0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (751 puan) tarafından

1 aylık kızım var. Çok gaz sancısı oluyor ne yapsam iyi gelir ?

Biogaia damla aldım fayda etmedi 

Sab simplex damla aldım oda fayda etmedi 

Çözümü olan var mı kızlar :(

5 Cevaplar

+1 oy
(48,618 puan) tarafından
corekotu kaynatıp ic sabahlari aksamlari da kimyon.kaynat.ic
-Reklam-
0 oy
tarafından
YouTubeda gaz için masajlar var canım. Doktorda göstermişti bize. Bir dene istersen. Maalesef yenidoğanın sorunlarından biri gaz problemi 4 ay çektim şükür 4 aydan sonra kendi halletti hep. 
(751 puan) tarafından
Masaj çok yapıyoruz canım oda fayda etmiyor
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Görmezden gelıyor um :D bırı gazı vsrdıır dıyor yok yok gsxı. Yok çıkarıyor dıyorum :)) bioagia kullsnfım kızımda zaten öylr bı. Gazı uoktu şimdi. Erkek bıraz zorluyor grne bıogaia kullanıyorum ffaydası var gıbı.. Düzenli kullanmak. Gerek bı. De sanırrım. 
(751 puan) tarafından
Benim daha ilk bebeğim de görmezden gelmeye çalışsam da gelemiyorum çok gaz sancısı olduğu zaman kıyamayıp onunla beraber ağlıyorum :)) 2. Ye deneyimlenirim inşallah:)
(48,618 puan) tarafından
kiz gormezden.gelinir mi bebek kıvranırken ne çektik biz hala çekiyoruz büyüdü
(3,823 puan) tarafından
Valla yorumları okudum da benmkınon gazı yokmus heralde. :) görmezden gelıyor um derken biri diyince gıcık oluyorum yok yok dıyorum ama çözümüne ugrasıyo Rum. Hakkatem öyle emdıgı uyudugu halde agladıgı da olmadı maşallah dıyım.
(48,618 puan) tarafından
maşallah o zaman gazi yokmus anam biz ne cektik
0 oy
(7,516 puan) tarafından
Gazimiz biraz olsun hafifledi sukur sablenks mi neyse o bide aguline gaz surubu kullaniyoruz nurse harweysn de surup olanini oneriyolar gaz masaji yapip gunluk banyo yapip yagliyorum ben
(751 puan) tarafından
Bende her gün banyo yapıp yağ sürüyorum canım evet nurse harveyside çok öneren olmuş
(7,516 puan) tarafından
Valla tukendmde ypck bsy yok:)
0 oy
tarafından

Buyuyene kadar gecmıyor :( 7 ay cektım, kuvetı ılık su doldurup boyun sımıdıyle yuzdururduk rahatlardı bıraz, agulıne gaz surubu vardı sırınga gıbı bırseyle verılıyordu bıraz da o işe yarardı

(751 puan) tarafından
O şurubu bende araştırayım bi canım teşekkür ederim inşallah bizimki o kadar uzun sürmez:(
tarafından
Gercekten Allah dusmanıma dahi kolik bebek vermesın çeken bilir yani bende kızımla aglardım sabahlara kadar Allah yardımcın olsun
(751 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Semademir1 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kayab (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cnsn (115 puan) tarafından soruldu