+1 oy
834 göst.
Diğer kategorisinde (1,408 puan) tarafından
Gerçekten gül.gibi.anlasip coook mutlu mesut olan var mı merak ediyorum.biz illa kavga ediyoruz çocuktan sonra.daha çok çoğaldı çocuk için ediyoruz şimdi.birde.temizlikten 

47 Cevaplar

+2 oy
(8,589 puan) tarafından
Etmiyorum diyen yalan söyler bence

Tuzu biberii
(1,408 puan) tarafından
Varmış etmeyen
(8,589 puan) tarafından
Hmm iyiymiş o zmn
(7,929 puan) tarafından
Yok kız Dilan Polat var ☺️
(8,589 puan) tarafından
Hahah kamera arkasını atmiyo illaki oluyodur :)
(7,929 puan) tarafından
Aman ne bileyim ☺️engin saçmalama diyip duruyor
-Reklam-
+2 oy
(56 puan) tarafından
4 yıl sevgiliydik. 5 yıldırda evliyiz. Bir kere bile kavga etmedik. Birbirimize hiç ses yükseltmedik. İkimizde çok anlayışlı insanlarız. Birbirimize özel alan yaratırız. O zamanlar haricinde hep birbirimizle ilgileniriz. Kıskançlığımız  yoktur. Beraber zaman geçirmeye bayılırız. Eşim benden daha iyi ve anlayışıdır her konuda. Birimiz hasta olsa diğerinin gözü dolar. Hamileliğimde benimle beraber hamilelik yaşadı resmen. Ben rahatsızken o arkasını dönüp yatmadı sabaha kadar benle oturdu. Bende ona aynısını yaparım. Herşeyi ortak yaparız. Hamileliğin başından beri ev temizliğini, yemekleri o yapıyor. Normalde beraber yapardık şimdi tamamen ona kaldı. Ben bütün hemcinslerime eşim gibi bir eş diliyorum her zaman.
(77 puan) tarafından
Masallah diyeyim ben 18 gunluk lohusayim sabah 11 de basladim saat 9 da bitti isim eşimde otrdu kanepede =/ .
(56 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Bnoyk bebeğin için tebrik ederim mutlu mesut sağlıkla büyüsün. Bundan sonrasıda hep güzel olsun senin için
tarafından
Hayalimdeki eşi anlattın insallah benim içinde gercek olur
(48,974 puan) tarafından
maşallah Allah nazarlardan saklasin mutlulugunuz daim olsun canim
(77 puan) tarafından
Lilayildiz Allah razı olsun canim
+1 oy
(12,926 puan) tarafından
illa olacak ama uzatmamak oturup uzlaşmak arayı soğutmamak önemli 

kadında erkek da sorumluluklarını farkında olup mutlu olmaya çaliştıktan sonra
(1,408 puan) tarafından
Benim koca hers3ye karıştığı için illaki üzüyor beni delirtiyor bende onu ansnan
(12,926 puan) tarafından
biz oturur konuşuruz her şeyı zaten oldukça beraber vakit geçirmeye çalişirız kim neyistoyor neyı sevmiyor zaten çoğu konuda hemfikir çikiyoruz
(1,408 puan) tarafından
Bizim tartışmalar temizlik dağınıklık bunlar.birde cocukmkonusunda çok karışıyor
(12,926 puan) tarafından
temizlık çok feci duruma gelmedikçe sorun olmaz bizde önemli olan çoçuğun rahatı keyfı bide kendi motivasyonumuz yerınde olsun

çoçuk konusunda illa bildiğini duyduğunu soyler bende oyle orta yolu buluruz
kaldı ki fikrını bildıracak babası sonuçta
+1 oy
(3,539 puan) tarafından
Bizde de çocuktan sonra dananın kuyruğu iyice koptu
(1,408 puan) tarafından
Biz normal de normaldik takı çocuk olna kadar delirdim sonrası
(3,539 puan) tarafından
Normalde de normal değildik:)
(13 puan) tarafından
Bizde gül gibi Leyla Mecnun gibiydik çocuktan sonra çok kötü olduk ben lohusa depresyonundan çıkamıyorum hep kavga neden çocuktan sonra ikyyiti
(3,539 puan) tarafından
Çocuğunu yok sayıp sürekli ailesini memnun etmeye çalıştığı için deliriyorum
0 oy
(7,627 puan) tarafından
tartıştığımız konular var ayda bir ederiz bi kavgamızı saçma bile olsa 
0 oy
(3,603 puan) tarafından
3 senelik evliyiz bir kere bile tartışmadık çünkü ikimizde  tartışmayı hiç beceremiyoruz 
(1,408 puan) tarafından
Ya ne guzel
0 oy
tarafından
Ben kedi o köpekkk kim haklı çıkarsa işte:D
(1,408 puan) tarafından
Ay ayni biz bana göre ben ona göre o haklı hep asdfggk
tarafından
Benim çenem durmaz ona göre ama konusturmasin ozaman delirttmesin beni :D
(1,408 puan) tarafından
Bizimki bana laf eder sürekli düşün ben az konuşuyorum ona karşı
tarafından
Çocuklar olduktan sonra en büyük şikayeti de benimle vakit gecirmiyorsun diyor ozaman vakit yarat. İki çocukla ben uğraşıyorum bikerede al birini uyut bvakiti bul
(1,408 puan) tarafından
Ay kız ne güzel kavga sebebi öyle zbsnsksk
0 oy
(2,759 puan) tarafından
evliliğin içinde biri allah rızasını gözettiği zaman o diğeri zaten ona ayak uyduruyor. çünkü laf söylese tamam haklısın deniyor. aileler sorun olsa olsun büyüğümüz deniyor. vs ama bir şekilde evde sükunet oluyor.
(1,408 puan) tarafından
Ne güzel biz kedi köpek valla
(2,759 puan) tarafından
sen kendine yakistirdigini yap lütfen :) yarın ölüp gitse dediğim her şey için pişman olurum. her gün yarın ölecek gibi davranıyorum
(1,408 puan) tarafından
Öyle ama.iate herşeye maydanoz oluyor
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Gül gibi gecinmek diye bir sey olduğuna inanmıyorum kavga her evlilikte olur önemli olan medeni bir sekilde tartışıp sonra tatlıya baglayabilmek iş orada bitiyor zaten
(1,408 puan) tarafından
Evet insan gibi kalabilmekte
0 oy
tarafından
3 gün iyi 4 gün kavgalı oluruz nedeni şu herif herseye kulp bulur 
(1,408 puan) tarafından
Ayy aynen herşeye burnunu sokuyor temizlikten çocuğa kadar
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Oo olmaz mı aşırı tutkulu kavga ederiz biz ☺️☺️ 
(1,408 puan) tarafından
Helal olsun valla ajautwuwt
0 oy
tarafından

Öyle büyük bir tartışmamız olmadı. Evde söylenen benimdir genelde :) bunlar niye burada, bunları neden çıkardınız derim sonra söylediklerimi tek tek yapar canım kocam. 2 senedir evliyiz 6 senedir birlikteyiz şu ana kadar büyük bir tartışmamız kavgamız olmadı. Çocuktan önce bütün ilgi bendeydi çocuk doğdu şimdi ilgiyi paylaştı. Hayatımda yaptığım en doğru,en güzel şeydir eşimle evlenmek. 

(1,408 puan) tarafından
Ne güzel maşallah rabbim daim etsin
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Tartışma oluyo ondan kaçış yok ama öyle kavga olmuyo çok şükür aşırı bi sinirli hali olursa dışarı çıkar sakinleşir öyle gelir eşim ha tabi gelmeden arar sakinsen geliyim diye 
(1,408 puan) tarafından
Ne güzel bizimki evde kaynana gibi konuşur durur
(13 puan) tarafından
Benimki de çocuktan sonra maydanoz oldu bende pimi çekilmiş bomba gibiyim markete alışverişte otobüste evde herkesle kavga için hazırım lohusa depresyonunu atlatamiyorum napacagim bilemiyorum ilaç kullanıyorum bugün kendimi arabanın önüne attım eşim tuttu beni elimde değil çok öfkeliyim bebeğimizin sağlık sorunları var
0 oy
(997 puan) tarafından
Benim bu şekilde devam ediyor 12 senedir çok şükür . Çooooookkkk nadir ufak tefek tartışma hariç büyük kavga asla olmadı. O tartışmalarda da sinirler geçince oturur o konuyu konuşur çözüme kavuştururuz 
(1,408 puan) tarafından
Bizim sorun temizlik dağınıklık düzen vs vs
(997 puan) tarafından
Bende çok dağınık bir insanım eşim o konuda yönlendirir beni bağırıp çağırmaz yap der :D
(1,408 puan) tarafından
Banad ayap.diypr bende rahatsizsan sen yap diyorum
(997 puan) tarafından
Eksik gördüğü birşey varsa benim gözümden kaçmış birşey varsa iyice rahatsız olursa o şeyden yap der canım onun harici mutfakta tabaklar hiç toplanmams olsun karışmaz ona
(1,408 puan) tarafından
Evi supurmedim tozlu kaldı balkon oda dağınık offff off bir ton laf eder
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Tartışma illa ki oluyo ama saatlerce günlerce süren konular veya ses yükseltmeler hic olmaz normal ses düzeyinde konuşuruz buna da ne kadar tartışma denirse işte :D Yani ne küs kalmayı biliyoruz ne kavga etmeyi 

(1,408 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Tartışma illa ki olur, herkes farklı birey ve farklı fikirleri var. Önemli olan saygı ve sevgi çerçevesinde tartışabilmek, kötü söz söylememek, kalp kırmamak. 
(1,408 puan) tarafından
Dogruy
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Valla etmiyoruz desem yalan olur ayda bir ederiz muhakkat eften puffen bile olsa :D
(1,408 puan) tarafından
İyiymiş vallaj
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Hersey güllük gülistanlık olmuyor
(1,408 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Tartismasiz evlilikte aslinda sıkıntı vardir bence kavga evliligin tuzu biberi insan bazen kendiyle gecinemiyor yeri geliyorda :) 
(1,408 puan) tarafından
Doğru insan bazen kendine gıcık kendine **** dimi akaksnlznzln
0 oy
tarafından

Biiiizzzz:D okkkaaadddaaarrr mutlu okkadaaaarrr mutluyuz ki. Havalara ucuyoook:D:D

(1,408 puan) tarafından
Ay ne güzel Allah daim etsin
tarafından
:))) şaka yapıyorum kız. Gene de buna şükür tabu her halimize. Yani illaki kavga gürültü oluyor  ama paramı eksik etmez  ihtiyacımı alır yani çok şükür.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 553 göst.
5 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (926 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
3 Haziran 2024 Aile kategorisinde Eylulervam03 (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 683 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Büşraaaa (2,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 511 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

385,053 soru

11,516,203 cevap

35,176 kullanıcı

...