma onlar neler neler yapıyorlar gerçekten pes hem sana hem onlara

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 526 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 268 göst.
0 oy
16 cevap 684 göst.
0 oy
53 cevap 1,674 göst.

378,460 soru

11,328,257 cevap