0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kizima tuvalet eğitimine başlayacağım lazimlik şart mi sizce kizim gitmek istemiyor. Bezede yapmiyor tutuyor ağlıyor.Kullandığınız lazimlik link varsa atarmisiniz 

12 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben e bebekten klozet şeklinde lazimlik aldım oglum cok sevdi sifon sesi falan var ben bile sevdim :D

https://ty.gl/yreki9aqpd 

Bunun aynısı ama ben e bebekten almıştım 

(7,447 puan) tarafından
Bende fisher price markasının var bi tane tuvalet eğitiminde onu almayı düşünüyorum :)
(163 puan) tarafından
Ben fisher Prince sinkini aldım çok memnunum . Her markanın ürünleri aynıdır aslında klozet şeklinde olması yeterli bence
(7,447 puan) tarafından
Bunu duyduğuma sevindim çünkü çok sevimli duruyordu zaten :)
(43 puan) tarafından
Klozete alisirsa normal tuvalete gidemez diyorlar
(9,626 puan) tarafından
Gider canim niye gidemesin ona bakarsan normal düz lazimlikta aynı şekilde yani zorlansa onda da zorlanır ama sen direk alaturka tuvalete alışsın dersen bu sefer sen zorlanirsin çünkü ayakları bi taraftan bi tarafa yetişmez senin kucaklayip yaptırman lazim buda seni zorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
https://ty.gl/n039wenqce

Ben bunu yeni aldım canım kızım çok sevdi oturuyor ama daha tam bezi çıkarmadım bayram bitsin hemen başlıyacam 
(43 puan) tarafından
Yikamasi zoe degilmi bunun
tarafından
Yok alti o oturduğu yer siyah olan çıkıyor zaten maşrapa gibi düşün aynı öyle onu çıkarıp yıkıyorum tamamdır
0 oy
(2,593 puan) tarafından
https://ty.gl/obzlzabm77 geçen sene kızıma bunu kullandım. Sesi bozuldu bu sene oğluma yeniden alacağım.  Bunu aldım önce baya bebeklerle oynadık sonra banyoya değil evin içine koydum . Sevdi yani 2 günde öğrenmişti çok şükür 
(43 puan) tarafından
Klozete alistirma diyorlar digerine yapamazmis
(2,593 puan) tarafından
Ben önce buna alistirdim ev içinde. Sonra banyoya koydum.  Sonra aparat aldım klozete alsiti. Şu an 3 yaşında yapıp altını da silebiliyor.  Gece lazimligi odaya aliyordum banyo soğuk diye şimdi kalkarsa onu da banyoya götürüyorum.  Herhangi bir sorun yaşamadım ne klozetle ne lazimlikla
0 oy
(4,067 puan) tarafından
E bebekten klozet aldık işte ona yapıyo evde hep. Öğrenme aşamsnda bak eğr çişi buraya yaparsan sna şekr çikolata topitop vercm dyodum yda sevdiği şeylri vercm dye söylyodm çabk alıştı
0 oy
(13,080 puan) tarafından
Bence gerekli kızım 1 sene olacak kullanıyor 

E bebekten almıştık 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
https://ty.gl/e1x2e7njd1

Ben bunu aldım kedi modellisi oğlum bayılıyor kedilere önce sevdik oynadık şifonu var yanında peçete takma vs ilk gün 2 saat abartısız.oylece oturttum arabalarını verdim önüne alisssin diye kötü bişi olmadığını gördü alıştı sonra şifon çekerek eğlendik  çok şükür gece bile bezlemeden atlattım 
0 oy
(6,233 puan) tarafından

Bilmiyorum hiç kullanmadım ikisine de :) 

0 oy
tarafından
Ben direk kızımı banyoya klozete alistirdim hiçte zorlanmadım banyom büyük hali serili falan çok çabuk alıştı 
(43 puan) tarafından
Klozete alistirma diger tuvalet daha iyi diyorlar
tarafından
Şuan ikisinide kulaniyor ama ilk alistirirken klozet kulandim
0 oy
tarafından
Sifon sesli olan klozet şeklinde lazimliklar var oğlum sevdi kedilisi falanda var belki onu Sever
0 oy
(4,503 puan) tarafından
klozet seklınde lazımlık aldım valla 2 gunde alıstı
0 oy
(48,709 puan) tarafından
bizim lazimlik.duruyo yakin olsan verirdim kaldi hic kullanılmadan 
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Ben ikea lazimlik aldim gayet kullanışlı memnunuz tavsiye ederim.Bu arada lazimliktan da korkabilir belli olmaz ben çok önce alıp oyuncaklarınin içine koymuştum bebeklerini tuvaletini yaptırıyorduk kıyafetli falan oturtuyordum sonra sıra kendisine geldi klozete korkuyorum dedi lazimlik ile hatta bu hafta başladık gündüzleri bezi bıraktık. Sizede tavsiye tercihiniz ne olursa olsun oyunla başlamanız yönün de olur ben bu sekilde denedim kısa süre de sonuç aldim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canveannesi (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 244 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
9 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...