+1 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (263 puan) tarafından
Herkese ama herkese gidiyor 18 aylık küçük büyük herkese kimseyi ayirmiyor yolda görse gidiyor ona dokunuyor elini tutup götürüyor . Arkadaşlar ortam çok kötü nasıl uzaklaştırmam lazım yarın birgün okula başlayınca herkese inanır bu çocuk .

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Demek.ki erkeklerin bu özelliği bebeklikten gelen bir şeymiş boşver bacım değiştiremezsin değişmez eşimde öyleymiş şuan 30 yaşında hala öyle hahajhaa
(263 puan) tarafından
Yaaa ahhahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kötü bı özellik bence
(263 puan) tarafından
Bence de nasıl vazgecirebilirim
tarafından
Sen soyluyceksin sürekli yabancılara gitme diye büyüdükçe seni anlar uygular bence
(263 puan) tarafından
Aynen canım 3 yaşında falan gelince anlatmaya başlayayım bari
tarafından
Sen şimdiden anlat yolda birine giderse hemen hayır diye izin verme kimseye gitmiyoruz de
(263 puan) tarafından
Diyorum onlar yabancı amcaya dokunulmaz bebeğe dokunulmaz falan diyorum da anlamıyor işte yine gidiyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Benimki biri sevdimi hemen püskürtur :D asla izin vermz ama bazı bebeklerde çok cana yakın senin bebe gibi şimdi anlamaz ama biraz daha büyüyünce anlatırsın anlar 

(263 puan) tarafından
Çok cana yakın ya aşırı sorma yeğenim de tam tersi insanlardan kaçıyor
0 oy
(119,461 puan) tarafından
hep oyle olmazki buyudukce degisiyolar
(263 puan) tarafından
İnşallah sevdoş büyüyünce değişir yoksa bayağı zor olur
0 oy
(710 puan) tarafından
Bence daha küçük. Benim çocuğumda pek ayırt etmez ama öyle gidip elini de tutmaz alışkın değil ya ondan heralde. 

Siz büyük tepki vermeyin. Birine giderse annecim biz o amcayı yada teyzeyi tanımıyoruz. Tanımadığımız insanların yanına gitmeyiz. 

En olmadı böyle dersiniz 
(710 puan) tarafından
Tabi bunu diz üstü çöküp onunla aynı hizada ve göz göz söyleyin. Sesinizi tatlı yapın. Sonra da hadi bak şuraya gidelim deyip ilgisini çekecek bir şey gösterin
(263 puan) tarafından
Çok sağol canım bende öyle düşünüyorum.
(710 puan) tarafından
Birde dua et. Çokça dua et. Biz ağzımızla değil kuş ejderha bile tutsak bazen olmayınca olmaz. Ama Allah 1 kez ol desin hemen olur. Dua evlatlarımız için sığınacak kapımız.
(263 puan) tarafından
Evet etmeliyim ya çok teşekkür ederim ❤️
(710 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(7,982 puan) tarafından
Benimkide öyleydi şimdi 3 buçuk yaşında sürekli ağzı kulağında kim gel dese gider çok seviyo.insanlari çok cana yakin
(263 puan) tarafından
Ben de staj yaptığım okulda başka sınıfta bir tane anaokulunda çocuk vardı kız çocuğu ve senin dediğin gibi çok cana yakındı herkese seni seviyorum seni seviyorum diyordu yani öyle olmasından korktum açıkçası
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım daha küçük emin ol zamanla o huyunu da değiştirir
(263 puan) tarafından
İnşallah varya tüm kalbimle diyorum tamm herkese cephe almasin ama korksun biraz da
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Gayet normal benim oğlum da gider şuan birsey anlamıyor zamanla öğretmek lazım şuan anlatsanda anlamaz ki zaten kanı kaynadıgi insanlara gidiyorlar 
(263 puan) tarafından
Neyse büyüyünce anlatırım artık :(
(1,629 puan) tarafından
Bnceds uğraşma çünkü anlamıyor ve istediği kişiye gidiyor birsey diyince yapma falan yapıyor Zamanla geçer zaten aklı kesince kimin kötü kimin iyi kime ne yapması gerektiğini ogretirsun zaten 18 aykik çocuğu tek birakmicagin için sorun yok
(263 puan) tarafından
Tamm canım çok sağol. Haklisin
0 oy
(12,721 puan) tarafından
iyi bi şey değil 13 aylık kızım güler bakar ama aike dışınde kimseye elletmez kendını iter hemen
(263 puan) tarafından
İyi değil canım ben de biliyorum o yüzden korkuyorum 3 yaşında bir tane çocuğa gitti mesela dün çocuğu hafiften ittirmek gibi yaptı dokundu yani çocuk da korktu kaçtı çocuk mesela mesafeli yaklaşıyordu o çocuğun yaptığı normal ama benim çocuğumun yaptığı normal değil :)
0 oy
(2,762 puan) tarafından
merak etme büyüdükçe değişiyorlar. korkmak için erken davraniyorsun
(263 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
tarafından
Ya sosyallik iyi ama gitmesi iyi değil benimkide herkese gülüyor konuşuyor ama kucaklamak istediklerinde hemen bana geliyor 
(263 puan) tarafından
Evet öyle olması daha iyi
0 oy
(3,916 puan) tarafından
Benim kızımda 2 bucuk yaşına kadar öyleydi şimdi de bensiz bir yere çıkmıyor yaklaşmaz kimseye 6 bucuk yaşında.
(263 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Şuan küçük annesi kanı tatlı derler bizde seviyor ama büyüdükçe değişicek merak etme 
(263 puan) tarafından
Ay içime su serptin canım ❤️
0 oy
(641 puan) tarafından
Benm kizimda geçen yaz 18 aylıktı.butun komsularimla markete gidiyordu.ki ben komsularimla güveniyorum.bu sene 2.5 yaşında oldu gel dediklerinde hayr gelmem diyor.zamanla düzenliyorlar.merak etme
(263 puan) tarafından
Maşallah akıllı bıdık
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Benimki büyüklere gitmiyor ama cocuklara koşar sarilir oyuncak verir elinde bi yiyecek varsa eliyle yedirir bu fena bi ozellik değil ama hasta çocuğa sarılmış bi ara kizamik geçirdi ne yazık ki
(263 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım.
0 oy
(465 puan) tarafından
Benim kızım da bı ara öyleydi belki 2 ay falan öyle olmuştur ama kışın eve kapandik soğuk yağmur bilmem ne diye unuttu yapmadı bı daha geçici bir durum da olabilir 
(263 puan) tarafından
Kışın unutabilir yani
(465 puan) tarafından
Unutacaktir muhtemelen şimdi herşeyi oyun sanıyorlar kızım birinin peşine takıldı mi tepki vermezdim yanında giderdim bende bir süre sonra sıkılırdı yada ben oraya gidemeyiz deyip kucaklardım karşımda ki insanlar anlayışlı karşıladı her zaman
Kışın eve kapandik soğuk olunca çıkamadık unuttu yapmadı bir daha

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 418 göst.
0 oy
1 cevap 30 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.