0 oy
37 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
15 aylık bebeğim ilk vucunda bazı yerlerde nokta şeklinde kızarıklık oluştu sonra ishal oldu dün geceden beri iki saatte birdi sabah üst üstüne oldu acile gidicez birazdan sizce neden olur yadun leğene şu koydum balkonda oynadı o yapa r mı yoksa süt verdim iki gün üst üstüne ara öğünlerde bı de dış çıkarıyor kafayi yicem eşim iş gereği kayinvalimgile bıraktı bizi kayınvalidem başımın etini yiyo çocuğumu hasta ettin on kez banyo yaptırıyon diyo ama olduğumuz yer aşırı sıcak ve sürekli terliyo alışkın olmadığı için kafayı yicem kızlar çocuğuma da kıyamıyorum bı durgunlasti evde ne yapmalıyım patates haşlama dışında 

2 Cevaplar

0 oy
(809 puan) tarafından
Süt vermeyin süt bağırsak dengesini bozuyor. Rota olmuş olabilir bence götürün vücut su kaybetmeden. 
-Reklam-
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Nokta seklinde kizariklik belki alerjiden belki baska birseyden ishalmis doktora gotur ona gore ilac verir. Ben evde patates hasliyorum. Muz yediriyorum. Bol su iciriyorum. Su kaybina ugruyor diye. Bir de maflor veriyorum saşe olandan suyla karistirip iciriyorum. Iki gunde toparliyor. Senin bebis ufakmis maflor verilir mi bilmiyorum. Doktora goturup sorup kullanirsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 47 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Anne123 (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Osaf bugnaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu