0 oy
748 göst.
Aile kategorisinde (1,103 puan) tarafından
Kızlar komşumun kızı 14 aylık kızım 12 gün büyük. Dönmesi oturması hep geç oldu. Emeklemesini daha görmedim. Ama emekliyor diyor. Disi de hala çıkmadı dis neyse yine bazen geç çıkabiliyor. Ama mesela dün aşağıya inde bebek arabasında eline yiyecek vermiş öyle oturdu onu yedi. Benim kızım asla oturmuyor bebek arabasında. yürümüyor da Hadi yürümesi de geç olabilir. Ama bu kadar sakin olması normal miBüyük kızı çok hareketli bu da bi o kadar sakin . Bilmiyorum ya bana mı tuhaf geliyor. Benim kızımın her şeyi tam yerinde oldu Dönmesi yürümesi. Sizce normal mi bu kadar sakin bi bebek olmasi

32 Cevaplar

0 oy
(6,381 puan) tarafından
Sakin çocuk olması bir problemi olduğu anlamına gelmiyor sonuçta maşallah de bence. 
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Her çocuk farklıdır snn ki düz duvara tirmaniyor diye onun bebek arabasında oturup biseyler yemesi neden anormal olsun benm oğlum da bebek arabası çok sever durağan çocuk demem ki saçmalama mi kendi çocuğunu övme mı amacını hiç anlamadım 
0 oy
tarafından
Olabilir ya cock lar farklı sonuçta bnde çok korkuyorum bebeğim herkese gülümsüyor nazar edecekler diye korkuyom
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben de öyleymişim, herhangi bir sorunum yok. Her çocuk farklıdır 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bence bebegi kıskanmak yerine maşallah de 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Yeğenim böyleydi oyuncağına kolu yetişmiyorsa dönüp alayım demezdi. Simdi 9 yaşında hala rahatına düşkün bir çocuk. Yapı meselesi 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Evet çok normal 

Senin kızında sorun var 

Hastaneye götür 

Deki milletin çocuğu sakin benimkisi öyle değil 

Bunu düzeltin de 
(1,103 puan) tarafından
Senide götüreyim normal olmadığın belli çünkü.!! ***** Yorum yapmak için yazma bi daha!!
(2,891 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin sana
Eminim komşular sana ruh hastası gibi bakıyordur
(1,103 puan) tarafından
Sana baktıkları gibi mi
0 oy
(684 puan) tarafından
Yapmayın allah rızası için çocukta anormallik olsa senden önce annesi anlardı birde kalkmış başkasının çocuğunu anormallik var diye burda paylaşmışsiniz komşunuz aynısını yapsa kıyameti koparırsınız 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Normal var öyle bildiğim ama benimki heppppp tersi :(
0 oy
tarafından
Kime göre tam yerinde yapısı budur çocuğun senin çocuğun ilerde belki okulda başarısız olacak sakın olan onu geçecek herseyi tam olduğu işte irda belli olur
0 oy
(3,480 puan) tarafından

Canım benim oğlum da 9 aylik komşumun torunuyla aralarında bir hafta var oğlum neredeyse duvara tirmanacakken diğer bebek daha donemiyo bile ve benim oğlumun 3. Dişi cikacak onun Bi tane bile yok ha şöyle de bisey var benim oğlum sürekli yerlerdeydi dönerdi kalkmaya çalışırdı ben engel olmadım hic ama diğer bebegi sürekli pusete koyup karşılarına alıp konuşmuşlar ister istemez hareket etmediği için öyle alışmış dönmeyi bile bilmiyo bana da benim oğlum aşırı hareketli geliyo 9 aylik bebek hiç mi yorulmaz diyorum kendi kendime çünkü hiç bu kadar hareketli bebek görmemiştim :D

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Benim iki numarada öyle eline bişi verdin mi disarda kedi gibi ama evde valelem büyük hiç bı yerde durmuyor zaten deli dana gibi misal ikiside geç yürüdü bnim kızların ablası 6 ayda oturdu 13 aylık başladı emeklemeye 17 aylık yürüdü küçük baya geç oturdu 17 aylık emekledi 18 olmadan yürüdü ama oda dönerek her yere gidiyordu ablası gibi oturdugu yerde durmadi hiç 7 aylıkken yerlerde yuvarlana yuvarlana gidiyordu bacimin cocuklar hep 9 aylık 10 aylık yürür dişleri geç çıkar benimkilerin yaşı dolmadan hepsi tamam olur yani her çocuk farklı bacım 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 784 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Beyyzaa992 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 88 göst.