0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Hanımlar bu akşam arkadaşımın oğlunun sünnet düğününe gidiyorduk annem babam ve bebek arabasında kızım 2 aylık.

Babam arabayı kullanıyordu,arkadan gelen taksi kornaya basınca babam adama saldırmaya başladı afedersiniz küfürler etmeye başladı o.çocuğu gibi..

Biz annemle yalvariyoruz sus baba diye yok adam hala devam ediyor sonra taksi gitti bu sefer annemle bana sardı babam vurucam şimdi birinize filan dedi tabi bende dayanamadim bir sürü laf söyledim yolda bizi bıraktı gitti. Yani orda taksideki adam bize silah sıksaydı bıçak çekseydi ne olucaktı,hamileyken de ağlattı beni babam şimdi emziriyorum insan bi düşünmez mi benim kızım emziriyor sütü kesilir diye.. bende kızdım anneme bayramda gelmiycem haberi olsun dedim insan babadan nefret eder mi ben ettim ya... haksızmıyım ama

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babanın böyle olduğunu bildiğin halde çocukla binmen hata binmeyeceksin canım onla bı yere gitmeyeceksin
(20 puan) tarafından
Normalde at yarışı oynayan bi adam kendisi hamileyken de ben ve eşimden para istedi vermedik tartıştık beni ağlattı babamsa babam dedim artık Allah deyil ya bende 30 yaşında insanım bebek değilim ki..
Ne bileyim işte biz adama bi değişim olsun dedik adam düğünü cenazeye çevirdi..
tarafından
Boşver dahada gitme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay nerelisiniz aynı benim babam trafikte tutamaz kendini bizde bu konu yüzünden kavga ettik ama bizi bırakmadı tabi küçücük bebeğin var nasıl vicdan o ya gitme bırak anlasın bir bayram
(20 puan) tarafından
Sinoplu annemle babam..
Kadının çocuğun yanında kavga olur mu ya vallahi elim ayağım titredi kalbim ağzımdaydı.
Gitmeyeceğim bayramda torununu görmesin biraz ders alır belki..
tarafından
Bizde Kastamonu ay Karadeniz insanı değilmi hepsi aynı :)) getirme canım anlar zaten hatasını merak etme
(20 puan) tarafından
Evet her yerde kendilerini belli ediyorlar malesef..
Ama haksızmıyım babaysa baba bende insanım yapacak bir şeyim yok..
0 oy
(196 puan) tarafından
Yalnız değilsin maalesef insan ailesini seçemiyor 
(20 puan) tarafından
:( babadır anadır diyosun saygısızlık etmek istemiyorum günaha girmek istemiyorum ama bende küçük değilim 30 yaşında kadınım kaldıramıyorum inanın..
(196 puan) tarafından
Galiba yanlis kisiye yazdin cnm
(20 puan) tarafından
Yanlış kişiye derken anlamadım :)
(196 puan) tarafından
Pardon cnm yanlışlıkla sana yazmışım :)
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bencede gitme tepkini kat bilsin seni sizi kirdigini anlasın gidersen anlamaz 
(20 puan) tarafından
Haklıyım ama dimi tepkimde siz olsanız ne yapardınız benim yerimde :(
(1,189 puan) tarafından
Ben telefonunu bile acmazdim babamın hem benim hem annemin değerini bilsin diye anneniz için yapın bunu yani o adama sabrediyor Allah sabrinin mükâfatını versin annenize insallah
(20 puan) tarafından
Annem 30 yıldır sabrediyor işte evet Allah anneme sabır versin.
Ama ben sabredemem,normalde at yarışı oynar kendisi benden ve kocamdan para istedi vermedik diye kavga ettik hamileydim son günlerimdi ağlattı beni yine mahvetti..
Şimdide emzirme dönemindeyim sütüm kesilicek babam yüzünden. Günahsa günah ne yapayım Allah görüyor kim suçlu..
(1,189 puan) tarafından
Haklısın cnm Allah günah yazmaz inşallah ne diyeyim sonuçta babana durup dururken kusmuyorsun yada küfür falan etmiyorsun tepkini katiyorsun sadece ha evine gelse baş üstünde taşı yine ama konuşma

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 595 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 418 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 346 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 636 göst.