0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar memlekete gidicem Allah'ın izniyle kızım 6 aylık bir ay falan mama kullandım ama. Bir saat önce sağlık ocağındaki hemşire mama alma ek gıdaya başla diyor kızım sütümlede doymuyor şimdi uzun yolda yanıma almak istiyorum 

Birde mama olarak en iyisi ne sizce 

2 Cevaplar

0 oy
(8,707 puan) tarafından
6. Aydan beri bebelac gold kullanıyorum canım hiç gaz VS. Problemleri yaşamadım 
tarafından
Bizde tam tersi bebelac gold aşırı kabiz yaptı bitsin diye dua ettim içtiği her gece ağlayarak  uyandı valla sert sert koyun gibi oldu kakasi  sonradan yeniden sma ya geçince rahatladık çok şükür
(8,707 puan) tarafından
Bebekle alakalı canım siz baştan beri ama kullanıp alıştırıp sonrasında bebelac a geçmişiniz:)
tarafından
Evet halbu ki  15 gün de kullandım ama alışamadı sma ya geçince anında yaptı kakasinj
(8,707 puan) tarafından
Mamasının içine zeytinyağ koymuştum ben azcık

Ve ek gıda ya geçincede ne veriyorsam azcık zaytinyağı koyuyordum
tarafından
Çorbaları sebzeleri hepsi zeytinyağlı yapılıyor zaten yaramayınca yaramıyor demek ki bazılarını da sma kabiz ve ishal yapıyor bebisin midesi sistemi hangisini kabul ederse artık:)
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Sma optipro kullandık ikinci bebeğimde de aynı mamayı kullanıyorum 
tarafından
Kesinlikle ben bebelac gold aldim doktor önerisiyle mama bitinceye kadar gece çekmediğim çile kalmadı
(7,446 puan) tarafından
Tek mama kullandık doktorai önerisiyle diğer oğlum büyüdü şimdi ikinci bebeğime kullanıyoruz valla çok memnunuz
tarafından
Bizde sma ya geçtiği anda kakasini yaptı diğeri kabızlık yaptı
(7,446 puan) tarafından
Doğrudur valla ben başka mama hiç denemedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
0 oy
8 cevap 161 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
0 oy