0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (2,727 puan) tarafından
Kızlar eşimle kaynım Ortaklar kaynım evlenecek eşimle 5 sene önce benim yedi altınımı aldı şimdi kaynım nişan yapacak yani nişanlısına da 15 tane altın yapılacakmış eşimle Ortaklar düşünün ben de dedim o nişanlısına 15 tane yapacak ya o sırada sen de benim 7 altınımı yap dedim dediniz bunun için kavga ettik sizce ben haklı mıyım haksız mıyım bana gelince para yok diyor ama kardeşi evlenecek bir sürü masraflar yapıyor tamam kendi Hakkı olabilir o çocuğun belki kendi hakkından yapıyordur ama yani sonuçta ortakları nasıl para yok diyor bana o da alıyor nişanlısına ben onun hakkında istemiyorum o da eşim benimkini yapsın

8 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
sende gozunu acip vermeseydin bacim kocanin isini huyunu suyunu bilmiyonmu gecmis olsun
(2,727 puan) tarafından
Sagul canim ya bir hafta yalvardı elimde para geçince yaparım diye şimdi kardeşi bı bile evledmrecek para yok diyor
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından

Kıskançlık gibi sezmiş olabilir esin. Hakkin evet ama geçmiş olsun bekleme yani bence erkek milleti hepsi ayni:ermm:

0 oy
(3,404 puan) tarafından
Ben olsam kendi altınımı yaptirmadan  başkasına yaptırmam cnm eğer ki kardeşine yapsa o altını gidiş o gidiş olur  senin altınlarının 
(2,727 puan) tarafından
Bendede
0 oy
(247 puan) tarafından
Canim herkez kendi hakkindan aliyorsa sikinti yok ama senin dugunu altini yapalim diye dusunuyorlarsa senin hakkina giriyorlar ablaminda sennki gibi bi olayi var ablam is kurmalari icin 100gr altin veriyor is kuruyorlar ortak paradan eltisine altin aliniyor elbise esya vs iste btun ev ortak paradan duzuluyor sonra sattlar isi ortaklar ya bolusuldu esit bi sekilde para ablamin altini gume gitti gecn konu acildi ablm bana sordu nabayim diye enistem senden habersiz alip harcamadiysa gume gitmis iste altinini dedim cunku simdi kayni daha zengin annesine babasina bisy alir sizde verin para diye ablamlardan istermis ablamda bundan dolayi sinir oluyor bnm altinimla buralara geldin bide anana babana aldigin seyin parasini vermek zorundamiyim ben para verecm sen almis olacaksin alacaksam bn kendim ayri alirim diye sinir oluyor sen de ole olursun sole esine madem ortaksiniz bnm altinim yarisini versin o 1altin aliniyorsada bana da alinacak ona esya aliniyorsa o esya parasi kadar altin yapin bana esinle guzelce konus bana alinan seyler zaten bizim olacak sikisinca lazim olunca biz harciyacaz ortak oldunmu zor isin icinden cikamassin hele bide kardes oldumu ole olur esinle kibarca guzelce mantikli cumlelerle anlat konus 
(2,727 puan) tarafından
Yok canım ayrı herkes kendi hakindan diye istiyorum
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım istemek hakkin ama zamanı değil.bildigin dışarıdan kıskançlık olarak görülür bu.hatta zor zamanimizda sıkıştırıyor bile denir.yeri değil bence.
(2,727 puan) tarafından
Ama eşimle ortak canim inlar desinler kıskanıyor altinimida yaosinsin eşim sen ida ediyorsun diyor
(10,972 puan) tarafından
Bu vakite kadar vermemiş accik daha kulağının üstüne yat.sonra dile getir canim
0 oy
(679 puan) tarafından
Yani karsı taraf 15 alınabiliyor ama senin sana ait olan maalesef bencede alınmaz hele şimdi nişan masraf su bu denilir senin altın ertelenir basta vermeseydin olur umarım alır esin ama söyle nişan var dıe almıyorsun nişan dan sonrada benim altını yap de. Yoksa bu sefer düğün hazırlıklarına girerler senin altın hiçe gider 
(2,727 puan) tarafından
Kız ben Nisan'da giymek istiyorum
0 oy
tarafından
Bunu eşinle senin aranda kaydıyla alakası nedir
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım benim postuma postumu oku demişsin haklısın sanırım vermeyeceğim zaten bir kişi bile ver dememiş duygusal yaklaşmamak lazım anlasilan 
(2,727 puan) tarafından
Aynen öyle ki soeri bitincede parayı istediğin zaman öyle bir kızım yok diyorlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 220 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nesha (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 487 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 492 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bebegimmm (203 puan) tarafından soruldu

380,227 soru

11,383,773 cevap