0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin amcası kiraz ağacı var satıyor.ben en başta 20 kilo istedim biz annem ve iki görümcem dahil her birine beşer kilo reçel yapalım diye .ben annemlerdeyken sehirdeyim biz köyde yaşıyoruz.amcasinin karısı aradı getirdigini söyledi bende tamam dedim bir gün sonra gidecektim eve kaynanamı aradım karışma ben gelince hal ederim annemin payida var dedim.Geldim ne göreyim hepsini recelle hazırlamış bende dalda kaldı mı dedim evet dedi onu ozaman alayım anneme yollayın dedim. Kadın öğlen kalktı ben geliyorum dedi gitmiş onuda satın almış yenge aradı dedi.bende kaynanama dedim anne niye böyle yapıyorsun .Bana lazım kendi gitsin alsın .bende dedim ozaman gorumcelerimde kendi alsın .sonra eşime diyorum kocam umursamazca davranıyor.sonra içinde beni suçlar beni haksız duruma getiriyor 

12 Cevaplar

0 oy
(997 puan) tarafından
Başlığa nazaran cevap veriyorum . Bu durumu kendi ailemde yapsa eşimin aileside yapsa ağzına scardi her ikisininde :)) hangi taraf yaptıysa reçelleri yarısını alır diğer tarafa verirdi :D net yani huyunu biliyorum kocamın 
-Reklam-
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Çok ayıp yaptığı. İnadına yapmış resmen. 
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Kayınvalidem böyle birşey yapmaz ama diyelim ki yaptı eşim annesine ağzına geleni söylerdi bana bırakmazdı diyecek laf 
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Kaynanan annene gitmesin diye bilerek yapmış bence sana kalanları ver Kocan da z.kkımbl yesin :)
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Sende yapilan recelden ver annene. Ben olsam oyle yaparim. Tamam o zaman derim recelden anneme veriyrm
(1,311 puan) tarafından
Bende böyle yazacaktım
 . Hak etmiş çünkü kaynanan. Kocamda laf etmediği için buna da laf etmesin. Ver recelden kaynananla yaptigindan
0 oy
tarafından
Kaynanan çok fena cok
0 oy
(993 puan) tarafından
Sanki hayrına vermişler parası neyse alacaktı annende sende kaynananın işgüzarlığı başka birşey değil madem öyle başkasına alacak kadar yok deyip geçselerdi sende annene söylemezdin. Bu arada konudan bagimsiz eşimin ailesnn de kiraz bahçesi var denizlide bende reçel vs yapardım ordan getirip güzel oluyor yapacaklara tavsiye olsun
0 oy
(48,652 puan) tarafından
kiskanmis anneni annem zaten baska yerden daha ucuza daha guzelini buldu de kudursun☺️
tarafından
Birşey daha soracam eşim ailesi bana ne ders cevap verse oda tekrarını soyler gulerek
0 oy
(4,635 puan) tarafından
esim gider kac kilo istediysem alirdi
0 oy
tarafından
Ne kadar düşüncesiz insanlar var ya kaynananın oğlu tabi kaynanayi tutar aylen gitsin dışardan alsın det
tarafından
Birşey daha soracam eşim ailesi bana ne ders cevap verse oda tekrarını soyler gülerek
tarafından
Böyle insanlar evlenmesin ya
0 oy
(823 puan) tarafından
Valla bana kızıyor kendi ailem olsa ben kendim hakkından gelirim eşimde öyle oda bir laf denildiğinde senin ağzın yokmu diyor bana. 
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Ayy ne **** kadın ya

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 646 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 808 göst.
0 oy
10 cevap 377 göst.
0 oy