0 oy
59 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar şuan regl olmaya 2 gün felan kaldı ben 3 gündür ilaç alıyorum ama sanki regl Olcan gibi ağrı oluyor bu ilacın kesene kadar devam ediyormu yoksa geçermi haftya pazara pazartesi kadar olmamam lazm 

2 Cevaplar

+1 oy
(48,708 puan) tarafından
kiz üç dort gun neyse de bu kadar niye geciktiriyosun
(732 puan) tarafından
Canm benm regl bazen 2 yada 4 gün öne atıyor şuan regl tarihim kurbana denk geliyor hem ilk gün şimdi ağrısı sizi bir şey yapamam hem de bayramın ikinci günü tatile gidecgm o yüzden
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben bir ara kullanmıştım adet geciktirici ilaç senin kullandığın hangisi bilmiyorum ama adet olmak istediğin güne 2 3 gun kala bırakıyorsun adet oluyorsun ama bu ilacı devamlı kullanılmıyor senede 1 veya 2 
(732 puan) tarafından
İnşallah bana da olmaz ya ben doktora sormadım gittim direk aldm
(679 puan) tarafından
Regl olacağın tarih net belli mi yoksa gecikiyor mu eger daha varsa bir kac gun sonra içmeye baslasaydn bayram sonrası bırakır 3 4 gun içinde olurdun kac gundur içiyorsun
(679 puan) tarafından
Olmazsa eczanedekılere sor onlarda bilir kullandığın günü ve kullanacağın zamana olan kadar günü. Normalde bsey olmuyor sıkıntı yaşamadım kullanananda var bu ılacları.
(732 puan) tarafından
Erken oluyorm ben canm bayram bitene kadar kullanmam lazm
(679 puan) tarafından
Ozaman kullan canım bsey olmaz adet olmak istediğin güne yakın bırak 3 4 gun içinde olursun zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
0 oy
8 cevap 105 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu

380,500 soru

11,392,483 cevap

34,901 kullanıcı

...