0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Önlem için napiyorsunuz duvarlar berbat oldu silince çıkmıyor  bu benim salon duvarı çıkarmaları çıkarınca boyası kalktı resimde belli zaten kalkan yerler bende hayattan soğuyup çıkarmamak kararı aldım 15 dk dır da oyun hamuru yapıştırıyor elinden alınca ağlayıp yerde kendini dövüyor -_- almama kararı aldım elinden ne yapıyorsa yapsın artık:D

image

9 Cevaplar

0 oy
(5,046 puan) tarafından
Çok yazardı. Sonra duvar için şeffaf kağıt gibi bişey aldım trendyoldan. Kendi odasına yapıştırdım orayı boyuyordu ama artık vazgeçti sadece defter ve boyama kitaplarını boyuyor
(2,393 puan) tarafından
Benimki belirli bi duvarı boyamiyor kalem görünce almak için ağlamalar bagirmalar çağırmalar önceden sadece kitaplarını boyardi bu kaç aydır ne bulursa duvarları boyuyor oyun hamurlarini duvara yapıştırıyor-_-
(5,046 puan) tarafından
İşte bütün duvarlara izin vermemek lazım. Ben uyarıyordum odandaki duvarı boyayabilirsin diğer duvarlar olmaz diye. Sonra hiç boyamadı salonu falan hep odasını boyadı. Baktım çok seviyor o kağıtlardan aldım işte
(2,393 puan) tarafından
Kaç yaşında ya benim ki her dediğimi yapar ama konu oyununa gelince kendi bildiğini okuyor
(5,046 puan) tarafından
2,5 yaşında kızım. 1,5 yaş civarı vardı işte duvar boyama merakı
-Reklam-
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Boyadı. Aynen dediğin gibi çıkmadı. Öyle duruyor duvarlar . Şimdi boyamaz oldu
(2,393 puan) tarafından
2.5 litre boya aldim boyiyim diye tekrar yapar diye içimden gelmiyor boyamak :/
(15,224 puan) tarafından
Şuan kaç yaşında bebis
(2,393 puan) tarafından
2 yasinda :/
(15,224 puan) tarafından
Bı sure daha bekle.bence. şimdi tam yaramazlık zamanı.
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Bir kac kere boyadi kaldirdim kalem boya bi sey vermiuorum verirsem beraber etkinlik yapip kaldiriyoruz cif cikariyo sadece 
(2,393 puan) tarafından
Yok ya herseyle denedim duvarın boyası inceldi resmen :/ bende kalem vermeyi bıraktım da elimizde bisey yazarken aglamaktan helak oluyor yine veriyoruz mecbur bide oyun hamuru yapıştırıyor çıkartma vs de aynı şekilde:/
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kalem ortalik yerde kalmamalı yoksa facia olur
(2,393 puan) tarafından
Yok ya ortalıkta kalmıyor benimle boyama yaparken birden duvarların üzerine koşuyor kalemle :/ çıkarma ve oyun hamuru da yapıştırıyor:(
0 oy
tarafından

image

bu tarzta sihirli boyama kitapları aldım bebeğim daha küçük benim 22 aylık  bunları kullanıyoruz kalem tutmayı alışsın diye kaleme su dolduruyorsun boş su akıyor , kitap ıslanınca renkleniyor kuruyunca tekrar beyaz oluyor sayfalar migrostan 60 TL ye almıştım ,baya hayretle oynuyor bebeğim başka kalem vermiyoruz

(2,393 puan) tarafından
Hahah öyle valla ya 2 yaşında ama kafa cakalliga çalışıyor:D
tarafından
Büyükte değilmiş canım maşallah:) ben de 3-4 yaşında sandım biz daha hiç kalem vermedik bilmiyor o yüzden
(2,393 puan) tarafından
İnce motor becerisi gelişsin diye verdik gelişmeyi geç pohunu çıkardı:D
tarafından
Hahaaaa :) bizimki oyun evine gidiyor orda bir sürü etkinlik yapıyor canım o yüzden gerek görmüyorum ya kalem daha da vermem su duvarı görünce nasilsa bilmiyor kalemi  :D yani motor becerileri kaşık çatal vs tutarkende gelişiyor kendi yemeğini yiyebiliyorsa zaten gelişmiştir
(2,393 puan) tarafından
Aynen işte gelişiyor bizimki de hep kendi yemek yer gel gör ki verdik profesyonel bananacı oldu ahshsjjwkw
0 oy
(81 puan) tarafından
Duvar , hali ,koltuk en sevdiği yerler bisey yapmıyorum çünkü kalem defter aşığı bi kızım var
(2,393 puan) tarafından
Benimki de bayılıyor:/keşke kitaplara doğru yapsa :D iceceginden sıkılıncada koltuğa döker bardakta kalanı fix
0 oy
(7,951 puan) tarafından

Benimkide çiziyor kurşun kalemle ama ben öyle tükenmez vermiyorum eline verirsem ortalığı batırır :D koltuklara kadar çizmişti kalemle hepsini sildim. Kapıları çizmiş TV ünitesini çizmiş konsolu felan cizmedigi yer kalmamış en iyisi dedim kaldiriyim kaldırdım bende :D

(2,393 puan) tarafından
Benimki keçeli kalemle yapti koltukları da yaptı ama makineyle yıkayınca çıktı:/
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Duvarları silinebilir boya ile boya en garanti yol
(2,393 puan) tarafından
Silinebilir boya aslında ama keçeli kalem çıkmıyor evi komple 6 ay önce boyattik yeni sayılır  mahvoldu:D
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Allahtan benimki fayansları boyuyor en azından fayanstan çıkıyor :) 
(2,393 puan) tarafından
Keşke benim de öyle olsaydı:(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 170 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu