0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Perşembe günü düğünümüz var esim bi tane jile almış fakat doğum göbeğim kaldığı için göbekli duruyorum kötü hissediyorum kendimi. Yarın gidip bi tane korse almak istiyorum medikalcilerden cırtlı korse mi alayim nasıl alayim göbeğini nasıl gizleyebilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(2,729 puan) tarafından
O bahsettiğin korseler ameliyat korselwri diye geçiyor sen ya külot korse al lastikleri çok sert olanlar yada göbeğim çok fazla dersen de şu yumana korse miydi neydi onden çıtçıtlı baya şekil veriyor onuu al
(113 puan) tarafından
Onu nerden alabilirim peki
(2,729 puan) tarafından
Ben hep nette gördüm.  Ama iç giyimciler de her çeşit korse var
-Reklam-
0 oy
(486 puan) tarafından
Citcitli olanlar ameliyat sonrasi icin ve citcitlae kıyafette bekki oluyor trendyolda kulotlu olankar var onlardan al. Basenlerin varsa bacaktan itinaren al yoksa kulot seklinde göbeği kaplayacak sekilde al. Trenyola krose yaz çıkar yada giyim mağazalarında da vardır. Bir beden küçük al
0 oy
tarafından
Pentininki güzel göğüs altına kadar çekebiliyorsun
0 oy
(13,111 puan) tarafından

https://ty.gl/5qzpcu818l

Ben doğumlardan sonra bunlardan kullanmıştım elbise altına da giyiyordum 

0 oy
(984 puan) tarafından
Bende tüm vücudu saran var. Vücut derken göğüs diz arası. Göğüslerim hamilelikle beraber kafam kadar oldular onları saklıyor ama darlanıyorum içinde. Göbeği de gizliyor bayağı. Alttan giymeli olduğu için kopça derdi yok. Tavsiye ederim 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bunlar guzel cekio yamuna. Ama elbisen cik darsa kancalar belli olabilir. Biraz dikumlu ise. Belli olmaz
0 oy
(3,435 puan) tarafından

Bu tarz birsey al yada külot korseler var onlardan canım obur ki jilenin altina kotu durur

image

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
28 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu

381,319 soru

11,415,344 cevap

34,966 kullanıcı

...