0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (1,934 puan) tarafından
Kızlar 9 aylık kızımda poposunu silerken geçen gün ve bugün fark ettim beyaz akıntı vardı neden olabilir hiç duyan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(9,666 puan) tarafından
Olabilir, bir doktora götürün belki o da enfeksiyon oldu. Hatta ilk zamanlar kanama bile olabilirmiş annenin hormonlarından ama sizin ki biraz büyük belki enfeksiyon olmuştur 
(1,934 puan) tarafından
Bağışıklık sistemi zayıf zaten hiç enfeksiyonu bitmiyor
-Reklam-
0 oy
(7,432 puan) tarafından
3 yaşında kızım var hiç öyle bir şey olmadı duymadım da.
(1,934 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(610 puan) tarafından
Evet annenin hormonlarını alıyor emzirdiğimiz için olabiliyor. Şeffaf ve kokusuz normal ama yeşil, sarı ve peynir gibi beyaz normal değil. Enfeksiyon olabilir Allah korusun. Enfeksiyon olunca hem akıntı hem de kötü koku oluyor ve idrarı ağır kokuyor. Hatta yeni doğduklarında adet gibi kanamaları da oluyor. Hep bizim hormonlarımızdan :) 
(1,934 puan) tarafından
Enfeksiyon olma ihtimali var ya 9 aylık bebek daha hormonları atmamış mı kızımın bağışıklık sistemi zayıf çünkü
(610 puan) tarafından
İnşallah değildir. Benim kızımda yeşil akıntı oldu hemen doktora götürdüm enfeksiyon çıkmıştı. Antibiyotik verdim 1 hafta geçti çok şükür. Kızım 5 buçuk aylık
(1,934 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun
(610 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. İnşallah senin bebişte bir şey çıkmaz. Size de geçmiş olsun
(1,934 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Evet olabilir enfeksiyon felan ama sen yine de doktora götür 
(1,934 puan) tarafından
Bayramdan sonraki hafta kontrolü var zaten söylerim bunuda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
19 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YiğitAli'm (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
0 oy
3 cevap 44 göst.
16 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Caglaecrin (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,403 puan) tarafından soruldu

398,185 soru

11,907,675 cevap

36,039 kullanıcı

...