+1 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (1,792 puan) tarafından

Uygulamaya göre 14+3dü ama dr.15 haftalik dedi.

Pipisini görüyorum %90erkek dedi:angel: Sizce degisir mi kızlar? Allaha sukur bi kizim vardi bide oğlum olacak nasipse<3

9 Cevaplar

+2 oy
(6,311 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Oooo sultanim biriciğim hadi gözün aydın olsun İMREN"im kıvırcığım  erkek ablası oluyor he:angel:❤️❤️

Sağlıkla gelsin gülüm canım arkadaşım 

(1,792 puan) tarafından
Cok cok teskkur ederim hem yüzü güzel hem kalbi guzel canim arkadaşım ❤❤ seni ilk tanidigim gunden beri hic degismedigin ve hep boyle temiz kalpli kaldigin için cok teşekkür ederim :)
(6,311 puan) tarafından
Canımsın sen canım ❤️❤️ çok seviyorum seni çok ❤️
-Reklam-
+1 oy
(13,313 puan) tarafından
allah sağlıcakla kavuştursun canım

değişmez bence kız saklıyor geç belli oluyormuş kizimda 16haftada oğrendik 

bu sefer 11+4 de erkek dedi 13 haftalık gittim geçen erkek dedı
(1,792 puan) tarafından
Kızımı bende 16 haftada ögrrndim aynen kiz gec belli olmustu :) ama bununda haftasi sadece 1 hafta aşağıda 15 haftalikta cokta erken sayilmaz ama ben hala soktayim hic beklemiyordum kiza aliskin olunca :D ikimizinde gebelikleri cok yakin ayni dogruruz herhalde Allahin izniyle :)
(13,313 puan) tarafından
inşallah canim
benim kız 13 aylık baştan çok istıyorduk arası yakın olsun erkek dedı hastaneden oynaya oynaya geldım:)
0 oy
(1,125 puan) tarafından
İkili teste erkeğe benziyor dedi 31 haftalık olucaz halen erkek kızım vardı birde oğlum olucak Değişmez bence sağlıkla kucağına al canım benim ❤️
(1,792 puan) tarafından
Anladim canim cok teskkur ederim insallah sende sag salim alirsin kucagina bebisini :)
(1,125 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️
0 oy
(16,197 puan) tarafından
Değişmez bence gördüm dediyse sağlıcakla gelsin 
(1,792 puan) tarafından
Evet oyle dedi direk pipiyi görüyorum dedi 2 dakka gecmeden demekki pozisyonu müsaitmis cok teskkur ediyorum :)
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Ben de 14de öğrendim canim değişmedi hayirli olsun sağlıcakla gelsin bebiş 

(1,792 puan) tarafından
Banada 15 haftalik dedi ay cok sevindim kiz her bebegin heyecani bi ayrı oluyor kizimda da cok sevinmiştim :)
0 oy
(11,058 puan) tarafından
Pipiyi gördüm demiş canım oğlana çok temkinli söylüyor doktorlar emin olmadan demiyorlar
(1,792 puan) tarafından
Evet canim insallah degismez sevindik bizde :)
0 oy
(121,152 puan) tarafından
oooo sultanim pasami geliyo hadi hayirlu olsun ☺️☺️☺️❤️❤️ allah bi avazda kurtarsin obce sunnetini sonra askerlik ve damatligi nasip etsin
(1,792 puan) tarafından
Aamiiiinnnn sevdosummm❤kiz vallahi bende hala soktayim oglan deyince bi tuhaf oldum hic beklemiyordum :D cok teskkur ederim bitanem
(121,152 puan) tarafından
geliyooo kaynana adayiii
0 oy
tarafından
Biraz dhaa bekle canm kıyafwt için felan diye söyledim . Allah analı babalı büyütsn inş
(1,792 puan) tarafından
Yok zaten kiyafet almaya daha cookk var sagol canim benim :D
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Ahh başligi gorunce yazam didim herkes adimi imren koymuş babam gitmiş baska bisey yazdirmiş :)))) hayaller imren hayatlarrr serpilll olmus 
(1,792 puan) tarafından
Ahhahah kiz hic gulecegim yoktu :D kizin olursa koy bari :)
(2,685 puan) tarafından
Allah aglatmasin canim gull gull :)) insallahh

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 951 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 173 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 776 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 598 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu

397,906 soru

11,900,672 cevap

36,022 kullanıcı

...