0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Uyumadan önce tavla oynuyorduk. 5-4 yenildi ilk oyun. Yüzü falan düştü. Sohbeti kesti, ardından az önce de. 2. Oyun 5-2 yenildi. Gitti sigara yaktı, çocuk gibi gitti yattı uyudu. Yenince ayağına kahve ister, nargileyi keyifle içer, altı üstü tavla.  Öyle sık da oynamayız,  ayda 1 belki. Yenildiğinde bir garip oluyor. Gitti uyudu. Oyunda bile yarış moduna giriyor, asabilesiyor, pislesiyor.

Sizinkinde de var mı böyle garip huylar

Şimdi yarın sohbeti tekrar tavlaya getirir, yine oynarız muhtemelen. Rekabetli şekilde bilerek.yenilirim. mutlu olur. 35 yaşındasın be adam,  dışarıda, çalışırken vs bambaşka birisin. Altı üstü tavlada yenildin, 5 yaşındaki çocuklara döndün. 5 karış surat. Anlamıyorum ben bu erkek milletini. Kardeşim de böyle. Evin tadı kaçtı resmen.

10 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Cocuk yetistirmek bu yuzden bu kadar onemli işte 
(582 puan) tarafından
Çocukluğunda ne yanlış yapilmis olabilir ki
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Tavla yuzunden bosanmayında Allah korusn:) 
(582 puan) tarafından
Bana o öğretti oynamayı. Şimdi yenilince çok zoruna gidiyor. Altı üstü oyun ya. Yensen ne olacak yenilsen ne olcak :)

1 tavla, 2 araba kullanma, çok çizdiler bu konularda :)
0 oy
(6,588 puan) tarafından
Ayyy yok be eşim hiç küsmez di bende yenilsem kendinde yenilse.eglencemize devam ederdik
(582 puan) tarafından
Ay ne güzel. Başka bir örnek vereyim, Fenerbahceli olur kendisi, normalde cok takip etmezdi, 2 yildir her macini izliyor, Fener yenildiginde gidip karanlıkta sigara icip efkarlaniyor falan, ben bisikletten düşüp tetanoz iğnesi oldum bu kadar efkarlanmamisti :) Galatasaraylıyım sırf onun garip maç sevdası yüzünden. Derbi maclarinda gs forması giyiyorum. Deliriyor :) sırf bunun için gs forması aldım beni sinir ediyor, maçı bağır çağır konuşa konuşa izliyor, sanki hakem seni duyuyor ya. Allahtan kimseyi davet etmiyor ya da alkol kullanmıyor maç izlerken.
(6,588 puan) tarafından
Ayyyy yok Allah'ıma şükür eşimin böyle sıkıntıları yok:) sinir ederdi yoksa beni ps çok istedi var evde ama kolları bozulunca dahada alamadık nvsip olmadı o gitti derken bende bu saatten sonra öğrettiği tüm oyunları unuttum zaten artık gelince sil baştan öğretir
0 oy
(2,606 puan) tarafından
Sinir ya :))) aman yeniliver de sevinsin. Benimkinin yok öyle huyu çok şükür. Gerçi benim de tavlada yendiğim sayilidir 
(582 puan) tarafından
Huysuz ya,  kendi yenince makas alır, tavlayı koltuk altına sıkıştırmaya çalışır yenildi ya aksilesti. Bir de bana o öğretmişti, her yenildiğinde zoruna gidiyor :))
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Hiç bir zaman kazanamadım ki neredeyse çoğu oyunda sahil anlamadım o yüzden huysuzluk yapar mı bilmiom :)))))
(582 puan) tarafından
Erkek millet çok rekabetçi, o yuzden oynarken keyif de alamıyor.

Bana da eşim öğretmişti oynamasını,  ben yendikçe iyice gıcık oluyor :)
0 oy
(23 puan) tarafından
Benim eşimde öyle ben başarısız olunca mutlu olur sevinir ben hep ona muhtaç olayım bayılır sadist gibi :))) bugünde bana annende benim babanda bunu artık kabul et pes et dedi :)))) ayrıca 36 haftalik hamileyim işi bıraktım çalışamıyorum diye evdeki kedilere annenize artık güvenmeyin o fakir dedi  :)) ben  gülüyorum fazla takılmıyorum onun bu deli hallerine:))) elime düştün havalı kadın demezmi bu adamla çok eğleniyorum ben ya
(582 puan) tarafından
Hepsi bir garip gerçekten:) şimdi kalktı balkonda sigara soda yapıyor. Hiç konuşmuyor:))
(23 puan) tarafından
Sende gül geç ben 10 yıldır degistiremedim :) çocuk gibiler işte ciddiye almadan yaşa sende eğlen mutlu olursun ciddiye alırsan sıkıntı :)))
0 oy
(4,568 puan) tarafından
valla çok degısık geldı haaa 
0 oy
(486 puan) tarafından
Her erkeğin içinde çocuk yatıyor maalesef....
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Ay kız ne kadar komik geldi bana güldüm kusura bakma 
0 oy
(497 puan) tarafından

Ayyy okey oynarken bende çok asabi oluyorum :D:D ama yenilince küsmüyorum tabi. Esimin yok hiç böyle huyları dalga geçer hileyle yendin hurdayla yendin diye 

İlgili sorular

+5 oy
6 cevap 207 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 271 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

382,969 soru

11,463,775 cevap

35,057 kullanıcı

...