0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 4 günlük bebeğim var kan tahlilleri falan temiz cikd sekeri  de iyi demislerdi sarilik falan da yok çok şükür ama çok uyuyor gece gündüz masllah oğlumda böyleydi normalmi blmiyomki emzirmek için zor uyandiriyom endişe de ettim ya arada bı uyaniyo

13 Cevaplar

+1 oy
(8,328 puan) tarafından
Zorla uyandır canım çok uyursa sarılık olur sık sık beslenmesi lazım şuan değerler iyi olabilir ama az emmesi şekeri düşürür sarılık yapar 
(120 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım ya uyandiriyom iki saate bir demislerdi
(703 puan) tarafından
Sen ıkı saatı bosver tatlım saat bası memene sıkıldıkça arayı uzun tutma
-Reklam-
0 oy
(3,677 puan) tarafından
2 saatte bir sen uyandır emzir bir şekilde sarılık yok ama aç kalırsa olur aç kalınca da şekeri düşer daha çok uyur ayak altını hafif sık üzerini ve altını aç uyanır 
(120 puan) tarafından
2 saate bir emziriyorum cnim
0 oy
(119,342 puan) tarafından
uyanip emmesi lazim birden sarilik olabilir
(120 puan) tarafından
Çok nadir uyanıyor  ben kendim uyandiriyom
2 saatte bi hatta 2 saat bile olmadan uyandir
(120 puan) tarafından
Korktum şimdi of ya
daha 4 gunlukmus kiz 2 saat bile olmadan uyanip emmesi lazim korkma ama sarilik olma ihtimali var malesef gece bile uyandir
0 oy
tarafından
Aynı durum bende de var canım 11 günlük olduk uyuşuk uyurken bile esniyor yani kaldirmak biraz zor ama sen gidikla altını aç değiştir sil ıslak mendille altını memeye al ağzına koy bir şekilde emer yine dinlene dinlene
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kendi kendine uyammasını bekleme bi şekilde uyandır emzir canım daha çok minik 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ah ah 4 ayına kadar benim bebeğimde öyleydi zor uyandırırdm. Şimdi zor uyutuyorum
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Kesinlikle yüzünü vs islat uyandır canim şekeri düşünce uyanmaz zaten uyumak ister 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bnm büyük kızda öyleydi 4 kişi kaldiramazdik sarılık vardır bacım onda yok diyorsun ama o uyutuyr cocuklari
(120 puan) tarafından
Ne yapmam gerek peki
(4,430 puan) tarafından
Valla canım 3 saate kadar sıkıntı yok ama sen sıkıldıkça emzir onu uykulu uykusuz ayağına soğuk degdir ve ya sacinla burnunu kulağını gidikls benimki öyle uyandı en son saatlerce uğraşıyordum bizde
0 oy
(465 puan) tarafından
İlk ay uykusu çok derin oluyor malesef soğuğu sevmezler birde sırtlarının sıvazlanmasından hoşlanmazlar 
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Ayağına fiske attırdıydı hemşire bana ben kıyamıyordum burnunu gözünü elliyordum uyanıyordu
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Sarlik vardir mutlaka uuandir ve uyanmisyosa altini falan ac oyle emzir
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Benimki de ne soyunmayla ne okşanmayla uyaniyordu tek işe yarayan şey pamuğu ilik suyla islatip yüzünü silmek ancak öyle uyaniyordu
(120 puan) tarafından
Aynen canım bende.oyle.yaptim.ise.yaradi :) teşekkür ederim
(3,084 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(588 puan) tarafından
İlk 1 ay uyanmamasi çok normal.  Gece gündüz siz uyandırın 2 saatte bir altını aç ellerini ayaklarını yüzünü ılık suyla islat uyanır.
(120 puan) tarafından
Öyle yapıyorum uyanıyor canım emziriyom sıklıkla oğlumda öyleydi ilk aylar ama.burda.herkes sarılık demiş blmiyomki
(588 puan) tarafından
Canım hava da sıcak uyanmalarini oda etkiliyor. Ama tabi sen daha çok küçük ara ara götürüp sarılık ölçümü de yaptir. Sarılık gözlerden başlıyor zaten sararirsa anlarsın biz 4 ay çektik sarıligi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 342 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...