+1 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Varmı tavsiye şurup ismi yardım edin lütfen 

7 Cevaplar

0 oy
(1,294 puan) tarafından
Gün kurusu verebilirsiniz ilave olarak.
(10 puan) tarafından
Teşekkürler deniycem
-Reklam-
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Gün kurusundan muhallebi yaptım yulaflı 3 4 saat sonra rahatladi gecen hafta bizde kabizdik fayda gordum ben suyundan da biraz icirdim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
bol su içir popo girişine zeytin yağı sür geçmiş olsun
0 oy
(2,276 puan) tarafından
Dulcosoft surup  var canim  ben kızım 6 7 aylıkken kullandim çok c9k etkisini  gordum. İnşallah sizlere ise yarar bağırsakları çok iyi çalıştırır ama en az 3 gun deneyin mutlaka etkisini göstermek için bnm.kizimda hemen gösterdi

Duphalac değil Dulcosoft genelde karıştırıyor herkes 
(10 puan) tarafından
Çok teşekürler inşallah iyi gelir
0 oy
(3,023 puan) tarafından
Gün kurusu kayisi hafif haşlayıp ezerek yedirip ustune su icirirseniz faydası olur.

Bir dr onayı alarak dulcosoft şurup verebilirsiniz 8ml kadar ölçeği var ishal yapmaz yumuşak diskilama sağlar 
(10 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah iyi gelir gün kurusu yedirmis pek fayda etmemiş suyu bol içiyor aslında yavrum baya perişan olmuş
(3,023 puan) tarafından
Beslenmesi katı gida alımı yüksek olunca ve bağırsak sistemi gelişimine bağlı olarak olabiliyor benim kızımda da oluyordu su ve bol sebze meyve tavsiye ederim gunluk beslenmesinde o kabızlığı sebep olan ilk diskida kuru kakadan kurtulduktan sonra.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Şurupları sürekli istiyormuş bacım vucut bana ebemiz sabah aç karnına zeytinyağı içir demişti pekmezle karıştırıp veriyordum iyi geliyor gün kurusu çok faydalı kavun karpuz zamanı şimdi yiyorsa onlardan yedirin 
(10 puan) tarafından
Teşekkür ederiz her yolu deniyoruz artık
(4,430 puan) tarafından
Çok zor vallshi Allah'ım yardım etsin benim kız doğdu doğalı ay i yeni yeni duzeliyor
0 oy
(235 puan) tarafından
Duphalak toz şase var. Onu yemeklerine karistirin gunde 1 tane. Benim kiz 3 ay kabizlik cekti. Bu ilactan bir kutu bitirdik duzeldi cok sukur.doktor yazdı bize 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 190 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 133 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı