0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından

Kızlar Kızımın dişi böyle çürük olduğunu ben de farkındayım çürük ya Neden çürüdüğünü ben de bilmiyorum öyle aşırı abur cubur vermiyorum ama dikkatimi oradaki şişlik Çekti o şişlik neden Ne yani daha yeni çıkmış çünkü yani ne için odur O şişlik bilen var mı çok korkuyorum Randevu al doktora git diyenler olacaktır illaki randevu bulamıyorum randevu bulamadığım için de gidemiyorum bayramdan sonraya randevu veriliyor ancak

image

8 Cevaplar

+1 oy
(7,560 puan) tarafından

Sen bi dişciye algit bacim bu çocugumuzu:(

-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Disinden dolayı apse yapmis benim oğlum ,2 yaşında onun da çürüdü maalesef apse yaptı die cektirmek zorunda kaldik
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Diş hastanesinin aciline de gitsen bakarlar. Çürük kaynaklı apse olabilir 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Dişi apse yapmış. Maalesef öyle olunca çekiyorlar. Kiziminda böyleydi abur cubur yemekten değil gece emmesinden dolayı olmuş. Yaptırmak zorunda kaldık. Geç kalmış sayilmazsin ama ilerde sıkıntı yaşamamak için goturmelisin
0 oy
tarafından
Biberon veriyorsanız ondan da çürüyor dişler bilgin olsun süt dişleri çabuk çürüyor abur cubur ile cok alakalı değil maalesef 
0 oy
(360 puan) tarafından
Apse yapmış bı acile gitsende yazarlar antibiyotikle ağrı kesici kıyamam agriyodur da merak ettiğim bişey var kola içer mi yada tatlı sakız gibi şeyler yer mi
0 oy
tarafından
Kaç yaşında canm ? Bence bi özele götür kuzum maddi durumun varsa Dişi apse yapmış bir kaç gğne kadar ağrır bence
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Aslında Abur cuburla da çok alakası yok canım benim büyük kızımın da öyle oldu ve doktora götürdüğümde gece gündüz fark etmeksizin gibi biberon mu emiyor ve gerçekten de 2,5 yaşına kadar biberonu bırakmadı zorla bıraktırmıştım O yüzden çok çabuk çürüyebiliyor emzikte etkiliyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 81 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...