0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Eşime deprem bolgesı gorevı cıktı anıden :( 20 gunluk gıttı bızde Izmıre geldık ama cok buruk cok keyıfsız :( Duru mutlu tabi bahçede dağ kecisi gıbı kosuyor ay ne vardı soyle bahcelı evlerımız olsaydı bata çıka buyurlerdi dimi ❤️ sizde ne var ne yok

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Afiyet olsun.

Eşini de Allah sağ salim size kavuştursun.

Hepimiz öyle büyüdük anın tadını çıkarın bu günlerine bir daha geri dönmeyecekler ☺️
tarafından
Amiin, Allah razı olsun :)

Yok ben apartmanda buyudum valla ben evlendıkten sonra babamlar mustakıl ev aldılar :) iş kardesıme yaradı yanı :)
tarafından
Ahahaha senin gitmeni beklemişler müstakil eve geçmek için. Çünkü çocuğunla kalmaya gidersen o oynasın diye. Kardeşin üstüne alınmasın sakın sjsjsjs
tarafından
Birde ben varken 5 katlı apartmanın 5. Katında asansorde yok tırmandık durduk senelerce :D benım evlenmemle bırlıkte ev degısrı araba degıstı babamın parayı ben harcıyodum heralde adam bolluk berekete dustu :D
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından

Allah sağ salim kavuştursun beybiii. Hic sevmem bahceli evi nefret ederim en guzeli apartman dairesi :D

tarafından
Allah razı olsun kuzum, sende ne var ne yokkk konusamadık bayadır :)

Apartman bk yesin be irem bıraz yaşlan bağ bahce ıstersın sende :D
(1,405 puan) tarafından
Aman irem napar gözde yaa ev ariyorum ev yok memlekette :)

Kiz o bahceli evlerin rutubeti bitmez börtü böceği bitmez ay
tarafından
Kuşum o tarz bahxelı ev degıl :D biraz yanyana vıllalar gıbı dusun :D dagın bası gıbı degıl :D guzel yer guzel de benım degıl benım olaydı
(1,405 puan) tarafından
Haa öyleyse bi dal bende aliyim be gözde :)
0 oy
tarafından
Oh duru dan keyiflisi yoktur şimdi. Bizde şimdi yola çıktık. Memlekete gidiyoruz. Geldik sayılır yakın zaten. Annemgilin ev apartman . Ama benimde bekar polis kardeşim İstanbul'dan gelecek. Birde diğer kizkardesimin 10 yaşinda kizi var. 

İkisi benim kızı oyalarlar artık. ☺️
tarafından
Yaaa bende eşimle gelebılseydım keske onlayken de bır onun aılesı bır benım aılem mekık dokumaktan bunalıyorum ıkımızde ızmırlıyız e benım anne baba ayrı hergun kapı kapı gezıyoruz ama sımdı de gozum eşimi arıyor Rabbım yokluklarını gostermesın Rahmetlı babanem derdı ‘sınek kadar olsun, başında uçsun kocan’ :D dogru gercekten :)
Benım kardesımde 10 yasında gecen yaz duruyu kıskanıyordu kızıyordu hep ama bu yaz sukur toparlamıs kendını
tarafından
Haklısın valla. Ne kadar anne evi olsada insan eşini özluyor. . Tamda bayrama denk gelmiş kötü olmuş ya .
Benim yegende hamileyken çok kiskaniyirdu. Bana 'sen gel ama bebeğini bırak diyodu☺️ karnında nasıl birakcaksam
0 oy
(7,310 puan) tarafından

image

aciktim eşim gelmedi daha :/ 

Afiyet olsun tatlım ❤️

tarafından
Ayy evde olsak benımkının gelmedı saatı 6 bucuk :(

Sagol kuzum sana da
(7,310 puan) tarafından
Allah sağ Salim kavuştursun canım bnm inşallah ❤️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Afiyet olsun ☺️ 

Nasip olur inşallah bahçeli ev benimde yok bahçe sokakta oynuyor tosbigim yanındayım sürekli zor oluyor
0 oy
tarafından

image

Ben de şimdi anamın evine geldim. Çocuğu uyuttum anamla takılıyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayalperestt (954 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 279 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,708 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Esra0202 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyimmm03 (347 puan) tarafından soruldu

380,482 soru

11,392,070 cevap

34,900 kullanıcı

...