0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
86 gün önce doğum yapmıştım normal doğum oldu. Kanamam 25 gün sürdü sonra 40 ım çıktığında adet oldum 12 gün sürdü cerazetteye başladım adetim bitince 1 hafta sonra tekrar oldum oda bitti 1 hafta üstüne tekrar oldum bu 3. Oluşum 1 hafta arayla adet oluyorum ilacın etkisi var mıdır yoksa normal doğumdan sonra düzensizlikler olabiliyor mu. İlacın reçetesini okudum düzensizlikler olabilir kullanmaya devam edin yazıyor ama kanamam normal adet dönemimdeki gibi oluyor az değil yani normal seyrediyor kansız kalmaktan korkuyorum şimdide bayram girdi araya doktora ancak bayramdan sonra gidebilirim bu durumu yaşayan var mı

1 cevap

0 oy
(497 puan) tarafından
Ne ilacı kullanıyorsun?
tarafından
Doğum kontrol hapı
(497 puan) tarafından
Evet düzensizlik yaptığını duydum hormonları bozduğunu kullanmadım ben hiç prezervatifle korunuyoruz.  Doğumdan sonra da düzene girmesi zaman aldığını söylemişti doktor bende 10 güne bir oldum 2 ay boyunca
tarafından
Aa öylemi ben ilaç kaynaklı diye düşündüm ilaçda yapabilir gerçi ama normaldede düzensizlikler oluyor yani bayramdan sonrayı beklicem yarın biter adetim 1 hafta sonra tekrar olursam randevu aldım gidicem inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
3 cevap 39 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.

380,712 soru