0 oy
1,292 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar size o anla ilgili bir şey paylaşmak istiyorum hatırladıkça gülüyorum :) 

Eşim istanbulda çalışıyordu. Evimizi oradan kiraladık vs . Düğünümüz Adana da yapıldı , bende Iğdırlıyım :)) bunu niye anlattım bilmiyorum :)) kargaşa çıkmasın diye :) 

İlk düğün yapıldı , eşimin annesinin evindeyiz işte , annem babam da o evde . Sabahına uçakları . Onlar Iğdırda dönecek.  Bizde onlardan sonra balayına gideceğiz. Onlar o gece kaldıkları için balayını 1 gün ertelemiş olduk ayıp olmasın diye .  O yüzden gece hep beraberdik . Babamla annem bir odada uyuyor , kaynanamlar kendi odasında , eşimde eski odasında işte . Şimdi ben o gece çekindiğim için annemlerin odasında çıkmadım , annemde kızım sen artık evlisin git kocanın yanına demez mi :) babamın yanında bir de . Tabi o ara eşimle mesajlaşıyoruz :) ikimizde çok utanıyoruz. Ben bu gece annemlerle yatcam diyorum  , o da sen onları yalnız bırakma diyor ikimizde söylerken aynı anda :) Komik ama güzel bir anı olarak kaldı . Sabahına annemler gitti biz de balayına gittik öyle bir anı :))

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annemgil olsa bende utanırdım herhalde :D Ama bence evi boşaltmaları gerekiyordu sizin için bizim burada öyle yapıyorlar:D
(121 puan) tarafından
Yokya boşaltmadılar :)) ömür boyu bir arada olacağız diye herhalde :))) ya onlar biz o gün gideceğiz direk sandılar eşim ve bende annemlere ayıp olur onlaro gönderelim öyle dedik :)
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
:) tuhaf olmuş kız ilk gece hep beraber olmanız:) bizde ben gelinliği çıkardım eşimde kiraladığı arabayı teslim etmeye gitti tekrar para vermemek için bende dedim al bari gelinliği de ver gel neyse gelinlikciyi aradım abla eşim getiriyor diye kadın kahkaha attı ilk kez gelinligi bu kadar erken getiren bir çift görüyorum diye :))) neyse ben suslendim felan anam baktım kapı çalıyor eşimin 5 teyzesi hadi biz gidiyoruz Allaha emanet olun diyor tövbe Allahım git yani ne demeye çıkıyorsun yukarıya ayıp denen birşey var üstüm başım müsait değil sonuçta:) bende de böyle saçma bir anı var:)
(121 puan) tarafından
Hahahah çoook güzel bir anı olmuş , gelinliğide götür falan :))
(849 puan) tarafından
Aynen canım gelinlikci şok geçirdi :) düğün salonuna aitti gelinlik öğlen oradaydım arkadan 3 saat ancak geçti gelinliği getiriyorum deyince kahkaha attı:))) ama ne yapayım çıkmışken götürsün dedim :)
(121 puan) tarafından
İyi yapmışsın diğer gün bir de gelinliği vermekle kim uğraşacak demi :)
(849 puan) tarafından
Ay aynen:)) araba da yoktu dolmuşla gelinlikle rezillik :)
0 oy
(320 puan) tarafından

Ay kız hakkını helal et başlığı okuyunca aklıma çok farklı adrenalinler ğeldi :D

(121 puan) tarafından
Helal olsun :) ne demek adrenalin bizim işimiz :)
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Komik ama kötü olmuş yaa :)  ilk geceden kocadan ayrı yatmak :P

(121 puan) tarafından
O utançla hiçbirşeyi düşünemedim :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Güzelmiş :-). Sabah uyandık  deniz kenarında kahvaltı yaptık kiraladığımız gelinlik ve bindallıyı teslim ettik. Anneciğim o zaman yaşıyordu annemle babamı görmeye gittik. Eşimin anne babası köydeydi oraya gidemedik. Sonra balayı için Antalya Gazipaşa dan Marmaris'e kiralık arabayla yola çıktık. 4 gece 5 gün rüya gibi bir tatil sonrası Antalya Gazipaşa'ya döndük.

Evlendikten sonra en dokunaklı yaşadığım olay balayında döndükten 2_3 gün sonra annem' yedek anahtarları hep kaybettik kızım sendeki anahtarı versene 'dedi. O zaman içimden birşey koptu evden dışlanmış gibi hissettim. :( Ama eminim ki toprağı bol ruhu şad olsun annem o amaçla söylememiştim. :(
(849 puan) tarafından
Basın sağolsun canım:/ yattığı yer nur olsun inşallah anneciginin:/
(7,935 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin :(
(121 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun ❤
(7,935 puan) tarafından
Teşekkürler canım amin
0 oy
tarafından
Ben olsam bende utanırdım hahahaha bizim.ilk gecemizde kaynana kayın peder iki küçük çocuk elti bir tane de kaynım vardı sabah 9 da kalktık kahvaltı falan filan rutin şeyler yani biz gece baş başa değildik maalesef 
(121 puan) tarafından
Ya birilerinin var olması birlikteliğe çok büyük bir engel zaten , düşünebilen olsa sizi de yalnız bırakırlardı
tarafından
Ben eşimle 9 ay sonra ayrı eve çıkınca baş başa kaldık benim cicim ayı diye bir ay görmedim maalesef eşim sabah 5 de ise giderdi akşam 6 da gelirdi yemeğe kadar yatardı yemekten sonra yine yatardı ahh ahh 9 ay çok zor günler geçirdim
0 oy
tarafından

Hahah baya komikmiş niye evde tek bırakmadılar sizi bizi 15 gün tek bıraktılar :Desim balayına gitmek için bana aynı şehirde yarım saat uzaklıkta lki Pamukkaleye gidelim dedi bende kabul etmedim sözü var beni ya kardenize ya nevsehire götürecek

(121 puan) tarafından
Otel de kalsınlar  istemedik , eşimin ailesinin evi olunca da onları da bir yere gönderemedik öylece kalakaldık :) eşinizde maşaAllah çok uzak bir yeri seçmiş :)
tarafından
Valla biz gönderdik gittiler çünkü biz beraber yaşıyoruz:D
(121 puan) tarafından
O zaman iyi yapmışsınız :) o gün bari yalnız kalın demi :)
tarafından
O gun kaldık 15 gün kimseyi istemedik :D :) onlarda anlayışlı tabi bizi bırakıp şehir şehir gezdiler onlara balayı yaşattık
(121 puan) tarafından
Baya anlayışlılarmış :) onlara da bir iyilik yapmışsınız işte dua etsinler size :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Güzelmiş :-). Sabah uyandık  deniz kenarında kahvaltı yaptık kiraladığımız gelinlik ve bindallıyı teslim ettik. Anneciğim o zaman yaşıyordu annemle babamı görmeye gittik. Eşimin anne babası köydeydi oraya gidemedik. Sonra balayı için Antalya Gazipaşa dan Marmaris'e kiralık arabayla yola çıktık. 4 gece 5 gün rüya gibi bir tatil sonrası Antalya Gazipaşa'ya döndük.

Evlendikten sonra en dokunaklı yaşadığım olay balayında döndükten 2_3 gün sonra annem' yedek anahtarları hep kaybettik kızım sendeki anahtarı versene 'dedi. O zaman içimden birşey koptu evden dışlanmış gibi hissettim. :( Ama eminim ki toprağı bol ruhu şad olsun annem o amaçla söylememiştim. :(

0 oy
tarafından
Bizde de oyle bir durum olursa kari kocayi bos eve gonderiyorlar :) 
(121 puan) tarafından
Annenler olmasa misafir olarak,  biz de giderdik  :))
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Hahaaa güzel bir anıymış  yerinizde kim olsa utanırdı :)))

Bizim düğünde akşam oldu ( öyle olması daha iyi oldu ) aksam 6 da başladı gece 10 a kadar sürdü işte misafirlerin gitmesi falan 10 buçuktu düğün salonundan çıktık  gelin arabasıni eşimin öğretmen arkadaşı kullanıyordu yanında da nişanlısı arkada da biz varız  işte eve gidiyoruz yolda eşim ve arkdaşlari sohbet muhabbet gülüp eğleniyor ben hem üzgünüm bambaşka bir hayata baslayacam bir yandan stres falan eve vardık eşimin arkadaşları mutluluk falan dilediler gidecekler eşim arabanız nerde kim alacak sizi dedi arkdasida bizm arabayla gelmedik arkdaşı bekliyoruz dedi eşim de sokakta mi bekleyeceksiniz yukarı gelin dedi kaynanam falanda ısrar etti neyse geldiler onlar kaynanamin evine gececeklerdi eşim tutturdu bizim tarafa gelin diye arkadaşı yok sağol biz diğer tarafta oturalim Dedı eşim ısrar etmeye devam edince adam dayanamadı ya işiniz var işte gelmiyoruz biz dedi eşimde pis pis güldü yok ya daha erken yemek falan yiyecez gel sen dedi onlar daha tartışırken arkadaşları geldi onları Almaya gittiler ben zaten utanıyorum birde zorla bizim tarafa çağırıyor beyefendi o anı hiç unutmam çok utanmistim yaaa :))(
(1,318 puan) tarafından
Evet oda çok utangaç biri zaten arkdaşlari gitti ama ailesi gidip geldi yemek getirdiler tam yemek yiyecez hoca geldi nikah için sahittir nikahtır derken gece 12 yi buldu yemek yeme falan gece yarısından sonra başbaşa kaldık anca :))
(121 puan) tarafından
Nikahı niye önce yapmadınız ki o ana bıraktınız :)
(1,318 puan) tarafından
Bizim hersey ters oldu canım Benim eşim amcamoglu ben liseye başlayınca istediler söz keselim dediler diğer amcamogluda istedi bunlar hep kavga dövüş içindeydiler 5 yıl sürdü bu beş yıl içinde eşim okulu bitirip atandı ben üniversiteye başlayınca da babam kizim ikisinden birini seç bunlar bize rahat vermezler dedi bende baktım 5 yıl boyunca vazgecmediler olacaksa halit olsun dedim diğeri işsiz güçsüz istemem ben dedim diğer amcamlar da kavga çıkarıp bozmak istediler  o yüzden herseyimjz gizli oldu nişan olmadı hemen kuyumcuda yüzük taktik resmi nikah gizli kıyıldı  imam nikahı düğün gecesi kiyildi hersey içimde kaldı ne doğru düzgün bir isteme ne söz ne nişan hepsi ukte kaldı içimde  :((
(121 puan) tarafından
Kıyamam ya neyse ki sorun çıkmadan atlatmışsınız
(1,318 puan) tarafından
Evet canm çok şükür atlattık :))
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben olsam girder odamla yatardım:)) yüzsüzüm galiba biraz :))
(121 puan) tarafından
Hahahah O da iyi :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ya tabi öyle çoğunlukta utanılır ya :D
(5,323 puan) tarafından
Ne kadar masum zamanlar ama ya :)
(121 puan) tarafından
Kesinlikle artık masum değiliz dermişim :)))
(5,323 puan) tarafından
O zamanlar bi ayrı oluyor utanmalar falan daha heyecanlı :)) masum değiliiizzz hiçbirimizz
(121 puan) tarafından
Artık utanmada kalmadı :) her şey çok normal :))
(5,323 puan) tarafından
Hahaaha bu iyidi :)))
0 oy
(422 puan) tarafından
Bnd anlatim bari ozamn :) dugun biti biz sabah cekim yapmistik aksamda kulturparkda yaparz dedik neyse gitik foto flan yabancilar bize bakio geliolar cikolata veren para veren iy para kaxanmistik ogun neyse eve geldik herkes evde :-\  nikah kiyildi sonra herkes giti mutfakta cay bardaklari bulasklar flan tabi bn zaten gerginim bunuda gorunce kocaya catim oda bna cati tabi bunlar hep stresden neyse ole iste siradan bnmki :) o deil gec yatik iki uc gbi 7 kalktik arkads derdimiz neyse :) 
(121 puan) tarafından
Bulaşıklar falan Hahahah :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Garip olan herkesin evde olması ya bn cok utanrdim :) biz evde yalnzdk annemler dayimlarda kaldi ertesi gun memlekete döndüler gorusmedik :) kaynanamlar eltisine gitti biz balayina gidene kadar gelmediler 
(121 puan) tarafından
Ne güzel anlayışlılarmış
(1,964 puan) tarafından
Keske herkes ole olsa

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,422 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 547 göst.
0 oy
10 cevap 133 göst.
19 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Defne_batuhan (3,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 648 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,567 cevap

34,781 kullanıcı

...