0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
Kizlar bayramin 1. Gunu antalya alanyaya gidicez ben antalyanin o tarafini gezmedim hic. Alanyada gezilecek nereler var

4 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından

Ben bı tek pikniğe gideceğim için bilmiyorum post yukarı çıksın bari:D

(1,405 puan) tarafından
Ahaha tesekkurler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Damlatqs mağarası var
(1,405 puan) tarafından
Özelliği ne ki
(1,022 puan) tarafından
Normal sarkık diktiler var astım hastalarına iyi geldiği söyleniyor ama ben astım hastası değilim ve nefes almakta bir tık zorlandım darlandım orda girişi ücretli dim mağarası da var ooda aynı sarkık fikirlerden oluşuyor içerisinde herhangi bir tarihi eser vs yok ama dim mağarası na giderken suyun içinde kahvaltı yapılacak üzülecek ağuapark tarzı mekanlar var orası güzel
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bütün Türkiye Ege'ye akdenize akın etti. Kalabalıktan keyifli tatil yapabilirsiniz insallah
(1,405 puan) tarafından
Ay insallah ya bende ondan cekiniyorum
0 oy
(1,802 puan) tarafından

Antalya merkez ise düden kurşunlu şelale Karaalioğlu parkı 3 kapılar Kaleiçi var konyaalti Lara var varda var tabi iğne atacak yer bulunmaz;)) Alanya Side belek tarafı Manavgat şelalesi uzak aslında Antalya ordan Alanyayami gideceksiniz kalacak yer nasul olcak

(1,405 puan) tarafından
Canim saydiğin tum yerlere gittim bekarken oralari biliyorum. Ama alanyaya hic gitmedim alanya merkezde otel
(1,405 puan) tarafından
Bu sene laraya gitmeyi cok istedik ama ruslardan bize firsat kalmamis laranin en ücra noktasinda ki otellerde bile yer yok :D
(1,802 puan) tarafından
Alanya da Rus ve alman dolu söylediniz gibi inşallah bulursunuz:) kafanıza göre iyi tatiller

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
27 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
4 cevap 147 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (497 puan) tarafından soruldu

382,233 soru

11,444,457 cevap

35,014 kullanıcı

...