0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından
İyi geceler herkese bebeklerin kullandığı sinek uzaklaştırıcı ağızdan alınan birşey mi var? Bir bilginiz varsa bilgilendirirmisiniz?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Instagram da drrifat var onun önerdiği şeyler var sinek kovucu hakkında bir bakın isterseniz 
(829 puan) tarafından
Canım eczacı birşey dedi ama tam anlamadım uzaklaştırmak için mi yoksa ısırığın kasintisini azaltmak icin mi soyledi bilemedim.
tarafından
Bence doktorun dediğine bir bakın derim ben de ondan alicam köye gidicez çünkü bizde
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ağızdan bilmiyorum ama ben geçen sene sprey almıştım heryerine sikiyordum
(829 puan) tarafından
Anladım canım evde sineklikler var ama disarda isiriliyoruz ya alerjim var birde onunda var sisiyor
0 oy
(54 puan) tarafından
Bu soruyu sormaya gelmiştim kızımı baya baya yemişler yaa sivilce gibi şişmiş vücudu 
(829 puan) tarafından
Krem aldım işte bende bugun hem kizim hem ben kullanabilirmisiz. Uzaklastirmak icinde onlara zarar vermeyen bi sprey alacagiz
0 oy
(69 puan) tarafından
Agızdan bilmiyorum canım ama nurse Harveys sinek kovucu spreyi uzaklaştırıyor hemde dogal içerikli oglum 4 yasında olcak 6 aydan beri her yaz yeniliyorum ısırık izlerinede stilex krem çok işe yarıyor cabuk iyileşiyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 277 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,810 cevap

34,840 kullanıcı

...