0 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (805 puan) tarafından
Kozlar az önce kizim arkamı donmemme le abdest alırken elini viledaya sokup ağzına sürdü viledsda camisir suyu vardı bisi olurmu cevap verinnnnn napimm şuan durumda bisi yok ama  korkuyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yoğurt yedir balım kustu mu 
(805 puan) tarafından
Yok bisi olmadı su verdim uyudu şimdi
(3,004 puan) tarafından
Hayır yedirmesin çamaşır suyu içince kusturulmaz ve hiç bir şey de yedirilmez 24saat ama çok az yalamakla bir şey olmaz hafif dili belki yanmıştır.
-Reklam-
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Bu saatten viledasi ne çamaşır suyu yâ hû bırakın artık kimyasalları sirke ile silin yerleri çocuk sağlığı yetişkin sağlığı için çamaşır suyu kokusu maalesef çok zararli. 

Sorunun cevabına gelince o kadar dan bir şey olmaz.
(805 puan) tarafından
Yaa evet çok haklısın sitede oturum çöp dmalamisti dünden kapıya çöpçü geç almış çöpü leke çıkmayınca çamaşır suyuyla döktüm orayı temizledim derken kalmış öyle aslında duskabinde durur vileda banyo yapcaz diye cikarmism kalmış oyle
(3,004 puan) tarafından
Oluyor valla hangi birine yetişcez kalıyor birden kapatıyoruz kapıyı
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Muhtemeln birsey olmaz bol su icir icmemis agzina surmus zaten
(805 puan) tarafından
İnşallah öyledir 19 aylık kziim ilk çocuğum çok dq korkuyorum
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Bu saatte yer mi siliyorsun canım neden kolvada su duruyor

Yoğurt yedirseydin hemen korkma birşey olmaz 
(805 puan) tarafından
Ya lavaboda kalmış arkamı dönünce aldım ama ağzının kenarna dil atıyordu  elinj sürüp yemiş gibi
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bu saatte ne çocuğu ne yeri ne camasiri ne suyu bisey olmaz umarım:/
(805 puan) tarafından
Lavaboda kalmış arkamı dönünce elini surmus
(2,393 puan) tarafından
Bilemedim çok değilse bisey olmaz belki de bi googledan araştırın başına gelen vardır illa
0 oy
tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle ama hemen uyutmasaydınız keşke biraz gözlemleseydiniz 1 saat kadar. Ateşi var mı diye kontrol edin arasıra sonuçta pis suymus mikrop kapmasın çocuk 
(805 puan) tarafından
Ben uyumuyorum hastaydı grip ateş düşürücü vermiştim bilemicem simdi olirmu olmazmış ateşi oyoy eşimde bir yığın kızdı
tarafından
Olmaz insaAllah çok geçmiş olsun.
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Kız varya benim kızımda bugün aynı şeyi yaptı ben ellerini yüzünü yıkadım elimle ağzında şu tuttum ama yuttu tükürdüğünü birkere kusturmadim hiç öğleden sonrayı birsey olmadı o kadardan birsey olmaz tadına baktı sadece direk icmediler ya ben sorun olacağını sanmıyorum bu arada çok fenalar arkamı dönmemle suya elini sokup ağzına götürmesi bir oldu 
(805 puan) tarafından
Ay ay çok şükür bis olmadı bugünde manyak kizim mantar kremini yemiş ölücem sanırm artık eli nasıl yestuti komindijn üstüne bilmiyorum elinin uznadigi herseyi kaldırmışim ama yinede bazen gözden kaciyr geçmiş olsun sanadw
0 oy
(174 puan) tarafından
Ben küçükken su sanıp bir yudum içmiştim yoğurt süt verdiler birşey olmadı korkma bence birşey olmaz inşallah yine de süt falan icir
0 oy
(812 puan) tarafından
Özelden mesaj atmışsınız hanımefendi ama özel kutunuz kapalı burdan yazmak zorunda kaldım buyrun özelden ne yazmıştıniz
0 oy
(119,139 puan) tarafından
112 ara bi sor acile gitmesi gerekebilir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde yusra25 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.