0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba kızlar tam adet günümde test yaptım çift çizgi çıktı ertesi gün beta baktırdım yani pazartesi 324 çıktı sonra cuma günü 792 çıktı alttan muayenede kese göründü doktor çok küçük dedi bi kaç gün sonra tekrar gel kan ver dedi sonra bayram tatili olduğunu hatırlayınca bayramdan sonra gel dedi. Keseyi gördük ama dış gebeliği hala ekarte etmiş değiliz dedi. Randevum 7temmuzda o tarihe kadar nasıl beklicem bilmiyorum. Bir sıkıntı olsa ağrım sızım kanamam olur diyorum çok şükür o da yok sizce korkmalı mıyım 

10 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Özelemi gttin cNm
(3 puan) tarafından
Hayır devlete gittim
(3 puan) tarafından
Neden öyle dedin merak ettim
(3,101 puan) tarafından
Kiz g3c gordum  hakkini helal et.ozele gittiysen kontrol hakkin vardir git bayramdan once dicektim.ama alttan gorunduysr bi 1 haftaya karnindan gorunur.7si iyi bence bekle bacim bi sknti olmazsa.
(3,101 puan) tarafından
Kese rahimde  gorunduyse dış gebelik olmaz  ki ondan birden yukselir az ilerleme,.allah koruusn mol olablir.insallah saglikli.bir gebeliktir.iyi dusun iyi olsun
-Reklam-
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Y ok öyle bişey keseyi gördüyse disgebelik ekarte edilmiş dış gebelikle rahimde görülen kese arasında dünya kadar fark var boş gebelik sağlıksız gebelik düşük olabilir betanin az yükselmesi ama dış gebelik olmaz dış gebelik öyle mahsum bişey değil kuzum dış gebelign anlamı zaten kesenin rahimde değilde tüpte olması sen genede ihmal etme
(2,314 puan) tarafından
Benm bes haftalık ta ilk gebeligim dış gebelik olduğu için mecbur alttan bakmak zorunda kaldı sadece alt muayenede kese gözüktü içinin doluluğu boşluğu 7 haftalıkken belli oldu bana ilk muaynede sadece kese var dedi canım
(3 puan) tarafından
Belirtilerin nasıldı bir de beta değerlerin
(2,314 puan) tarafından
Disgebelik demi sağlıklı gebelik demi
.dış gebelikde 50 binle öğrendim üç aylık olmuş on günde bir kanama vardı iç kanamaylan gittim
Normal gebelikte ilk 1200du iki gün sonra 2400lerdeydi beş haftalikti saglikliydi o belli
(3 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım normal gebeliğin nasıl peki şimdi doğum yaptın mı devam ediyor mu
(3 puan) tarafından
3 aylık olana kadar anlamadılar mı dış gebeliği
0 oy
(254 puan) tarafından
Beta az yukseliyorsa sagliksiz bi gebelik geciriyorsunuzdur. Benimde basiima geldi ilk gebeligimde ama siz beklemeyin ve özele gidin
(3 puan) tarafından
Sizin değerleriniz kaçtı
(254 puan) tarafından
Benim 1000den yukariya cikmadi canim tam hatirlamiyorum ama ustunden 4 sne gecti :(
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Pazartesi verdiğin değer 300 se 

Cumaya 5800 falan olması gerekiyordu bence sen yine bayram tatili girmeden Bi kan ver pazartesi açıksa tatil değilse yada acilde falan 
0 oy
tarafından
Yani ilerleyen zamanlarda umarım sağlıksız gebelik olmaz
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Diş gebelikte anormal bı yukseliş olur diye biliyorum ama emin degilim
0 oy
(732 puan) tarafından
Evet canım çok az yükselmiş ya korkutmak istemem de inşallah sağlıkla tutunur
0 oy
(320 puan) tarafından
Pazartesi sağlık ocağından kan ver 2 katından fazla olmuş ise bayram sonrasında doktora git eger değer yine düşük olursa kimyasal gebeliktir bende yaşadım 
0 oy
(3 puan) tarafından

Postu sonradan görüp merak edenler için son durumumu yazıyorum gebeliğim boş gebelik çıktı ve yarın kürtajım var :(

(831 puan) tarafından
Geçmiş olsun 5 ay önce bende geçirdim betam. ileride olduğu hâlde hayrlsı olsun
0 oy
(261 puan) tarafından
Canim benimki yüzde 50 bile artmiyordu ilk gebeligimde keseyi gördüysen kanamanın olmadığı sürece korkma bi sıkıntı olmaz allahin izniyle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sukran288 (1,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 472 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 262 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu

379,197 soru

11,351,076 cevap

34,821 kullanıcı

...