0 oy
214 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar bu 3'ünden birini alıcam karar veremedim yardımcı olun KARACA, EMSAN, ARZUM 

Bana bu üçünü kullanan yazsın bana başka marka önermeyin kızlar bütçem bu inanın bi 200 tl daha çıkmaz

image

image

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimse yokmu 
-Reklam-
0 oy
(486 puan) tarafından
Kac fincsn alıyor kac özellikli onlara bak derim ama kahve makinesinde arzum okka fok seviliyor 
tarafından
4.5 oluyo okudumda
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Karaca kullaniyorum memnunum. Benimkinin tek özelliği var. Annler gününde k.valideme aldik gorseldekinin aynisini cok memnun. Kozde kahve ozelligi de var. 5 fincan kahve yapıyor 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
En özelliklikli en üstteki canim. Lezzetli oluyor kahvesi arkadasim kullaniyor. Fiyatida guz
0 oy
tarafından

Karaca alcagına bakırcıdan bakır cezve al en azından eskise gerı goturursun :D karaca bozuk malını dahi kabul etmeyen firma

tarafından
Canım ürünlerimin bazıları karaca ve çok memnunum özellikle tost makinemden ben bi sıkıntı yaşamadım ama kahve makinesi nasıl bilemem
tarafından
Al dene kuzum, burda kac kere soyledım hatta sevda goruyosa yorum yapsın :D hep ınsanlar aldı sonradan sorun cıktı
0 oy
(20 puan) tarafından

image

bu benim kullandığım canım çok memnunum. Arzum eltim kullandı iyi değil demişti bilmiyorum. 

tarafından
Canım yazıda belirttim o kadar bütçem var
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bunlar yerine sütlü kahve De yapanlardan alsan
tarafından
Canım benim hayatımm yazıda belirttim benden bu kadar para çıkıyor başka yok valla bunlarda iyi nesi var :D
(1,937 puan) tarafından
Yani sütlü kahve seven biri olarak söyledim bunlarda öyle bir özellik yok diye ve eltim arzum Minio kullanıyor gayette memnun
(1,161 puan) tarafından
Bunlarda sütlü kahve yapma özelliği yok ama ben yapıyorum hicbirsey olmuyor :D
(1,937 puan) tarafından
Yakmıyor mu altını
0 oy
(189 puan) tarafından
Karaca olan güzel bende gold rengi almıştım hala kulaniyorum çok güzel ama keşke sütlü yapandan alsaydim diyorum  
tarafından
Sütlü kahve kolay ben nescafe yi koyup kahveyi koyup bide ketılımdan su ısıttımmı al sana sütlü kahve gerek yok param bu kadar :D
(189 puan) tarafından
:))) zevk meselesi kuzum
0 oy
(1,679 puan) tarafından
En alttaki arzum okka benim ki içimi güzel ve yumuşak yapıyor bol köpüklü bence al derim pişman olmazsın
0 oy
tarafından
Aralarından en iyisi Arzum okkadir bide fakirin var Karaca ya bulaşma derim. Hamilelik öncesi satış danışmanligi yaptım bu tarz ürünlerde en memnun olan arzum okkaydi
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Attığın karaca hatır közü bende kullanıyorum sana şöyle soyliyim közde kahve ile Türk kahvesi özelliği arasında hiçbir fark yok ayrıca hiç güzel pişiriyor cezvede pişir daha iyi pişiyor. Ablam arzum okka kullaniyor yaklaşık 5-6 senedir bana çok dedi benimkinden al çok memnunum diye ama ben karaca aldım ve çok pişmanım.... 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
En üstteki közde falanda yaoiyor guzel gayet 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
19 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaavi (2,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sellyensar (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...