0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar benim kızım servisle okuluna gidip gelecek 3 temmuz'da hafızlık ve ortaokul bir olduğu için ön eğitim başlıyormuş servis olacak ama okulla arasında 15 kilometre var işte öğrencilere de alması falan bir 25 30 kilometreyi bulur sorun şu servisin en sonuncusu biziz servis ilk bizi almaya gelecek en sonunda bizi bırakacak en son ki ile aramızdaki mesafe 7 kilometre böyle bizim mahalle köyden dönmüş hala çevresi pek şey değil ana yol üzerinden de gelmiyor oraya gidiş böyle biraz Kanal boyu dediğimiz bir yol var tenha yol tarlaların içinden telefonlarına yüklediğiniz bir uygulama var mı ya da o kamera sadece o şirket mi  görüyor bizler de görebiliyor muyuz ve ortaokul öğrencisine abla verirler mi yol boyunca yoksa sadece şoför mü

1 cevap

0 oy
(8,708 puan) tarafından
Akıllı saat alın konumdan takip edin yada eve gelene kadar kızınızla konuşursunuz 
(1,937 puan) tarafından
Vallahi zaten herhalde akıllı saat almayı düşünüyorum konum üzerinden takip etmek için cep telefonu da alacağım acaba onun içinde uygulama var mıdır
(8,708 puan) tarafından
Akıllı saatin içerisinde hat oluyor zaten uygulamada var akıllı saat ile konuşma oluyor cep telefonu için daha erken
(1,937 puan) tarafından
Okulda ikisi de yasak canım ama olmasa öyle yapacağım başka çarem yok
(8,708 puan) tarafından
Hayır okullarda akıllı saat yasak değil ders saatlerinde sadece kapatılıyor tenefüslerde falan açılıyor yeğenim öyle yapıyor 2 yi bitirdi
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım sağol teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
13 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 929 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,887 puan) tarafından soruldu

384,971 soru

11,514,034 cevap

35,174 kullanıcı

...