0 oy
171 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
A101de var seg marka 6 bin 6 program nasıl sizce ve makinada neye dikat edilmeli kaç program olduğu onemlimi çünkü 2 3 programlı olanlarda var sanki daha uygunlar

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim ki 3 programlı Beko a+++ olanından iç kısmı çok geniş katlanan yerleri mevcut 

12 ama 24 kişilik gibi  bardak çanak alıyor içi çok memnunum masallah diyim 4 yıldır kullanıyorum 
tarafından
Dahada kulanirsiniz insqlh
tarafından
İnslalah canım şans işi beyaz eşya
-Reklam-
0 oy
(486 puan) tarafından
Annemde seg markasininkini aldi a101den cok memnun valla. Programim cok olmasına ic haznenin genişliğine bardak tabak konulma yerlerine dikkat edilmeli
tarafından
Bu dediğim 6 programlı iyimidir acaba
(486 puan) tarafından
Sanırım anneminkize 6 programlı olan. Iyi bence yani anneme yetiyor sadece ust tarafındaki corba kasesi koyma yerini beğenmiyorum ben. Dik şekilde değil de yatay biçimde
0 oy
tarafından
Çocuk kilidi olmasına dikkat ederdim bilseydim :D
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hoover kullanıyorum uzun zamandır o kadar memnunum ki yıkaması , büyüklüğü, programları ve he birde örnek veriyorum çalıştırdın dışarı çıktın kapağı bitince otomatik açılıyor :)
0 oy
tarafından
Valla canim vestel fabrikası üretiliyor yan ürünü söyle diyeyyim vestel makinasina en iyi kalite parçaları koyuyorlar bunlara en dandiklerini  bozulma riski daha fazla
tarafından
Bende dün gitim seg aldım ödeme yaptım gerimi cevirsem
tarafından
Bilemem simdi şans işi birde bu elektronik eşyaları
0 oy
tarafından
Arkadasim seg aldı. Memnun degil kalitesinden tabi memnun olan vardir illaki
tarafından
Evet çoğu kişide memnun
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Program sayesinde önemli değil zaten iki program kullanılıyor biri uzun biri kısa. Bunun haricinde A+++ olmasına dikkat ederim ben.
tarafından
Seg olan 6 programki
0 oy
(13,111 puan) tarafından
İç genişliğine bak 
tarafından
Bakamadım çünkü A101den alacam
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Cok elektrik yakmayan, cok programli daha iyidir.

Cunku yagli olmayanlari mesela uzu prog. Yikamana hic geren yok
tarafından
6 programlı nasil
(1,048 puan) tarafından
6 program cok diye duusnuyorum mesela benim bulasik mak 4 programli cok yagli degilse 30 dk, yagli ise 60 fk da yikiyorum ici katlaniyor ve genis
tarafından
Aldım insalh iyi cikar
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Canım çok programlı olanlqr çabuk bozuluyor .kesinlikle çok programlıya gerek yok.icinin genişliğine bak.kimisi kuş kadar oluyor.birde telleri katlanan var onunla çok güzel tencere de yıkanıyor.
tarafından
Neden bozuluyor acaba şimdi a101de 6 programlı var
0 oy
(6,115 puan) tarafından
Çok program pek işe yaramıyor zaten 2en fazla 3 program kullanıyor. Çok kirliyse yoğun, normalse 60derece, bir de ekonomik. Bende 4 programlı Arçelik var çok memnunum ama genel olarak 2 program kullanıyorum 
tarafından
Gerçekten mi 6 program olan iyi deilmi
(6,115 puan) tarafından
6 programın 6 sinin de kullanılacağını düşünmüyorum. 2 program daha çok kullanılıyor. Ama atıyorum 2-3 programlıyla 6 programlı arasında aman aman bir fiyat farkı yoksa 6 programlı akın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 72 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 167 göst.
15 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu

381,313 soru

11,414,954 cevap

34,964 kullanıcı

...