0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Arkadaşım eşim dün gözünden ameliyat oldu. Yani lazer oldu gözünü çizdirdi ama ağrısı sızısı çok falza oldu. Belki sıradan birşeymiş gibi gelebilir ama annesi abisi kardeşi felan hiç gelmediler eşimi görmeye. Benim ailem dün geldiler annem babam abim 5 dk gördü geçmiş olsundedü gittiler. Onun ailesinden de beklerdim valla gelirler diye tatlı bile hazırladım i. Kayınvalidem sadece mesajla nasıl oldu diye yazıyor. Abisi ve kardeşi de eşimi aradılar eşim de telefonu sessize al dedi aldım. Yani cevap vermedi eşim. Hem eşim açamıyorsa beni arasınlar öyle değil mi bende eşimin telefonunu aradıklarında cevap vermiyorum. Ben ni yanlış düşünüyorum sizce 

10 Cevaplar

0 oy
(13,957 puan) tarafından
Haklisin tabiki. Bazi aileler buz dolabi gibi soğuk oluyor. Hadi kardeşleri anlarimda annesi nasil yanina gelmeden durabiliyor. 
(261 puan) tarafından
Bende anlamadım valla canım az önce annesi aradı ağrısı sızısı var dedim bana ihtiyaç olursa ara söyle dedi şaştım kaldım valla
-Reklam-
0 oy
(12,756 puan) tarafından
canım nasılsın?

haklısın bence umarım eşinde farkındadır
(261 puan) tarafından
Aaa iyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın :))
Umarım farkındadır ama ailesine birşey söyletmez. Biraz toparlansın eşime abisinin aradığımı ama benim cenap vermediğimi beni arasaydı diyeceğim valla.
(12,756 puan) tarafından
cevap veröediğina  gore o da bozulmuş olmalı
(261 puan) tarafından
Büyük ihtimal canım ama yine de bana söylemez eşim:)
0 oy
(679 puan) tarafından
Açmam beni arasalarda söylerim yabancı ameliyat olmadı oğlunuz oldu dıe sonrada kapatırdım gelseler de keyfi bilir gelmeseler de eşin ailesini anlamıştır şimdi 
(261 puan) tarafından
Yani benim aklım almadı yaaa valla benim ailem duydu annemler bahçeden geldiler hepsi ilgilendi ben şok oldum valla.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Evet ben de basit olduğunu düşünenlerdenim, benim görümcem dışarıdan geldi çizdirdi aynı gün gitti. Ne kimse duydu ne gördü =) ama belli ki kaynanalar ile samimi degilsiniz normalde de gelip giden tipler değiller 
(261 puan) tarafından
Samimi derecem normal. Yani kayınvalidemle çok samimi de değilim aşırı yakında değilim. Ama ne olursam olayım oğulları kardeşleri sonuçta haber almak isterler bence. O da olmadı gelsinler kendileri görsünler.
0 oy
tarafından
Bazılar en ihtiyacın olduğu zamanda yanında olmaz yazıklar olsun öylelerine
(261 puan) tarafından
Ayyy evet yaa valla ben götürdüm getirdim eşimi her şeyi yapacak güçteyim. Ama manevi olarak insan gelir yaa valla şaşırdım onu da geçtim eşim cevap veremiyorsa beni arar sorar abisi kardeşi. Az önce kayınvalidem aradı bana ihtiyaç olursa söyle uyuyorsunuz diye gelmiyorum dedi bende niye rahatsızlık olsun gelebilirsin dedim. Valla benim annem olsaydı uçarak gelirdi ister ağır ister basit olsun
0 oy
(2,761 puan) tarafından
herkes bu tür şeylere önem verecek diye bişey yok. ki önemli bir durum da yok. o yüzden küçücük şeyler için insanlar yargılanmamalı. belki eve gelip bu dönemde sana da,yük olup rahatsızlık vermek istememiş bile olabilirler. ki beni de birileri ziyaret ettiği zaman çok rahatsız oluyorum. keyfim olsa zaten ben çağırırım. dinlenme zamanı kimse olmaması en iyisi
(261 puan) tarafından
Yalnız ben kimseden bahsetmiyorum. Anne abi kardeş... Bunlar kimse değildir ayrıca görmek isteyen insan 5 dk gelir görüp gider evlerimizde 5 dk uzaklıkta aynı mahalledeyiz. Yani sizde ailenize karşı bu şekilde düşünüyor olabilirsiniz ama ben kendi ailemde birlik beraberlik iyi günle kötü günde bir arada olduğum için garip geldi bana.
(2,761 puan) tarafından
dediğim gibi emin ol onlarda benim gibi düşünüyor. yani kimse gelmedi diye abisini ablasını çocuğunu sevmiyor olmuyor. o yüzden yargılama dedim canım
(261 puan) tarafından
Anladım canım yargılamak değilde benim ailemde böyle olmadığı için garipsedim. Sonuçta eşim cevap veremiyorsa ben varım öyle değil mi beni arayıp sorabilirler. Annesi 5 dk uzaklıkta valla gelse niye geldin demem aksine sevinirim. Ben böyle birşey görmediğim için garipsemem normal
0 oy
(10,542 puan) tarafından
Lazer için geçmiş olsun abartılı bir istek Yahu. Araba kullandı akşamına arkadaşım 
(261 puan) tarafından
Doğrudur herkeste etkisi farklı olabilir. Fakat ben abarttığımı düşünmüyorum amcası dayısı halası gelsin demedim ki annesi yaaa. Ayrıca başkasında etkisi nedir bilemem ama eşim 3 gündür ağrıdan sızıdan duramıyor. Ee bir de anne yani tırnağı kırılsa çıkar gelir insan. 5ndk uzaklıktayız yaa yazık valla
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bazi aileler soguk olur canim ya bosver etme bulma dunyasi hasta ziyareti sevaptir kendileri dusunemiyolarsa yapacak bisey yok tepkiyi de sen degil kocan gostersin
(261 puan) tarafından
Eşimin göstereceği felan yok. Ailede de herşeye koşan eşimdir. Birinin hastası olsa hemen ne iyi gelirse onu alayım der annesi grip olmuştu bana çorba yapsan da görürsek der Allah eşimi uyandırsın ne diyeyim
0 oy
(6,270 puan) tarafından
Eşim de aynı ameliyattan oldu geçen sene. Eşim annesine çok dedi gelme eve gelirsin falan diye ama kadın duramadı geldi. Evlat sonuçta. Bir de çok soğuktu hava kışın olmuştu. Duramadı. Eve geldi. Bir ihtiyacı var mı yok mu sürekli yokladı. 
0 oy
(3,606 puan) tarafından
Ne kadar gamsız soguk bi aile annesi en azindan merak edip aramaz mi cok degisik ve kirici gercekten
(261 puan) tarafından
Dün gece aradı oğlum nasıl diye bende ağrı sızısı var uyuyamıyorum dedim Allah şifa versin ihtiyaç olursa beni ara dedi heee dedim geçtim. Ayy insan görmek ister en azından yaa valla benim ailem o gün geldi 5 dk gördü gittiler. Eşimden hiç kimse gelmedi bile yqbi bir de tatlı yapmıştım düşün ikram ederim diye
(3,606 puan) tarafından
Degisiklermis valla bir yonden iyi senin icin ama esin icin kirici bir durum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 356 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 442 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu