+1 oy
529 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar ben el işi yaparak ordan burdan elime geçen parayla 2 yılda ancak 3 çeyrek alabildim şimdi kararsiz kaldığım nokta bunları bozdurup bulaşık makinasimi alsam kendime ince bir kolyemi yapsam karar veremedim ikisinide çok istiyorum

31 Cevaplar

0 oy
(2,398 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi yoksa tabiki onu alırdımok gerekli bi ihtiyaç 
(2,867 puan) tarafından
Kız bim mı?  Bari başka yerden al ki değsin
Bilindik marka bir yer
(999 puan) tarafından
Benimde makinem seg bacım 1 senedir kullanıyorum ben aşırı memnunum 6 programlı olanını aldım
tarafından
Geçen hafta kaçırdım inslah önümüzdeki günlerde alieim
(999 puan) tarafından
0 ayarında 2. El bulaşık Makineleri satılıyor bacım onlara da baksaydin tabi beyaz eşyadan anlıyorsan. Anlamıyorsan hiç bakıp kazık yeme
tarafından
Yok hiç anlamam annem aldı ikinci el rezalet
-Reklam-
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bence bulaşık makinesi tabiki sonra yine yavaş yavaş altın yaparsın hepsinin fiyatı uçuyor beyaz esyalarin 
(1,189 puan) tarafından
Aynn cnm direk bulaşık makinesi alamazsın ama yavaş yavas tekrar biriktirip altın yapabilirsin
tarafından
Acaba bimdeki seg marka nasil
(1,189 puan) tarafından
Valla cnm bilmiyorum Trendyol da seğ markalarının alanların yorumlarına bak
tarafından
Aa evet çok teşekkür ederim
(1,189 puan) tarafından
Rica ederim cnm ☺️☺️
0 oy
(915 puan) tarafından

Net bulaşık Makinesi :D

tarafından
Sizlerin yorumlarınızı topliycam sayacam encok hangisi tercih edilse onu alacam
0 oy
tarafından
Canım bulaşık makinen varmı yoksa bana göre temel ihtiyaç yani bulaşık makinesi derim tabi kişiye göre değişir bu ama ben bulaşık makinem olmadan yapamazdim çünkü küçük yasllarindan beri tiksiniyorum bulaşık yıkamaktan hemnen durlar makineye koyarım bulaşıkları , makinen var ama eski diye ise değiştirmek istiyorsan çeyrek olarak kalsın yani kolyede değer kaybeder paran işçilik girer 
tarafından
Bulaşık makinem yok canım
tarafından
O zaman net bulaşık makinesi bana göre çünkü ihtiyaç
tarafından
Bana göre de ihtiyaç ama altinada biraz heves etim
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Tabiki bulaşık makinesi.  Bulaşık makinan yoksa kolye lükse kaçıyor, önce ihtiyaçlar alınır 
tarafından
Hiç zihnet esyam yokya yüzüğüm bile yok belki ondan heves etim
(3,452 puan) tarafından
Amann boşver kız olmasın, elde bulaşık yıkamak daha mı güzel sanki, hem su hem zaman israfı, boş yere orda zaman harcıyosun, duygusal düşünme mantıklı düşün :) ayrıca Allah'ım inşallah güzel kolyeler yüzüklerde nasip etsin sana
tarafından
Amin canım cumlemize insalh acaba seg marka makina nasıl çünkü param anca ona yeter
(3,452 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya elektronik eşya tamamen şans meselesi, bazıları en kötüsünü alır yıllarca kullanır, bazıları en iyisini alır hemen bozulur
0 oy
(3,468 puan) tarafından
Eşinin durumu varsa kendi biriktirdigin harcligini kendine harca makinayi o alsin 
tarafından
Eşimle ayrı yaşıyoruz canım evin ihtiyaçlarını giderir kızımın masrafini giderir ama öyle büyük şeyler yapmaz yap dersem barışalım sonra die şart koyat
(3,468 puan) tarafından
O zaman makinani al rahat et canim makinasiz olmaz
tarafından
Kesinlikle önce ihtiyaç .
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi tabıkı insanın elı ayagıı her bulasık attıgımda ıcat edene ve kocama sukranlarımı sunuyorum ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(15,824 puan) tarafından
Ayy daha ıyınkendı kazancın her bulasıkta kendınle gurur duyarsınn ❤️☺️Kendın bılırsın ama  bana göre alınması gerekk
tarafından
Bende bulaşık makinası alacam seg marka nasil sence
(15,824 puan) tarafından
Beyaz esya sans ısı canım bana gore bızımde TV seg masallahh 6 yıldır tık demedi arkadasın bızım ustumuze 2 kez yaptırdı ve en son bozuldu yenısını aldı ☺️Butcen neye yetiyorsa onu al dedıgım gıbı sans ısı benım beyaz esyaların hepsi ayrı markaa☺️☺️☺️
(6,291 puan) tarafından
Vestel almada canım aman aman
tarafından
Param ancak A101dekine yeter ikinci eler ucuz ama Alya korkuyorum
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Biri ihtiyaç diğeri keyfi. Ben bulaşık makinesi alırdım. 
tarafından
Sanırım bende öyle yapacam
0 oy
(56 puan) tarafından
Bulaşık makinasını 2. El alıp kalan paraylada 14 ayar ince bir kolye alabilirsin. İkisinden de hevesini almış olursun. İstambuldaysan ikitellide spotçular çarşısında sıfıra yakın temiz bulaşık makinası bulursun. Sahibindende de çok uyguna var 
tarafından
İkinci ellere teredut ediyorum ya annemde aldı ama temiz yıkanıyor hep yemek artığı kalıyor Iğdır'da ikinci eler de sıfıra yakın fiyat veriyorlar sahibinden uzak yerden istesem oda güven olmaz
(56 puan) tarafından
Evet haklısın çok dikkatli alışveriş yapmak lazım 2. Elde.
tarafından
Onun için bimlere fln gelenlere bakacam
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kız manyak mısın. Altın kolye senin yerine karda kışta sıcakta bulaşık yikar mi? Bulaşık makinesi senin elin ayağın olacak. İlk onu al sonra alırsın kolyeyi
tarafından
Hiç o yönden dusunmemistim
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kolye isini kolaylastirmayacagi icin bulasik mak diyorum
tarafından
Öyle yapacam cnm
0 oy
(696 puan) tarafından
Bulaşık makinası olmazsa olmaz. Kolyeyi ne yapacaksın öyle duracak
tarafından
Yin de heves etim bir an
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Hiç düşünmeden bulaşık makinesi derim benimki de eskidi yenisini alcam gün geçtikçe fiyatları uçuyo mübareklerin 
tarafından
Hangi markayı almayı dusunuyorusn
(1,529 puan) tarafından
Vestel düşünüyorum çamaşır makinam da vestel memnunum şuanki arçelik marka ama 10 yıl oldu suyu ısıtmıyor her zaman teklemeye başladı
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Kız tabiki bulaşık makinesi delimisin hayatım kurtulmuş diyo insan alınca o denli lazm 
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Bulaşık makinesi kesinlikle 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Tabiki bulaşık Makinesi :)
0 oy
(6,669 puan) tarafından
2 ceyrekten kolye olmaz en iyisi bulaşık makinası en cok o lazim gelir 
tarafından
Yavaş yavaş yine ceyrwklwrin yerini doldururum ama bı anda makina alamam
0 oy
tarafından
Bulaşık Makinesini al eşinin kartına taksitlendir her ay az az ödesin sen Kendi kazancına kolyeeal ben öyle yapardım 
tarafından
Eşimle ayrıyız cnm
tarafından
Kusura bakma bilmiyordum
tarafından
Yok cnm ne kusuru nerden bilecenki saçmalama,:)))
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben bu mantığı anlamıyorum bulaşık makinesi en önemli ihtiyaç hayatın konforlu olacak resmen rahata ereceksin e diyelim kolye aldın ne edeyim ellerin bulaşık yıkamaktan mahvolduktan ayakların kirildiktan sonra altın her şeyi tam olana yatırım olmayana değil 
0 oy
(672 puan) tarafından
Bulaşık makinesi al canım benim elin kolun rahat etsin altınım benimde yok ama 2 çocukla makinem benim için daha önemli 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 20 göst.
54 dk önce Diğer kategorisinde bsradgn (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.