+1 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (1,439 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bebeginizin başına kötü birsey gelip te kurtulduğu oldu mu kizimin üzerine dolap düştü cok sukir iyi durumu.ben kendimi çok yetersiz hissediyorum.ve cok korkuyorum ona birsey olacak diye 

22 Cevaplar

0 oy
(258 puan) tarafından
Doğar doğmaz yoğun bakıma alındı ciğerleri iltihap doluydu nefes alamadı boğuldu entübe ettiler yaşayacağının garantisini de vermediler. Çok şükür kurtuldu 
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Büyük oğlum yeni doğmuştu aşırı zor Bir bebekti hiç uyumazdi ne gece ne gündüz gel Zaman git zaman eşim duvara Monte edilen hamaktan almış neyse kurdu dedim ki çocuğu içine yatırırken emniyet kemerini bağla yanındayım korkma dedi çocuğu bindirdi Bir salladı iki salladı üçüncüde tepetaklak düştü çocuk kafasını Aynaligin kenarına vurdu birden gözümün önünde morardı nefesi kesildi öldü çocuğum diye kıyameti kopardım sınır krizi geçirdim eşim o sirada ters çevirerek sırtına vurarak nefesinin geri gelmesini sağladı hastaneye koştuk hemen gerekli müdahale yapıldı çok şükür hiç birşey çıkmadı düşme kaynaklı şok geçirdiği için morarmış ben kafayı yemiştim neyse ki geçti gitti şuan 6 yaşında tosun oğlum 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 539 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 607 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,134 göst.
0 oy
21 cevap 503 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu