0 oy
596 göst.
Aile kategorisinde (622 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aile apartmanında mutlu evlilik sürdürünebilir mi bu zamanda kızlar.Kayın ve  eltiyle alt üst oturmak buna dahil

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sence oluyormu öyle 
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani insanlarla alakalı ama zor bence ya olmasa daha iyi gibi tabiki imkanlar dahilinde
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Çok zor aile apartmanında oturan biri olarak söylüyorum. 
(622 puan) tarafından
Eltinle anlasiyormusunuz
(7,025 puan) tarafından
Eltimle aram çok iyi hiç bir sorunum yok sorun kaynanam ve bekar kaynım.
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Aile yapısına bağlı mesela benim eşimin ailesi herkes kendi kafasında takılıyor onun için sorun olmaz 

Ama bazıları varki anasının babasının dibinden ayirlmiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sürmüyor bacım bu yüzden evini biraktim kiradayim şimdi hemde başka şehire gittim 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
sürdürebilen cindir :D bak kimseye lafım sözüm yoktur herkesle iyiyimdir kimseye bir gram kötü söz söylemem. evimde ibadetimde geçiririm. ama kaynanam benle geçinemedi. kayınpeder neden kahvaltıya inmedik diye sorun çıkardı. her türlü bir sorun çıkar büyük küçük. eşim nasıl götürdüğünü bilemedi beni onların yanından 
(2,704 puan) tarafından
Ay oldu canim ayni apartman diye ayni sofra mi olacak ben sortla atletle otururum istedigimde kalkarim istedigimi yerim bi kocamin bi benim bogazim. Niye bi kahvalti icin dort bes kisiye hizmet etcem
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ufak tefek şeyler olsa da biz mutluyuz çok şükür 
0 oy
tarafından
Ben sürdürüyorum eltim kaynanam ve biz yaşıyoruz valla cokta mutluyuz hatta şuan kayinvalidem baklava yapmis onun fırını iyi pişiriyor ben pisiriyorum simdi allah bozmasın çok seviyorum eltimide kaynimida kayinvalidemide hepsi mükemmel insanlar
(260 puan) tarafından
MaşAllah. Bence de güzel fikir aile apartmanı. Yabancılarla olacağımıza kendi tanidigimizla aynı apartmanda olalım daha iyi tabi iki tarafın iyi olması lazım. Bana kalsa kabul ederim evde boş boş oturacagimiza en azindan yanyana sohbet muhabbet güzel geçerdi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
3 elti aynı binadayiz cok şükür eşimle gayet mutlu ve huzurluyum 
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Mümkün değil. 

Evliliğin kendi zor zaten bir de bu kadar yakınlık... 

Uzakta olan kıymetli olur, sorunsuz olur, gelince yemek yapılan misafir olur. 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ayy eşim tayin isteyecekti dedim tek şartım var kesinlikle senin ailene yakın oturmam benimkiler de olmasın gerekirse seninkiler de uzakta bile tahammül edemiyorum 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Eski post ama yazacaammmm. 

Asla uygun değil benim için. Allah'ım mecbur bırakmasın çok zor yaa
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Hayatıma karışamazlar ama sürekli git gel durumu beni huzursuz ederdi Allaha şükürler olsun Apartmanları daireleri falan yok bulunduğumuz yerde ayrı şehirlerdeyiz çok şükür ama burayada gelseler ne aynı evde yaşarım ne aynı apartmanda 
0 oy
tarafından
Net cevap HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.       Ohhh içim rahatladı 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bence olmaz. Her ne kadar kapın ayrı olsa da aile apartmanında oturmak aynı evde oturmakla aynı şey. Bir yere gitmek istersin nereye gittiniz bize niye haber vermediniz.  bir misafirin gelir bizi niye çağırmadın niye haberimiz yok.  daha sonra eşinle tartışırsın herkesin haberi olur  onların evine misafir gelir e misafir geldi hadi hizmet et eve misafir geldi hadi gel bir görün yani hiçbir şekilde özel hayatın kalmaz. Büyük konuşmam istemem ama asla oturmam
0 oy
(235 puan) tarafından

Ailelerle aynı şehirde bile yaşamak huzuru bozabiliyorken aynı apartmanda yaşamayı düşünmek bile istemiyorum. Çok şükür ki ayrı şehirlerdeyiz. Benim kabusum falan olur anca. Aramız iyiyken kötü olur. Mesafe her zaman iyidir. Halam gelinleriyle aynı binada yaşıyordu. Sonra bir de kızı boşandı geldi. Gelinler birbirine girip duruyodu sonra görümcelerine da dalaşmaya başladılar. Sonra hepsi birbirine girdi :D büyük gelin çıktı iatanbula taşındı orda perişan oldular başka şehre taşındılar. Bu sefer küçük gelinle görümcesi kavgaya kıskançlığa tutuştu. Görümcesi evlendi aynı şehirden biriyle, başka mahalleye taşındı. Bu sefer bi kaynana bi gelin kaldılar da ortalık düzeldi biraz:D 

(13,027 puan) tarafından
Nedir bu insanlarım alıp veremediği ya :)
(235 puan) tarafından
Haset işte :)
0 oy
(249 puan) tarafından
Benim annem yengem babaannem 20 senedir 3 katlı evde büyüdük şimdi evlendim o huzuru mutluluğu özledim kuzenlerimle kardeş gibi büyüdük yengem annem gibi babaannem karışmaz kendi halinde dedem ailenin reisi ve bayramda hepimiz toplanır kahvaltı huzur şimdi evlendim eşimle mutlu değilim canım aile meselesi kişilik meseleesi evleneceğin kişinin ailesi ile alakalı 
0 oy
(1,682 puan) tarafından

Aile apartmanı pişmanlıktır!! 

Ben yandım sen yanmaaaa bacım göz göre göre yandım. 
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Benim babannem ve amcalarım altlı üstlü oturuyorlar. Beni babannem büyüttü hep o ortamın içinde olan biri olarak kaynanalar çok görmemeli sizi. AA dışarı çıktı, aa biri geldi, aa ne almışlar, aa neden hâlâ gelmediler eve. Dışarıdan gelirken uğramasanız problem. Cidden tahammül edilecek bir şey değil 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
%90 memnun değil, sen %10'luk dilime girersin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 370 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 402 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 459 göst.