+1 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben eşimin ailesiyle yaşıyorum eşimle kaç kere boşanma noktasına geldik hatta ben hamileyken yanımdada kızım vardı annemin evine gittim 1 sene kaldım orda ikinci doğumu yaptım daha yeni 2 ay oldu tekrar geldim bu sefer ev tutacakmış kiracının çıkmasını bekliyoruz biz giricez patronunun eviymiş ama yine kavgalar başladı kızıyla kaynanam iki gündür temizlik yapıyorlar evi yıkıyorlar kendi evlerini temizliyorlar diye ağzımıza ...tılar çocuklarımla benim oraya elleme şunu yapma bunu yapma yemin ederim size çocukları odadan çıkarmaya korkuyorum artık laf duymaktan çok yoruldum birde öyle pis huyları varki hem cimriler yani aklınıza gelebikecek bütün pis huyları var görümcem pasta yapar koyar dolaba huylarını bildiğim için asla dokunmam gelir gider bakar bir sıra gitmiş der annesi ben aldım der oda he tamam der(Ben eve birşey alınca yada tatlı falan yapınca devlet malı olur ama onlarınkine kimse dokunamaz) evde bunalmıştım parka çıkariyim çocukları dedim eve girdik kapıyı yıkamışlardı kızımın ayakları çamurluymuş farketmedim bana demeye başladı vay sen hayvansın niye geldin benmi sana dedim gel ****** ol git oğluma dicem yine göndersin seni falan filan bende sinirlendim bağırdım çağırdım arkadaş ya ben sadece evim ayrı olsun kendi yemeğimi yapayım kimsenin gözü kalmadan yiyeyim istediğim filmi izleyeyim mesela biri gelipte öküz gibi değiştirmese çokmu şey istiyorum siz söyleyin...

9 Cevaplar

+1 oy
(758 puan) tarafından
Bı daha git ve ev tutulana kadar gelme . 
-Reklam-
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Başka kiralık ev yok mu canim illa orayımi bekliceksiniz
tarafından
Bilmiyorum akşam gelsin söylicem gerçi gene onları haklı bulacak ama
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Allah'ım ne insanlar var bacim madem bu kadar sorunlu bir evliliğin vardı niye döndün sana ev tutup düzen kurana kadar gelmiyeydin keşke esin ne diyor bu duruma
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bence git ve ev tutulana kadar gelme hayat geçmez böyle niye basta kabul ediyor sunz ki anlamıyorum 
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bu iki ayaklilar nerde yetişiyorlarda böyle pis mikrop birşeyler olup çıkıyorlar çok merak ediyorum 
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Allah kurtarsın çok çok zor 6 yıl birlik yaşamış biri olarak yazıyorum Rabb'im kurtarsın sabır versin 2 buçuk yıldir sanki yeni evliyim 
0 oy
(999 puan) tarafından

Bende kaynanam ile yaşamak istiyorum kocam istemiyor:angel::angel:

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Peki eşin ne diyor bu durumlara yeminle okurken ben sinir oldum 
0 oy
tarafından
Yani henüz kavga etme ve evi terk etme aşamasına gelmesem de bu ben :) ben de ev üstündeyim 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 839 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 470 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 374 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu

379,060 soru

11,346,466 cevap

34,812 kullanıcı

...