0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
Kizlar bademcik ameliyatı olduk ama kanamanın oluyor birinci kanamada tekrar aneztesi verildi şuan yine hafif bı kanama var şaşkın ve çok üzgünüz bayılmak üzereyim artık neden oluyor bu ya tekrar kanarsa tamamen napicaz bilmiyorum olan varmı süreç ne ne yediniz nasıl atlattiniz

4 Cevaplar

0 oy
(13 puan) tarafından
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun ben olmuştum günlerce kanamam olmuştu yutkunamadigim için sürekli ağzımın suyu akıyordu kanlı bir şekilde normal demişti doktor iyileşene kadar kan geliyor. Dondurma yemeniz ağrınızı hafifletir patates püresi vs püre şeklinde şeyler yiyebilirsiniz 4 beş güne acısı geçecektir gerçekten çok acılı bir ameliyat çok geçmiş olsun tekrardan
(124 puan) tarafından
Lütfen yazarsanız şuan çok ihtiyacım var bummesaja
(13 puan) tarafından
Evet çok basit bir ameliyat ama çok mesakatli sonrası sürekli o bölge ıslak olduğu için iyileşme süreci uzuyor bende epey zorluk cektim günler surdu
(124 puan) tarafından
Ama ıslak kalmasını istemiyorlarmi zaten canim vallahi çok zor durumdayiz inan anlamadım ne yapmamız gerekiyor gece uyandırıp su vermelimiyim misal yoksa ağzı kurusunmu birakayimda yarabbi yaresullullah ne yapacağımı şaşırıyorum yardım edin lütfen bı çare gece herhangi birşey uyguladinizmi misal yoksa uyudunuzmu hiç uyanmadan sizinde pihtiydi yani et gibi oluyor tukurunce ama yeniden geliyor tukurunce o sonra sonra azalıp bitiyormu yani ağzı kurumasin diye ağzını bantladik hatta
(13 puan) tarafından
Evet sürekli tukuruyordum
Saatte bir rulo peçete bitiriyorum yan dönüp yatıp ağzımın altına koyuyordum sürekli biseyler geliyordu kuru tutmaya çalışmadım tutamayız zaten normal zamandaki gibi sık yutkunamadigimiz için acidan dolayı ağzımız tükürük doluyor
(1,135 puan) tarafından
Bu ameliyati cevremde olan yok ama bi ara kendim icin arastirmistim damla damla da olsa su için kuru bırakmayın diyordu ameliyat olup tecrübesini anlatanlar yani canım yine doktorunuza danışın ama kuru birakmak iyi olmayabilir
-Reklam-
0 oy
(13 puan) tarafından
Birde ne kadar çok soğuk şeyler yedirirseniz damarları büzülür ve kanama riski azalır. Dondurma yedirin bol bol
0 oy
(6,735 puan) tarafından
Tek hatırladığım yani sürekli soğuk şeyler yediriyorlardi dondurma yoğurt soğuk su 
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Kaç yaşında geçmiş olsun 
(124 puan) tarafından
38 yaşında

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 103 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,392 puan) tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,828 cevap

35,160 kullanıcı

...