0 oy
255 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından

Bu akşa3aylık olacak bı aydır böyle 2ay kontrolüne gıtmıstık yok dıye hatırlıyoruz cunku resımlerdede yok . Böyle yayılma yaptı darbe alsa gecerdı abisi var zaten vurmaz . Bu ne olmus olablr doktor randevusu 6Temmuz da. Bide goz doktoruna gıtmıstıkk goz arkasını görebilmek ıcın damla damlattı ondan sonra mı oldu acaba dıyoruz bılemedık image

12 Cevaplar

0 oy
(4,492 puan) tarafından
damla yapmaz da belki damar belirginleşiyordur
(385 puan) tarafından
Baya belırgın ıkı goz arası yoğun korkttuk normal mı acaba dıue
-Reklam-
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Onlar damar diye biliyorum birçok bebekte tenden dolayı öyle 
(385 puan) tarafından
Çok yaygın olınca korkttuk teşekkür ederim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bizdede var canım dogdugundan beri hatta burnunun top olan yerinde bile var doktor kimi bebekte uzun sürer dedi gecmesi kızım 35 aylık dogdugundan beri var 
(385 puan) tarafından
Çok yoğun olınca bıde mıllet soruyor o yüzden tedırgın oldum teşekkür ederim;)
(1,056 puan) tarafından
Bizdede öyle cok net belli oluyordu bende doktoruna sordum bes yasına kadar normal dedi
0 oy
(3,098 puan) tarafından
Ya cânım daha bebek derisi ince daha onda ne kadar yağ varki ondandır
(385 puan) tarafından
Bana da normal geldı ama gören ne oldu darbe mı aldı neden mor baya morarmış fln deyınce kafama takıldı
0 oy
(684 puan) tarafından
Benim oğlum da kızımda ikisindexe vardı kizimdaki geçti 6 yaşında oğlum iki yaşında sol tarafta vardı şimdi sol geçti sağda var 
0 oy
(13,030 puan) tarafından

Oğlumun da öyleydi 2 aylık fotolarına baktım belirginmiş omumda şuan 14 aylık olacak yok :)

0 oy
(8,941 puan) tarafından
Damar gibi duruyo. Arkası oğlan olacak derler böyle damar belirgin olunca sjjsjsj
(385 puan) tarafından
Bi oğlum vardı kızım oldu sukur yeterler kazayla kalmazsak :)
(8,941 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım. Oğlun kaç yaşında
(385 puan) tarafından
3ay sonra 4 ü dolduracak canım
0 oy
tarafından
Benim oğlumun da böyleydi canım 6 aydan sonra geçti 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
28 aylık benimki. Bizde de var doğduğundan beri. Bide şey derler bunun arkası erkek.  Yani bı daha dogurursan erkek olur gibi
0 oy
tarafından
Bizde arkasında oğlan gelecek diyorlar. Bi zararı yok. 
0 oy
(4,276 puan) tarafından

Benim 5 yaşındaki oglumdada var canım arkasındaki olacak erkek derler kardeşide erkek:)öyle korkacak bisey değil çoğu çocukta olur o

0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benim.oglumda da vardı canım damar büyüdükçe biraz daha beli oluyor sonra geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 15,904 göst.
15 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤PERİLİÇE❤ (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 109 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 293 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...