0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından

Kızlar merhaba adetim 17 gün gecikti aslında çok düzenli değildir ama son zamanlarda düzenli bir şekilde oluyordum neyse önceki adetimden yıkanmanin ertesi günü degerlendirmistik ve onun sonuçları negatif daha sonrasında adet olmayınca takvime göre yumurtlama orta yukske tarihleri değerlendirdik ayın 16-17 sıydı sanırım ama ondan önce de yine oldu bugün tekrar test yapayım dedim halen adet olmayınca sonuca bakabilir misiniz ? Olması gereken yerin dışında bir kaçta ne silik çizgi var anlamadım ben bundan bir şey bu garip testler hep beni mi bulur ya cildiricam artık böyle birseyle karşılaşan var mı test negatif mi 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ikinci bir çizgi görmedim canım. Allah gönlüne göre versin inşallah. 
(137 puan) tarafından
İkinci çizgi değilde bir çok çizgi var test bozuk mu ki
tarafından
Olabilir canım. Yenisini alıp denemelisin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Test bozuk çıkmış canım alırken 2 3 tane alsaydın keşke ben iki kızımda da öyle yaptım garanti olsun diye 
(137 puan) tarafından
Ya iki tane aldım zaten freeley diye bir marka ikisi de ondan ilkini yaptım bembeyaz kaldı sonuç vermedi buda böyle nekadar kotu bir markaymis
0 oy
tarafından
Şüphen varsa eğer kan ver kuzum bu testler negatif bana göre
(137 puan) tarafından
Ya geçen seferde böyle çok hafif silik çizgi vardı gittim test verdim sonuç maalesef artık hevesim de kalmadı
tarafından
Allah kalbine göre versin kuzum inşallah görürsn tez zamanda hamile olduğn günleri
(137 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim isteyen herkese versin aratmasın inşallah
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Test bozuk canim yeniden yap istersen 
0 oy
(16,546 puan) tarafından
Bende sabah test yaptım negatif biraz üzüldüm ama stres yapmamak lazım yoksa daha çok gecikiyor 
0 oy
(684 puan) tarafından
Bacım erken gebelikte al istersen bunların birincisi bence bozuk ikinci de cikmamis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 173 göst.
0 oy
0 cevap 65 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asdfgasdfg (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
0 oy
6 cevap 145 göst.

399,885 soru

11,961,804 cevap